dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gądów Mały

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

649 000 zł41 m² 15 829 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - ul. Bulwar Dedala, idealne pod inwestycję lub rodziny! gotowe do wprowadzenia - nie wymaga żadnych nakładów finansowych. We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Metalowców

Gądów Mały,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel. Tylko U nas! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Wrocław, gądów Mały, ul. Metalowców Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

938 995 zł77 m² 12 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny układ! | 3 pok |2 łazienki | garderoba|. Polecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

620 000 zł53 m² 11 610,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie inwestycyjne - 3 niezależne pokoje, wysoki potencjał najmu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m ,położone na 2. piętrze w budynku z windą z lat 70. - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z balkonem | Gądów Mały | ul. Balonowa Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni, światła i wygody codziennego życia. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

459 000 zł47 m² 9 849,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż nieruchomość na Gądowie o powierzchni użytkowej 46,6m2 przy ul. Szybowcowa 18 Atuty mieszkania: - lokalizacja - duży balkon od strony podwórka - piękny widok na park Zachodni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest już dostępne. Pierwszy najem, mieszkanie wcześniej było zamieszkiwane tylko przez właściciela. Do wynajęcia bardzo nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł72 m² 11 159,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko U nas! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku Z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

750 000 zł67 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | 67 m | Wrocław, ul. Horbaczewskiego Cena: 750 000 zł Powierzchnia: 67 m Liczba pokoi: 3 Piętro 5: winda w budynku Na sprzedaż przestronne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

938 990 zł77 m² 12 186,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

3 800 zł67 m² 56,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 67m2 z tarasem 30m2, garaż, 2pok. Gądów Mały agent prowadzący tel. Polecam do wynajęcia piękny apartament przy ul. Ludwika Idzikowskiego o powierzchni 67m2 wraz z tarasem 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

749 000 zł59 m² 12 785,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,58 m2 po generalnym remoncie, położone na 6. piętrze w bloku z windą, z balkonem oraz piwnicą, przy Bulwarze Ikara 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj pewnie 3 pokoje na Gądowie Małym czekają na Ciebie! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe bardzo dobrze doświetlone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

670 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | balkon (loggia) | możliwość przejęcia z najemcami | Popowice / Gądów Mały Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w 4-piętrowym bloku zlokalizowane przy ul. Na Ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

4 700 zł82 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82,5 m2 + balkon z pięknym widokiem- w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Skrzydlatej/ Gądów Mały, okolice ul. Lotniczej, bajana. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

729 000 zł57 m² 12 789,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 57 m2 na Gądowie. W cenie będzie nowa kuchnia i sprzęt agd! Powinna być gotowa 20.04 Mieszkanie po remoncie: Nowe panele, płytki, meble, wymienione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

595 000 zł60 m² 9 834,71 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż: przestronne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m Wrocław, gądów Mały Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dedala

Gądów Mały,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak ukrainian, russian, english and polish. Feel free to contact with us! Klucze w biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

938 999 zł77 m² 12 185,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

669 000 zł58 m² 11 475,10 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 900 zł72 m² 11 171,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferta tylko W naszym biurze! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Polecam piękne mieszkanie 4-pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z dużym balkonem I piwnicą W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiska

Gądów Mały,Wrocław

680 000 zł63 m² 10 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią i dużym balkonem na Gądowie Małym! Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sterowcowa

Gądów Mały,Wrocław

1 090 000 zł87 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Rezerwacja Opiekun oferty: nr licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na osiedlu Gądów Mały, w pełni urządzonej i samowystarczalnej część miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

629 000 zł61 m² 10 345,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w zadbanym budynku po istotnych pracach modernizacyjnych. W nieruchomości wymienione zostały wszystkie piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkład I 3 pokoje I do remontu I balkon I nowa winda Na sprzedaż 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61m2 na Gądowie Małym we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

450 000 zł34 m² 13 119,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,30 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego we Wrocławiu, na Gądowie Małym. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

660 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 64 m do remontu | Gądów Mały Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z funkcjonalnym rozkładem i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

588 000 zł49 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie w dobrej części miasta. Powierzchnia całkowita - 49,01 m2 / balkon - 3m2 / piwnica - 5 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

789 900 zł64 m² 12 361,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 64m2 w rejonie Gądowa ul. Jerzego Bajana ,w skład którego wchodzą: - 3 pokoje - osobna kuchnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie już dostępne. Do wynajęcia nowoczesne i bardzo komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, zlokalizowane na III piętrze niskiego budynku z windą na Osiedlu Odkrywców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legnicka

Gądów Mały,Wrocław

650 000 zł70 m² 9 339,08 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,6 m , położone na 7. piętrze budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Małopanewskiej - zaledwie kilka kroków od Galerii Magnolia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

669 000 zł64 m² 10 453,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Naprawdę przestronne i świetnie doświetlone 3 pokoje | 64 m | balkon + piwnica | winda | Gądów Mały To mieszkanie robi wrażenie metrażem i układem - 64 m jest tu odczuwalne jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

749 000 zł63 m² 11 832,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,3 m , położone przy ul. Drzewieckiego we Wrocławiu. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania lub do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

1 800 zł47 m² 38,22 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwustronne (płd.-pn.), przytulne mieszkanie 2-pokojowe (47,1m2) zlokalizowane na cichym i spokojnym osiedlu na Gądowie Małym. W okolicy liczne parki i tereny spacerowe. Zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

1 000 000 zł63 m² 15 873 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam mieszkanie inwestycyjne , 3-pokojowe 64 m + spiżarnia + piwnica | Wrocław Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tańskiego

Gądów Mały,Wrocław

799 000 zł72 m² 11 159,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy na drzwi otwarte W sobotę 28 lutego 2026 R. OD godz. 12.00 DO 14.00. Prosimy O uprzednie potwierdzenie obecności telefonicznie pod numernajpóźniej do godz. 10.00 28 LUTEGO. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

680 000 zł64 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie 64 m do remontu | świetny układ | Gądów Mały Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz mieszkania do własnej aranżacji, z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Latawcowa

Gądów Mały,Wrocław

588 000 zł50 m² 11 878,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Gądów Mały - okolice ul. Latawcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż jasne i przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Gądowie o metrażu 64m2. Układ pomieszczeń: *przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parku przy ul. Bajana 8. Dostępne od 20 lutego Nieruchomość Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu,.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Gądów Mały