dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

315 000 zł36 m² 8 725,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: kontakt:umów się na bezpłatną prezentację. S u p e r C e n a - B l i s k o D w o r z e c G ł ó w n y Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

468 552 zł56 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: telefon Nr licencji pfrn 22583 dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji idealne pod wynajem - 2 pokoje Z osobną kuchnią. Oferuję do sprzedaży 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

522 020 zł61 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 60,70 m2 znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

514 880 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: telefon Nr licencji pfrn 22583 dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc i prowizji. Odbiór W czerwcu. Idealne dla rodziny lub pod wynajem - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

640 000 zł64 m² 9 929 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Videoprezentacja - obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia Z domu! Opiekun oferty: telefon 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,46m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

499 545 zł59 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem blisko centrum Wrocławia Mieszkania do odbioru w 2020 Opiekun oferty telefon Mieszkanie 58,77m2 składa się: 01.przedpokoju 9,14 m2 02. łazienki 4,80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

530 000 zł76 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny apartament-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację warto!-serdecznie zapraszam- wójciklicencja nr 16128 śliczne-luksusowe-niepowtarzalne mieszkanie zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

538 356 zł62 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem blisko centrum Wrocławia Mieszkania do odbioru w 2020 Opiekun oferty telefon Mieszkanie 61,88 m2 składa się: 01.przedpokoju 9,65 m2 02. łazienki 5,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

389 000 zł50 m² 7 858,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: kontakt:umów się na bezpłatną prezentację 2 0 0 5 - G a j - u r z ą d z o n e 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Wandy Rutkiewicz. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

472 855 zł56 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Luksusowe 3 pokoje na tarnogaju! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 55,63m2 znajdujące się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: kontakt:zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. Mieszkanie o powierzchni ponad 67 m2 na ul. Orzechowej. Dwustronna ekspozycja okien, zadbany blok, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

520 830 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Mieszkanie 3-pokojowe na tarnogaju! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 64,30m2 znajdujące się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

379 000 zł52 m² 7 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do zapoznania z atrakcyjną ofertą- , licencja nr 16128 mieszkanie przestronne-pełny rozkład-osobna kuchnia-2 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

349 000 zł34 m² 10 264,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam - Idealna oferta dla studenta pary młodego małżeństwa, również dla inwestora pod kątem inwestycji na wynajem. 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uznańskiego

Gaj,Wrocław

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Oferta wstrzymana *** Krzyki, gaj *** *** Dostępność oglądania *** *** Rozkładowe, 3 pok *** *** Balkon *** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

397 000 zł52 m² 7 631,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie mieszkanie. Przeglądasz tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Krzyki, gaj *** *** Klucze w biurze *** *** Rozkładowe, 2 pok *** *** Balkon *** Mieszkanie o pow. 48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

377 000 zł54 m² 6 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na zielonym Gaju, świetnie skomunikowanym z Centrum. Mieszkanie rozkładowe, z dużym balkonem. W budynku po remoncie. *** pełny rozkład *** *** balkon ponad 5 metrów *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

2 300 zł70 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Kłodzka, krzyki, wrocław ***najemca nie płaci prowizji*** ***арендатор не платит комиссии*** Na wynajem luksusowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

362 414 zł35 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nr licencji pfrn 23784 Do sprzedaży mieszkanie 35.02 m2 składające się z: -sypialni, -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

369 458 zł35 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowicza

Gaj,Wrocław

553 000 zł74 m² 7 493 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Gotowiec inwestycyjny lub dla dużej rodziny - 5 pokoi Opiekun oferty: mieszkanie o pow. 73,8 m2 znajduje się na ostatnim piętrze w 4 piętrowym budynku. Jest po generalnym remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

369 458 zł35 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 273 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa cena! jasne I przestronne - 3 pokojowe mieszkanie na gaju Opiekun Oferty telefon Budynek i lokalizacja Mieszkanie mieści się na 3 piętrze 6 piętrowego budynku. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

362 413 zł35 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon Nowoczesne osiedle w samym centrum Gaju. Do sprzedaży mieszkanie 35m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

480 000 zł67 m² 7 121,66 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 67,4 m2 w budynku z windą na bardzo lubianym, wrocławskim gaju. Dwustronne, w budynku po remoncie. Świetnie miejsca zarówno pod inwestycję jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

362 414 zł35 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Termin ukończenia budowy przewidziany na maj 2020. Mieszkanie/ ekspozycja południe/ dobrze skomunikowana lokalizacja/ okolica armii krajowej/piękna oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

362 414 zł35 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gaj

Gaj,Wrocław

710 000 zł81 m² 8 765,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam przestronny apartament 3 pokojowy na ul. Dzierżoniowskiej. 3 piętro w kameralnym, ogrodzonym budynku z 2016r Salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 2 sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klucze W biurze!-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam-warto!- wójciklicencja 16128 idealna propozycja dla sigla pary-również dla inwestora-pełny rozkład-dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

350 000 zł45 m² 7 774,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. *** Rewelacyjna lokalizacja *** *** Swobodna dostępność oglądania *** *** Zadbane mieszkanie po remoncie*** *** Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

407 000 zł54 m² 7 565,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Interesująca oferta-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację goraco polecam- ładny-zadbany-dwupoziomowy trzy pokojowy lokal mieszkalny Z balkonem w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla młodych-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam - = licencja nr 16128 dobra propozycja dla studenta, par oraz młodych małżeństw jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

420 000 zł70 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w budynku z 2005r Całkowita powierzchnia mieszkania zgodnie z zapisem w Księdze Wieczystej to 51,17m2, jednak mieszkanie posiada dużą (około 20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam serdecznie, nieruchomość dla inwestora lub małej rodziny. na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na wrocławskim Gaju okolice ul. Krynickiej. Mieści się na pierwszym piętrze w 10- cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja!-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do zapoznania z atrakcyjną ofertą - zadbane-przestronne-pełny rozkład-osobna kuchnia-2 oddzielne pokoje-balkon-doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

555 000 zł77 m² 7 207,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację gorąco polecam - wójciklicencja nr 16128 apartamentowy lokal mieszkalny-zaprojektowany wg architektów Z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

478 897 zł53 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na popularnym osiedlu Gaj. W ofercie pozostały już ostatnie lokale, a ceny na pewno nie będą już niższe. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 811,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do zapoznania z interesującą ofertą- wyjątkowy-luksusowy I niepowtarzalny apartament-garaż-komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gaj,Wrocław

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Witam, na sprzedaż mieszkanie położone na wrocławskim Gaju, w okolicach ulicy Strońskiej. Metraż wpisany w księdze wieczystej wynosi około 51m2 wraz z wliczoną w metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gaj,Wrocław

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam możliwość zaprezentowania niemal wszystkich inwestycji deweloperskich we Wrocławiu i okolicach oraz ofert z rynku wtórnego. I speak English 4-pokojowe, funkcjonalne, dwupoziomowe.