dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 221 zł25,99 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem na Gaju idealne na start lub jako inwestycja. Szukasz mieszkania, które będzie komfortowym miejscem do życia, a jednocześnie świetną lokatą kapitału? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, słoneczne mieszkanie dostępne od 1 listopada 2025 roku, które zachwyci każdego ceniącego komfort i funkcjonalność. Położone na trzecim piętrze w budynku przy ul. Borowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 350 zł26,02 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament Wrocław Gaj oddanie do użytku: marzec 2026 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,02 m, usytuowana na 1. piętrze, z przestronnym balkonem 5,04 m. Układ mieszkania: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 425 zł31,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce, twoje zasady. Odkryj możliwości! Gotowy na coś więcej niż standard? Masz dość szukania miejsca, które naprawdę pasuje do Ciebie? Większość małych mieszkań to kawalerki, ale mam.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

659 000 zł71,60 m² 9 203,91 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego we Wrocławiu przy ul. Jabłecznej 17. Lokal mieszkalny nr 15.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,16 m² 12 672,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł41,94 m² 14 282,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a jednocześnie cenisz sobie ciszę i komfort? To mieszkanie na wrocławskim Gaju (krzyki) jest właśnie dla Ciebie! Dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

717 712 zł57,88 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. 0% prowizji - Wyobraź sobie poranek z kawą w słonecznym salonie, wieczory w przytulnej sypialni i przestrzeń, która po prostu pasuje do Ciebie. To.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł73,01 m² 54,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapnij kask, bo to wnętrze ma tempo wyścigu downhillowego. Jesteś jak ludzik Lego, który właśnie opanował grawitację na ostatnim piętrze. Tutaj nikt nie tupie Ci nad głową, a perspektywa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł58,40 m² 14 537,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (krzyki). Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   ***oferta tylko w sdp Nieruchomości*** Otoczenie nieruchomości: gaj to.

Szczegóły ogłoszenia

969 009 zł86 m² 11 267,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Ładne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w funkcjonalnym rozkładzie 2 balkony na nowym osiedlu Krzyki Gaj Małgorzata Wójcik   Licencja 16128 Serdecznie polecam Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł46,27 m² 13 507,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche rozkładowe, świetnie położone mieszkanie o powierzchni 46,27 m . Znajduje się na wysokim parterze w budynku z 2006 roku z ogrzewaniem miejskim na Krzykach Gaju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł52,80 m² 14 185,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapomnij o nudnych kwadratach i ciemnych kątach! Przedstawiam 52,8 m czystej formy, gdzie architektura gra główną rolę, a światło jest najważniejszym lokatorem. Dlaczego to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

666 900 zł55 m² 12 125,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Śliczna | 55 m | 666 900 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z salonem i aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,01 m² 14 420,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 879 zł46,72 m² 16 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, kameralny charakter, elegancka forma architektoniczna - Niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu! Doskonale skomunikowane z innymi wrocławskimi osiedlami,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł49,60 m² 13 407,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku z 2006 roku, zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie | 73 m | Wrocław Gaj Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m , położone na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,93 m² 51,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Gaju. Dostępne od zaraz! lokalizacja: - przystanek tramwajowy Krynicka - 90 m - 1 minuty pieszo, - przystanek autobusowy Krynicka - 110.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

3 800 zł69 m² 54,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,1 m , położone przy ul. Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie zostało zaprojektowane w bardzo funkcjonalny sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! dla kogo: mieszkanie jest idealne dla pary, studenta lub singla. Zwierzęta do uzgodnienia. Lokalizacja: brzoskwiniowa 4, wrocław Gaj, w okolicy centrum handlowego Wroclavia opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 250 zł25 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu tel: *dostępne od 01.06.26 * Polecam do wynajęcia nową kawalerkę o powierzchni 25m2 zlokalizowaną w inwestycji ,Microklimat'' z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

729 000 zł83 m² 8 749,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwustronne, jasne mieszkanie 6-pokojowe na Gaju. Mieszkanie idealne pod inwestycje lub rodziny. W skład mieszkania wchodzą: -6 pokoi (oryginalnie 4) - Kuchnia - Łazienka - wc (osobno) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gaj,Wrocław

990 000 zł72 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 71,44 m , składające się z trzech pokoi z balkonem, usytuowane na 3/3 piętrze w kameralnym bloku z 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie, w spokojnej części najbardziej rozwijającej się dzielnicy we Wrocławiu- na Gaju. Bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, wzgórze Gajowe, skwer "zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum- licencjaserdecznie polecam Zachęcam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Gaj,Wrocław

799 900 zł66 m² 12 119,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone we Wrocławiu na osiedlu Gaj, przy ul. Orłowicza 20. Lokal znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

595 539 zł32 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

769 000 zł63 m² 12 284,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Jasne, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z loggią w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Lokalizacja: wrocław > Krzyki > Gaj > ul. Orzechowa Mieszkanie - jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

555 000 zł35 m² 15 839 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest kompletnie zagospodarowane sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

729 000 zł63 m² 11 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na Gaju przy ulicy Radkowskiej o powierzchni 62,80 m2. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka, przedpokój. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

3 200 zł49 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyk - ul. Borowska Metraż: 49 mkw Kuchnia: aneks Piętro:3 Liczba pokoi: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od 1 lipca. Opis nieruchomości: do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

751 366 zł40 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

610 000 zł56 m² 10 971,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Rozkładowe 2 pokoje z balkonem na wygodnym 1 piętrze funkcjonalny układ, który dobrze sprawdza się zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widna

Gaj,Wrocław

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux | 2 pokoje | po generalnym remoncie | rozkład | gaj | gotowe do wprowadzenia lux | 2 комнаты | капитальный ремонт | gaj | готова К заселению wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

585 000 zł54 m² 10 873,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu rozkładowe dwupokojowe mieszkanie , przy Centrum Handlowym - Gaj, zlokalizowanego przy ul. Piławskej 4. Całkowita powierzchnia mieszkania - 53,8 m2 składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

645 711 zł35 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

594 783 zł31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 2 pokojowy lokal mieszkalny idealny dla par , rodzin z dziećmi czy studentów - licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.