dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

2 800 zł51 m² 55,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To dwupokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią to doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalności i świetnej lokalizacji. Składa się z salonu, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

553 737 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,67m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

697 100 zł63 m² 11 030,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63.2m2 przy ul. Radkowskiej na spokojnym osiedlu dzielnicy Gaj. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

597 500 zł54 m² 10 983,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj/krynicka/3pok./toplokalizacja/okazja/okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gaj,Wrocław

729 000 zł68 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Komfortowe Mieszkanie na Osiedlu Gaj - Doskonała Lokalizacja Lokalizacja: osiedle Gaj, ul. Świeradowska Charakterystyka Lokalizacji: 1 minuta na pieszo do przystanku tramwajowego/autobusowego, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł33 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie wyposażone jest w meble( aneks kuchenny, szafa w zabudowie, łóżko, kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 933,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, wykończonymi podłogami, drzwiami również wewnętrznymi, znajduje się na 2 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,09m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

539 999 zł42 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gaj-Śliczna | 2pok |rozkład! Polecam na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy gaj- ul. Śliczna, o powierzchni 42m2. Nieruchomość dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam serdecznie na prezentacje: tel. Słoneczne i ustawne mieszkanie na osiedlu Gaj! - przestronny salon 26 m2 (możliwość podziału na 2 pokoje) z wyjściem na duży balkon, - przytulną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

553 398 zł33 m² 16 939 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,36m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Gaj,Wrocław

679 000 zł47 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji, wrocław Lokalizacja: ul. Wesoła 41, wrocław Metraż: 46,56 m Oferuję na sprzedaż piękne, trzystronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

553 398 zł33 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką. Kawalerska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam na sprzedaż Dwupokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w bloku z wielkiej plyty wybudowanym w 1987 r. Na terenie osiedla funkcjonuje Uniwersytecki Szpital Kliniczny, kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Wolne od 15 lipca 2024 Polecam na wynajem Ładne 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

585 000 zł47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu na wrocławskim Gaju. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,8 m2 salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

597 800 zł54 m² 10 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

toplokalizacja/okazja/gaj/krynicka/3pok./okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 17 139,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, w pełni umeblowane 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 39 m2 na 5 piętrze 6 piętrowego apartamentowca z windą 2023r na Krzykach- gaj przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

533 398 zł33 m² 16 336,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,46m2 to jeden pokój z ogromnym tarasem o powierzchni 24,94m2 i kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 600 zł32 m² 15 716,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka z gotową łazienką, gotową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 841,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez podatku pcc! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest to kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: gaj/ul, wandy Rutkiewicz, metraż: 34m2, piętro: 3/3, dostępne: od zaraz Obowiązuje najem okazjonalny i oc Najemcy Polecam na wynajem wykończoną w wysokim standardzie kawalerkę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

2 100 zł26 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam serdecznie piękną kawalerkę z balkonem w nowo powstałej inwestycji Incepti Gaj zlokalizowanej na Gaju we Wrocławiu przy ulicy Żegiestowskiej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

597 801 zł54 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

okazja/gaj/krynicka/toplokalizacja/3pok./okazja/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54 m2, do remontu, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

659 000 zł63 m² 10 527,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Duże mieszkanie na gaju/krynicka 3-pok/inwestycja Oferujemy na sprzedaż ładne duże mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na Wrocławskim gaju. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 - pokojowe z balkonem Położone w bardzo dobrej lokalizacji. Do wynajęcia od 1.08.2024r. - gotowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60 m2. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

581 875 zł34 m² 17 210,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

697 999 zł63 m² 11 044,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

889 999 zł78 m² 11 410,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2 przy ul. Piławskiej. Mieszkanie ma znakomity rozkład i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

659 999 zł54 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,70 m na 5 piętrze w bloku z windą z 1994 roku w dzielnicy Gaj we Wrocławiu. Mieszkanie z osobną kuchnią, drewnianymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Gaj,Wrocław

688 000 zł53 m² 12 981,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pok**balkon **rozkład**3 min pkp** Cena: 688 000zł do negocjacji 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią! Balkon. Możliwość aranżacji na 3 pokoje. Super lokalizacja blisko pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 140 zł32 m² 16 969,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! do wprowadzenia od 01.07 Serdecznie polecam na wynajem, dwupoziomowe, mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

505 620 zł28 m² 17 853,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1