dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 440 zł32 m² 15 483,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, pokój w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Gaj,Wrocław

553 737 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

900 000 zł66 m² 13 740,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

To unikalne, trzypokojowe mieszkanie z bardzo dużą częścią dzienną jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie mieszkanie blisko Centrum z możliwością odpoczynku od dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

574 900 zł54 m² 10 548,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krzyki/gaj/krynicka/toplokalizacja/okazja/3pok. Obniżona cena! Toplokalizacja blisko ue i Akademii Medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: wrocław, dzielnica Gaj, ulica Jerzego Kukuczki, apartamenty Kukuczki 7 Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia wyjątkowe, w pełni umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

499 500 zł42 m² 11 878,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja na Gaju/rozkład 2pok+komórka/park./ Polecam na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy GAJ- Ul. Śliczna, o powierzchni 42m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Gaj,Wrocław

559 000 zł49 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 49m2 na Gaju * 1.piętro kamienicy * umeblowane, gotowe do zamieszkania * do mieszkania przynależy miejsce postojowe * okna od strony podwórka, cicho i spokojnie *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

570 000 zł42 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na wysokim parterze w niskim budownictwie z 2005 r. Na terenie osiedla funkcjonuje Uniwersytecki Szpital Kliniczny, kilka przychodni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

514 990 zł38 m² 13 516,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaj/krzyki/pirenejska/38m2/oddzielnakuchnia/balkon/akademia medyczna/ue gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

553 398 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

553 398 zł33 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,36m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

654 000 zł63 m² 10 445,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie na gaju/krynicka 3-pok/inwestycja! Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

514 999 zł38 m² 13 552,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Gaj/krzyki/pirenejska/38m2/oddzielnakuchnia/balkon gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią z oknem, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

499 550 zł42 m² 11 888,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja na Gaju/rozkład 2pok+komórka/park. Polecam na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy gaj- ul. Śliczna, o powierzchni 42m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dawida

Gaj,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum. Idealne dla osób szukających lokalizacji dobrze skomunikowanej z każdym rejonem Wrocławia. Budynek ocieplony i odremontowany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

329 000 zł22 m² 14 839,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Gaj, borowska, obok park skowroni, zielono, spokojnie super lokalizacja, w pobliżu tramwaje, autobusy oferta wstrzymana Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,87 m2. składa się z ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł28 m² 17 853,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

675 000 zł62 m² 10 817 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Orzechowej. Świetna lokalizacja 2 min od ch Ferio Gaj i 20 min od Rynku. Idealne miejsce do zamieszkania dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 24,94m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gaj,Wrocław

740 000 zł54 m² 13 703,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: krzyki/gaj Metraż: 53,83 m2 plus piwnica 3 m2 Piętro: 5/11 z windą, budynek z roku 1978 Dostępne: od zaraz * Dodatkowe informacje: mieszkanie z księga wieczystą Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

499 500 zł42 m² 11 875,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top lokalizacja na Gaju/rozkład 2pok+komórka/park Polecam na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy gaj- ul. Śliczna, o powierzchni 42m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez podatku pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 089 000 zł93 m² 11 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem! Mieszkanie składające się z dwóch poziomów, posiadający dwa balkony, gdzie można wypocząć po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 28,29m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

502 440 zł33 m² 15 412,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

528 999 zł42 m² 12 580,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gaj-Śliczna | 2pok |rozkład!.| Polecam na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy GAJ- Ul. Śliczna, o powierzchni 42m2. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

533 398 zł33 m² 16 336,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

1 060 000 zł73 m² 14 521 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun Oferty: nr. Pfrn 28679 tel. Przytulne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe do sprzedania na najwyższym piętrze! Wygląda świetnie na żywo i jest gotowe do wprowadzenia! otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wambierzycka

Gaj,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Gaju przy ul.Wambierzyckiej! Miejsce postojowe w garażu podziemnym 200 zł/mc dodatkowo Słoneczne mieszkanie umeblowane i wyposażone: - 2 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

502 400 zł32 m² 15 511 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,6m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

575 000 zł54 m² 10 569,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Krzyki/gaj/krynicka/toplokalizacja/okazja/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul. Krynickiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

942 000 zł58 m² 16 119,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowy gaj_3 pokoje_dwa miejsca parkingowe W cenie Lokalizacja: ul. Brzoskwiniowa, nowy Gaj, wrocław Rok budowy: 2017 Metraż: 58,44 Ilość pokoi: 3 pokoje + kuchnia + łazienka + obszerny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł33 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną ,kawalerka ta jest wykończona pod klucz, z meblami oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij