dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gądów Mały

38 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

38 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

428 999 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy mieszkanie własnościowe na Gądowie Małym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, dużej kuchni, osobnej łazienki, toalety. W pokoju dużym jest balkon. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne i rewelacyjnie skomunikowane mieszkanie przy ulicy Idzikowskiego. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze nowoczesnego bloku z windą, wybudowanego w 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gądów Mały,Wrocław

449 000 zł61 m² 7 397,03 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecam serdecznie! 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o metrażu 61m2, z dużym balkonem w całkowicie odnowionym bloku na Bulwarze Ikara! Mega lokalizacja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

479 000 zł80 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie przy ulicy Balonowej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze zadbanego i ocieplonego bloku. Składa się z trzech osobnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

548 000 zł87 m² 6 298,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Dla rodziny lub pod wynajem jako lokata kapitału - duże 4-pokojowe mieszkanie w bardzo popularnej dzielnicy Gądów Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

1 100 zł45 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 2 pok. usytuowane na 2 piętrze 10-piętrowego bloku z windą. Cena: 1 100,00 pln Opłaty: 600 pln Powierzchnia: 45,00 M2 Liczba pokoi: 2 Rozkład: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

399 000 zł50 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Balkon *** *** Słoneczne, 2 pokoje *** *** Blisko tramwaj *** Układ: - kuchnia z oknem - pokój x2 - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

410 000 zł64 m² 6 446,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe! dwu stronne! Gorąco polecam mieszkanie położonowe we Wrocławiu przy ul. Bajana. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - łazienki, - wc, - przedpokoju - balkonu Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

405 000 zł49 m² 8 265,31 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; bardzo fajna oferta / do zamieszkania / gądów mały / do wprowadzenia / po remoncie Lokal na który składają się ; - dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

470 000 zł50 m² 9 418,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe wyremontowane mieszkanie z klimatyzacją Dwupokojowe, wyremontowane, zadbane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 49,90 mkw. położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

458 000 zł63 m² 7 292,99 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne mieszkanie w pełnym rozkładzie Oddzielna, jasna kuchnia oraz balkon i piwnica 3 pokoje, 62,80 m2 ul. Rogowska 458 000 zł Z przyjemnością prezentuję klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sterowcowa

Gądów Mały,Wrocław

500 000 zł51 m² 9 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam piękne, 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2017r na Gądowie. Świetna lokalizacja, blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

477 000 zł74 m² 6 446 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mam do sprzedania duże, przestronne, 4-pokojowe mieszkanie na Gądowie. Pełen rozkład pomieszczeń daje dużą swobodę. Ciche, zadbane i spokojne osiedle, wjazd zabezpieczony szlabanem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie około 50m2, w pełnym rozkładzie, idealne do zamieszkania lub ze względu na swoją lokalizację, pod wynajem/inwestycje. 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

479 001 zł75 m² 6 361,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie- idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal mieszkalny o powierzchni 75,30m2, zlokalizowany na Osiedlu Kosmonautów, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego, rozkładowego mieszkania położonego przy ul. Na Ostatnim Groszu/ Gądów Mały. Lokal jest słoneczny, ciepły, znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Gądów Mały,Wrocław

405 000 zł51 m² 7 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie blisko komunikacji miejskiej w okolicach ul. Szybowcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

426 000 zł49 m² 8 693,88 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; gądów mały / do wprowadzenia / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 49 mkw składa się z; - 2 rozkładowych pokoi, -kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

459 000 zł51 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Świetna lokalizacja-nowe budownictwo-parking-blisko komunikacja miejska-dla rodziny Nieruchomość o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

477 000 zł74 m² 6 445,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Czteropokojowe mieszkanie w ok. ul. Szybowcowej. W ocieplonym bloku, położonym nieopodal przystanku tramwajowego. W okolicy pełna infrastruktura osiedlowa, park, szkoły. Media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hynka

Gądów Mały,Wrocław

479 000 zł76 m² 6 302,63 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Czteropokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na drugim piętrze w budynku z windą. Przestronne, z balkonem, w ocieplonym budynku. Media miejskie Do własnej aranżacji Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

458 900 zł63 m² 7 319 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Idealne pod inwestycje, w bardzo dobrej lokalizacji, niedaleko powstają biurowce it , blisko komunikacja miejska! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

477 000 zł74 m² 6 445,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Gądów Mały Duże podwórko z placem zabaw dla dzieci. Tuż obok mieszkania kompleks sportowy (kilka boisk do gry w piłkę nożną, koszykówkę, korty do gry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

464 000 zł50 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Bystrzyckiej, gądów Mały. Rozkładowa i wykończona w wysokim standardzie nieruchomość na bardzo bogatym - pod względem infrastruktury - osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Gądów Mały Okolica bardzo zielona, spokojna i bezpieczna. Osiedle z placami zabaw oraz mnóstwem miejsc parkingowych. Informacje : Zapraszam na prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

469 000 zł50 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dotyczy pięknego rozkładowego 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Bystrzyckiej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania. Posiada spory umeblowany balkon oraz piwnice co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

479 000 zł75 m² 6 360,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4-pokojowe, przestrzenne mieszkanie- idealne dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal mieszkalny o powierzchni 75,30m2, zlokalizowany na Osiedlu Kosmonautów, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gądów Mały,Wrocław

499 000 zł80 m² 6 238 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

459 000 zł63 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Świetna lokalizacja *** *** Rozkładowe mieszkanie *** *** Inwestycja *** Nieruchomość na 1 piętrze niskiego bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

2 399 zł60 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Gądowie Małym. Jedna sypialnia i pokój gościnny położone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

345 000 zł47 m² 7 403,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam nieruchomość na Gądowie Małym. Idealne pod wynajem lub na start, blisko do Centrum, w pobliżu komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

464 990 zł50 m² 9 281,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nieruchomość na Gądowie Małym. Wysoki standard wykończenia. Pełny rozkład. Blisko przystanków komunikacji miejskiej. Po remoncie! Niezależne pokoje Skład mieszkania: pokój dzienny, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

299 990 zł30 m² 9 999,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy gotowy produkt inwestycyjny w postaci dwóch kawalerek na wynajem. Kawalerki znajdują się na Gądowie Małym przy ul. Szybowcowej Oba mieszkania posiadają jedną księgę wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

2 599 zł60 m² 43,32 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Idzikowskiego

Gądów Mały,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Nowe budownictwo *** *** Znakomita lokalizacja *** *** Miejsce postojowe *** Nieruchomość mieszcząca się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Inwestycja *** *** Świetna lokalizacja *** *** Dwa pokoje *** Układ pomieszczeń: - osobna kuchnia - przedpokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

267 000 zł44 m² 6 068,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego, przystosowanego do prowadzenia biurowej działalności gospodarczej. Mieszkanie posiada oddzielne, niezależne wejście. Dwa pokoje, w korytarzu praktyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

468 000 zł63 m² 7 464,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę ładnego, dwupokojowego mieszkania z balkonem w pełnym rozkładzie na Gądowie Małym. Lokal bardzo cichy, dwustronny o powierzchni 47 m2 znajduje się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hynka

Gądów Mały,Wrocław

429 000 zł60 m² 7 114,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam 3 pokojowe mieszkanie na Gądowie Małym, w pełni rozkładowe, dwustronne, o powierzchni 60 mkw, mieszczące się w wysokim bloku z windą na piątym piętrze przy ulicy Hynka.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, Gądów-Popowice Południowe, Gądów Mały