dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

390 000 zł50 m² 7 722,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Okazja!=doskonała oferta dla rodziny jak I W celach inwestycyjnych na wynajem= polecam=warto!- wójcikzadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ładne-ustawne-pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

395 000 zł53 m² 7 509,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam zadbane, dwupokojowe mieszkanie w wrocławskim Gaju. Dwustronne z balkonem oraz przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

349 000 zł35 m² 9 887 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 37m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2000 r. Nieruchomość składa się z: - salonu ok. 22m2 - Kuchni ok. 5m2 - Łazienki z wc ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

445 000 zł44 m² 10 111 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Tylko U nas! Nowe mieszkanie na gaju Znakomite jako: - inwestycja dla studentów - rodziny - cisza spokój, zamknięte osiedle Usytuowane na 3piętrze mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

460 000 zł62 m² 7 383,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

4-pokojowe mieszkanie w ok. ul. Świeradowskiej w budynku z 95 r. z windą. Pełny rozkład! Super oferta dla inwestora lub dla wieloosobowej rodziny. Bardzo blisko feriogaj, ch Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: wrocław > Krzyki > gaj Rodzinne sąsiedztwo i spokojna okolica. Bardzo sprawna i prężna Wspólnota Mieszkaniowa. w bezpośrednim sąsiedztwie Lidl, biedronka, park Skowroni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

3-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w ok. ul. Kłodzkiej. Budynek z 2003 roku. Nieruchomość z funkcjonalnym układem i tarasem! 27-metrowy taras Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Interesująca oferta -zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- bardzo dobra lokalizacja-gaj huby-pełny rozkład-2 samodzielne pokoje-oddzielna kuchnia-garaż-idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Okazja!-klucze W biurze!-wyjątkowa oferta-zapraszam na bezpłatną prezentację serdecznie polecam warto!- wójciklicencja nr 16128 wyjątkowy-luksusowy I niepowtarzalny apartamentowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Gaj,Wrocław

2 150 zł36 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: +48 e-mail: kwadrans od centrum Wrocławia, w jednej z najbardziej zielonych części miasta i w pobliżu Parku Wschodniego, z bogatą infrastrukturą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

400 000 zł48 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Okazaja!-interesująca oferta -zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam- wójciklicencja nr 16128 bardzo ładne -zadbane- po kapitalnym remoncie w 2018r-pełny rozkład-2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

425 000 zł54 m² 7 855,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Okazja!-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do zapoznania z atrakcyjną ofertą- , licencja nr 16128 mieszkanie przestronne-pełny rozkład-osobna kuchnia-2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

395 000 zł54 m² 7,36 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie dwupokojowe na Gaju, blisko komunikacja miejska, 2 linie tramwajowe, uniwersytet Medyczny, idealne pod wynajem! Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Srebrnogórska

Gaj,Wrocław

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel: for English version scroll down Polecam do wynajęcia przestronne 3pok. mieszkanie o pow. 65m2 z balkonem, wykończone w wysokim standardzie. Apartament składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

499 000 zł73 m² 6 854 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73m2 na wrocławskim osiedlu Gaj. Istnieje możliwość wydzielenia 4 niezależnych pokoi, co stanowi świetną opcję dla inwestora (w przypadku przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Spokojna okolica, dobrze skomunikowana *** *** Duży balkon ok. 12 m2*** *** Tramwaj *** Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

419 900 zł50 m² 8 398 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje w nowym budownictwie, bardzo blisko ul. Armii Krajowej - z oknami w stronę przeciwną - dzięki czemu w mieszkaniu jest naprawdę cicho. Komunikacja miejska Mieszkanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniawska

Gaj,Wrocław

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy najem! ul. Czerniawska. Przedmiotem najmu jest w pełni umeblowane mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe z balkonem, o powierzchni ok 45 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

514 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty Paweł Kubacki tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,36 m2. Usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Studzienna

Gaj,Wrocław

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Zapraszam na prezentację wspaniałego, słonecznego mieszkania, rozkładowego, przestronnego, w doskonałej lokalizacji, krzyki okolice ul. Studziennej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

502 200 zł81 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne 4 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Krynickiej. Mieszkanie jest dwustronne i w pełni rozkładowe - każdy pokój ma niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieczysta

Gaj,Wrocław

409 999 zł43 m² 9 534,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealna lokalizacja- nowe budownictwo-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam - , Licencja nr 16128 idealne mieszkanie dla studenta- młodych małżeństw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; mateuszk świeradowska / tramwaje / duże mieszkanie / osobne pokoje Mieszkanie o powierzchni 77m2 składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

514 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie blisko centrum! Bez podatku pcc oraz Bez prowizji Opiekun oferty: telefon Do sprzedaży mieszkanie 64,36 m2 składające się z: -pokój 13,95 m2 -pokój 12,82 m2 -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w znakomitym miejscu. Na wrocławskim Gaju - fantastycznie skomunikowanym z miastem, a także wieloma miejscami na długie spacery. Nieruchomość do remontu. Duży balkon Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

389 000 zł54 m² 7 203,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Zapraszam do zapoznania Z interesującą ofertą -zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację-serdecznie polecam- , licencja nr 16128 ładne mieszkanie W pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Gaj,Wrocław

355 000 zł35 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Zapraszam do zapoznania Z interesującą ofertą-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację-serdecznie polecam - , Licencja nr 16128 Idealna oferta dla studenta pary młodego małżeństwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 410 zł34 m² 41,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Akademia medycyna / borowska / gaj umeblowana / cichy rejon zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. Kawalerka o pow. 34m2 składa się z ; -aneksu kuchennego - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, w bliskiej odległości Centrum Handlowego Ferio Gaj Przestronne i jasne mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

299 000 zł39 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na 7 pietrze na Gaju. Mieszkanie środkowe - ciepłe zimą, przyjemne latem, z zachodnią wystawą okien. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

479 000 zł56 m² 8 553,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Na sprzedaż atrakcyjne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni całkowitej 55,7 m2 na wysokim parterze bloku z lat 90-tych na wrocławskim osiedlu Gaj. Idealne zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długopolska

Gaj,Wrocław

999 000 zł164 m² 6 091,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2002

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne, dwupoziomowe 7 pokoi 164m Wrocław Gaj 999.000 zł. Każdy poziom mieszkania posiada niezależne wejście z klatki schodowej, co pozawala na wyodrębnienie każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe mieszkanie, częściowo po remoncie przy ul. Krynickiej. Znakomicie usytuowane, z pięknym widokiem. Idealne dla rodziny. Lubiana okolica Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

455 000 zł53 m² 8 540 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Niniejsza oferta przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,28 m2, z komórką lokatorską i duży balkon (łącznie wychodzi 64 m2). Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie na gaju / trzy osobne pokoje zielona I spokojna okolica zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel. Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja z miastem. Tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

514 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Wrocławia bez prowizji I podatku pcc! Kontakt do Agenta: justyna Juroszek telefon Budynek: mieszkanie 64,36 m2 składa się: -z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

427 848 zł40 m² 10 662 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe 2 pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji we Wrocławiu - Gaju. Idealne na wynajem. Bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun Oferty Magdalena Motak telefon Mieszkanie o powierzchni 40,13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

399 000 zł52 m² 7 646,61 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania Oddzielna jasna kuchnia + oddzielne wc W pełni rozkładowe balkon Doskonale skomunikowane ul. Krynicka, 52 m2 399 000 zł Z przyjemnością prezentuję klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

262 629 zł25 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Idealna na wynajem. Bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun Oferty Magdalena Motak telefon Mieszkanie o powierzchni 24,59 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem 18,20 m2, - łazienki 3,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

331 302 zł30 m² 10 902 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Klimatyzowane. Idealne na wynajem. Bez prowizji! bez podatku pcc! Opiekun Oferty Magdalena Motak telefon Mieszkanie o powierzchni 30,39 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

329 000 zł34 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest 2 - pokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 34m2 plus 6m2 piwnica na Gaju, przy ulicy Borowskiej. Mieszkanie do wprowadzenia od zaraz,.