dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Gaj

104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Gaj,Wrocław

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 75m2, składające się z trzech pokoi w bardzo dobrej lokalizacji! Lokal składa się z przedpokoju, salonu z kuchnią, łazienki, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

319 000 zł51 m² 6 204 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i balkonem na Gaju. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl BUDYNEK Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,4m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

325 000 zł55 m² 5 909 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pośrednik odpowiedzialny: tel. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe (rozkładowe) o powierzchni 55m2 usytuowane w bloku z 1980 roku przy ul. Orzechowej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wambierzycka

Gaj,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Wambierzyckiej Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

330 880 zł41 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   wyjątkowa inwestycja na tarnogaju! Mieszkania i apartamenty do własnej aranżacji. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

527 816 zł78 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radkowska

Gaj,Wrocław

390 000 zł55 m² 7 044 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie W super lokalizacji! W cenie komórka lokatorska na półpiętrze! + 35 tys. zł za miejsce postojowe! 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w okolicach ul. Radkowskiej. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 700 zł61 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pok. mieszkanie na Krzykach Gaju w pobliżu szpitala na Borowskiej. Częściowo umeblowane i wyposażone jak na zdjęciach. Kameralny, kilku mieszkaniowy, niski budynek z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

441 123 zł62 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Termin realizacji I kwartał 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

456 120 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty Julia Andrulewicz telefon   wyjątkowa inwestycja na tarnogaju! Mieszkania i apartamenty do własnej aranżacji. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

473 478 zł65 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

418 350 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0 % Prowizji od Najemcy! oferta biura wpd nieruchomości tel:! Lokalizacja: ul. Kłodzka / krzyki/ gaj Liczba pokoi: 2-osobne Metraż: 50m2 Piętro: 2 Winda: tak Garaż: tak - 150 zł za m-c. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 700 zł61 m² 28 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

449 180 zł61 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: julia Andrulewicz telefon   Termin realizacji I kwartał 2020r Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

325 000 zł56 m² 5 837,97 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 55,67 m2. W skład mieszkania wchodzi sypialnia (ok 12 m2), duża kuchnia oraz jasny, obszerny salon (ok 25m2) + przedpokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

319 900 zł48 m² 6 665 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Polecam dwupokojowe mieszkanie ( z możliwością zrobienia trzech pokoi) z przestronnym widokiem z salonu. Budynek Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Blok mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

295 000 zł42 m² 6 959,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam mieszkanie położone przy ul. Strońskiej na wrocławskim osiedlu Gaj. Mieszkanie w pełnym rozkładzie. Pokój dzienny o pow. ok. 17m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

301 224 zł39 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 600 zł61 m² 26 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

389 000 zł57 m² 6 797 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią i balkonem na Gaju. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl BUDYNEK Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,23m2 mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

420 000 zł61 m² 6 863 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Gaju. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

348 000 zł54 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Witam! Na sprzedaż ładne, duże mieszkanie w nowym budownictwie na Gaju- gotowe do zamieszkania Blok z 2003r. z garażem podziemnym i windą. Realna powierzchnia mieszkania wynosi ok. 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 700 zł61 m² 28 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na wrocławskim osiedlu Gaj. Mieszkanie przestronne, jasne, rozkładowe o powierzchni 50 m2 w tym: dwa pokoje (ok. 15 m2 i 10 m2), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 550 zł61 m² 25 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

420 000 zł55 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż klimatyczne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem na spokojnym osiedlu jakim jest Gaj. Lokalizacja i nieruchomość idealna dla rodzin lub małżeństw. Wszystko co potrzebne jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

390 000 zł55 m² 7 091 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie z 2018 roku na Gaju. Stan deweloperski. Opiekun Oferty telefon   .boronski@sdp-nieruchomości.pl Budynek Mieszkanie dwustronne mieści się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0 % prowizji od najemcy! Lokalizacja: ul.Piławska /KRZYKI- GAJ/ Liczba pokoi: 2 Metraż: 42m2 Piętro: 2 Rok budowy: 2008r. Wolne od: zaraz Do wynajęcia mieszkanie o podwyższonym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lądecka

Gaj,Wrocław

990 zł30 m² 33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Obecnie najtańsze mieszkanie we Wrocławiu! opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni ~30m2. Składające się z przechodniej kuchni wraz z łazienką, oddzielnego wc, przedpokoju oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na wrocławskim osiedlu Gaj. Mieszkanie przestronne, jasne, rozkładowe o powierzchni 50 m2 w tym: dwa pokoje (ok. 15 m2 i 10 m2), kuchnia z oknem (9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

369 000 zł69 m² 5 348 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Serdecznie polecam. Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. nominalnej 61,1m2 na osiedlu Gaj. W rzeczywistości mieszkanie dzięki przebudowie ma pow. ok 70m2! Opiekun Oferty telefon 71 799 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50mkw usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym, nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Akademii Medycznej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

389 000 zł65 m² 5 985 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty Bardzo przytulne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Krynickiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

581 156 zł86 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

440 000 zł85 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Prezentujemy piękne mieszkanie. w którym upływ czasu nadaje szlachetności, -stylizując nowe rzeczy na wzór klimatu z dzieciństwa, wprowadzając stare, stylowe wukończenia w nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Gaj

Gaj,Wrocław

499 000 zł84 m² 5 940 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 5-pokojowe ( 84 m2 ) w zadbanym bloku z wszystkimi mediami miejskimi. Dzielnica: gaj. * możliwość łatwego przerobienia na mieszkanie 6-pokojowe pod wynajem. * mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

499 000 zł93 m² 5 366 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty tel. Piękne , dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 93m2 (powierzchnia całkowita 110 m2), położone na 3 piętrze w budynku czteropiętrowym, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Alpejska

Gaj,Wrocław

429 000 zł68 m² 6 292 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty tel. Bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie dwupoziomowe na 3 piętrze o powierzchni użytkowej 68,18m2 położone w czteropiętrowym budynku na Gaju. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gaj

Gaj,Wrocław

389 000 zł57 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie na wrocławskich krzykach. Bez podatku pcc I prowizji Serdecznie polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w bloku o niskiej zabudowie na osiedlu Tarnogaj,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij