dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

348 900 zł36 m² 9 611,57 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Super lokalizacja do zamieszkania lub pod inwestycje I po remoncie wyposażone- do zamieszkania od razu- gorąco polecam- mieszkanie wyposażone 2 pokoje-jasna kuchnia- super dojazd do centrum ( autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

2 000 zł77 m² 25,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; mateuszk 4 osobne pokoje / bardzo dobre położenie nieruchomości / umeblowane zgodnie Z fotografiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Alpejska

Gaj,Wrocław

310 000 zł30 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż kawalerka na Gaju na wysokim parterze w 3-piętrowym budynku z 2008 roku na kameralnym osiedlu. Doskonała na cele inwestycyjne lub własne. Dobrze skomunikowana Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Gaj

Gaj,Wrocław

233 741 zł25 m² 9 279,12 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji! Bez pcc|!bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu! apartament inwestycyjny blisko aquaparku I uniwersytetu medycznego Inwestycja: na sprzedaż kawalerki o statusie lokali użytkowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

449 000 zł45 m² 9 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Naa sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,78m2 z aneksem kuchennym na osiedlu Moderno. Do mieszkania przynależy taras (6m) z ogródkiem o powierzchni ok.35 m. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

569 000 zł74 m² 7 668,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Super mieszkanie do kupienia, idealne dla rodziny do wprowadzenia. Znajdziesz tu najlepsze miejsce na świecie, dla siebie i swoich bliskich. Mieszkanie zlokalizowane w otoczeniu licznych parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

2 400 zł65 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe 65 m2 na Gaju opiekun oferty: tel: mail: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach przy ulicy Pirenejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

469 000 zł54 m² 8 606 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opiekun Oferty tel. Please contact me should you need more information in English. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z 1999 roku przy ulicy Wandy Rutkiewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

1 600 zł67 m² 23,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: gaj/ Himalajska Ilość pokoi: 3 Metraż: 67m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 2 Informacje dodatkowe: balkon, brak windy, całkowity rozkład, sprzęt agd, łazienka z wanną opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

474 999 zł52 m² 9 064,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjna oferta-ładny-przestronny-zadbany Z wyposażoną kuchnią lokal mieszkalny W super miejscu- wójcikklucze W biurze!-gorąco polecam-zapraszam Mieszkanie o pow. wg kw 52,40 m2(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

290 000 zł33 m² 8 814,59 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie na ulicy Ślicznej. Słoneczna strona - południowa, środkowe mieszkanie, ładny widok. Dodatkowo loggia. Budynek wyposażony w windę. Ogrzewanie i woda z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Okazja!-wyjątkowy funkcjonalny pełny rozkład-doskonała oferta dla ciebie-inwestora-warto!- wójciklicencja nr 16128-gorąco polecam ciekawa oferta dla studentów rodziny jak I W celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Gaj,Wrocław

778 999 zł68 m² 11 432,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty innova ul. Jesionowa Zaledwie kilka minut dzieli inwestycję od centrum miasta. W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe, a Dworzec Główny pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

379 000 zł48 m² 7 847 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Opiekun oferty tel. Przestronne mieszkanie z pięknym dużym tarasem 10m2. Znakomite jako: - inwestycja dla studentów - dla rodziny - komfortowe pokoje Usytuowane na 2piętrze mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

582 030 zł67 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty tel. Znakomicie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 66,9m2 położone na 1piętrze w pięknej nowej inwestycji na Tarnogaju! taniej niż U dewelopera! lokalny idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

500 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Mieszkanie znajduje się na monitorowanym osiedlu, wjazd na osiedle jest tylko dla mieszkańców (szlaban). Mieszkanie jest umeblowane, wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

338 900 zł38 m² 8 918,42 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie. Przy ul. Ślicznej - ze znakomitym widokiem. Całość po gruntownym odświeżeniu. Warto! Miejskie media Miedziana instalacja elektryczna Budynek po termoizolacji Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

564 732 zł70 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty telefon brak prowizji I pcc. Mieszkanie z dwoma balkonami na Armii Krajowej. Mieszkanie na 4 piętrze w 9 piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie o projektowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gaj

Gaj,Wrocław

335 000 zł37 m² 9 054 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

: krótko: w ofercie słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 mkw na Gaju. : atuty: mieszkanie ulokowane w cichej i spokojnej okolicy, aczkolwiek w centrum miasta. Odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bartosz. Tel Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

418 440 zł46 m² 9 030 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta Działu Deweloperskiego Zakup bez prowizji i bez podatku pcc. Opiekun Oferty Maria Sambora telefon Oferuję klimatyczne apartamenty- lokale o powierzchniach między 25m2 a 47m2. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

399 000 zł44 m² 9 151,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Warto!-wyjątkowe-zadbane-bardzo ładne-komfortowe-nowe-wyposażenie W cenie-komórka lokatorska-winda-gorąco polecam = Lokal mieszkalny o pow. całkow. wg kw 43,63 m2 ( w tym komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

419 000 zł58 m² 7 224 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

: krótko: mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 58 mkw na wrocławskich Krzykach. : dla kogo? Lokal odpowiedni dla singla, osoby studiującej lub inwestycyjne. : atuty: cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Gaj,Wrocław

339 000 zł43 m² 7 889 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

tel. Super mieszkanie 2 pokojowe w ok. Sky Tower, idealne pod inwestycje. Świetna lokalizacja, blisko do centrum, galerii handlowych czy Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal o powierzchni ok. 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

248 793 zł24 m² 10 234 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gaj

Gaj,Wrocław

999 000 zł164 m² 6 091 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2002

Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 3 poziomowego, 7 pokoi. Każdy poziom mieszkania posiada niezależne wejście z klatki schodowej, co pozawala na wyodrębnienie każdego mieszkania osobno. Jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

330 000 zł40 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwustronne mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 40m2 czeka na Ciebie! Mieszkanie składa się z: - pokój - pokój - kuchnia - łazienka - wc - przedpokój Atuty! - blisko centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

479 000 zł72 m² 6 653 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

tel. Rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego i Medycznego. Idealne pod inwestycje. Świetna lokalizacja, blisko do centrum z dobrą komunikacją. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

569 000 zł74 m² 7 668,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż jasne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu. Nieruchomość składa się z: - przedpokoju (11 m2) - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

569 000 zł75 m² 7 586,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Okazja!=doskonała oferta dla rodziny dla siebie jako dobra inwestycja I wspaniałe miejsce do życia-polecam=warto!- piękne-zadbane-ładne-ustawne-pełny rozkład-balkon-komórka-4 pokojowe mieszkanie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Gaj,Wrocław

348 999 zł37 m² 9 432,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Interesujący lokal mieszkalny wyremontowany wyposażony ustawny zadbany idealna oferta jako pierwsze lokum- wójcikserdecznie polecam atrakcyjna oferta W bardzo dobrej lokalizacji lubiane osiedle Huby /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gaj

Gaj,Wrocław

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowy apartament W świetnej lokalizacji wrocławia. Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego apartamentu , zlokalizowanego w samym sercu kompleksu osiedlowego Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

489 000 zł55 m² 8 891 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun Oferty tel. Budynek z zadbaną, wyremontowaną elewacją i klatką schodową. Gotowe do wprowadzenia, jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Gaj

Gaj,Wrocław

569 000 zł74 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Cztery pokoje na gaju, idealne pod wynajem lub dla rodziny. Zadbane, przestronne mieszkanie. Opiekun Oferty: tel. Lokal o powierzchni 74,2 m2 z wschodnio - zachodnią wystawą okien, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

325 000 zł38 m² 8 552,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Inwestycja *** *** Tramwaj *** *** Do remontu *** Układ pomieszczeń: - kuchnia - przedpokój - łazienka - pokój x2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gaj,Wrocław

1 790 zł48 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie wielkomiejski styl życia łączy się z przyrodą. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

2 200 zł77 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; gaj / spore mieszkanie / rozkładowe Mieszkanie o powierzchni 77 mkw składa się z 4 rozkładowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

344 999 zł42 m² 8 233,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zadbane do wprowadzenia na już-super oferta dla siebie rodziny studentów jak I na inwestycje dla inwestora-gaj huby-pełny rozkład- bardzo dobra oferta w bardzo dobrej lokalizacji 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

339 000 zł36 m² 9 377,59 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Odświeżone mieszkanie, gotowe do wejścia, w świetnej lokalizacji - ul. Śliczna - z piękną panoramą. Warte zobaczenia. Media z miasta Instalacja elektr. po wymianie Ocieplony blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

324 000 zł39 m² 8 307,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Ciekawa propozycja dla siebie lub dla inwestora -bardzo dobre miejsce-dwa pokoje-osobna kuchnia Z balkonem I piwnicą-polecam - Lokal mieszkalny składa się: -większego pokoju z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Zapraszam serdecznie na prezentacje: ewa Malicka tel. Słoneczne i ustawne mieszkanie na osiedlu Gaj! Na 54 m2 mamy: - duży salon 27 m2, - przytulną sypialnię 10 m2, - osobną jasną.