dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Huby

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

900 000 zł102 m² 8 819,21 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Agencja digitalbroker oferuje na sprzedaż niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się na poddaszu kamienicy położonej na osiedlu Huby. Mieszkanie z ogromnym potencjałem do zagospodarowania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomaszowska

Huby,Wrocław

550 000 zł43 m² 12 895,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Loft* open space* spokojna okolica nowa cena! * piękne klimatyczne mieszkanie, oryginalna cegła oraz drewniane elementy, wielkie okna i duża przestrzeń *cena: 550 000 zł ( do negocjacji) * ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46.14m2 z osobną kuchnią, balkonem oraz piwnicą zlokalizowane w wyremontowanym i ocieplonym bloku z wyremontowaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Możliwość wystawienia fv! Do wynajęcia w pełni urządzone 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 mkw z ogródkiem przy ulicy Kamiennej (dzielnica Krzyki, osiedle Huby).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Huby,Wrocław

630 000 zł62 m² 10 161,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z kuchnią i jadalnią 61,5 m2 z zabudowanym balkonem Znajduję się na 2 piętrze w bloku z lat 70 W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

685 000 zł57 m² 12 049 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Mieszkanie idealne pod kredyt 2%. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na cichym, strzeżonym osiedlu, wybudowanym przez dewelopera Atal na Hubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

689 000 zł55 m² 12 527,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, świeżo wyremontowanego mieszkania , powierzchnia lokalu to 55 m2 + dodatkowo piwnica. Znajduje się ono na drugim piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat 50tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

4 100 zł68 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wójcikkontakt wyłącznie telefoniczny **wynajem od stycznia** English below** **available from January** wymagana umowa okazjonalna Do wynajęcia piękny apartament o powierzchni 67,8m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Huby,Wrocław

589 000 zł41 m² 14 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 41m2, które usytuowane jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w bezpiecznej i cichej okolicy, na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

629 000 zł46 m² 13 632 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość dzięki swojej lokalizacji zapewnia dogodny dojazd do szkół, uczelni jak i do Wrocławskiego Rynku. W najbliższym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Huby,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni z osobną kuchnią oraz balkonem. Mieszkanie położone jest blisko centrum, kilka minut od galerii Wroclavia i Dworca pkp. W okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie na Wrocławskich Krzykach, mieszkanie ma powierzchnię 35m2 i składa się z 2 pokoi oraz osobnej kuchni i łazienki. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Ślicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

475 000 zł33 m² 14 393,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wrocław l Gaj l ulica Śliczna Rewelacyjna lokalizacja l Okolice Aquaparku Blisko do Dworców pks i pkp Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Ślicznej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

770 000 zł96 m² 8 026,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,93, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ul. Wapiennej we Wrocławiu. Mieszkanie ma 2 stronną ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dyrekcyjna

Huby,Wrocław

690 000 zł38 m² 17 922,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni ok. 38,5 m2. usytuowane w kapitalnym miejscu - w ok. Wroclavii (ul. Dyrekcyjna) w nowoczesnym budynku z okolic 2016 roku. Wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Dawida

Huby,Wrocław

990 000 zł79 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne i zadbane, całkowicie rozkładowe mieszkanie na sprzedaż na ul. Dawida w plombie z roku 1998, znajdujące się na szóstym piętrze budynku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

599 999 zł41 m² 14 634,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jesionowej w budynku z 2015r. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze, w budynku znajduje się winda. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

698 838 zł48 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli marzysz o czymś nietuzinkowym i stylowym, przy jednoczesnej bliskości do rynku, to ta inwestycja spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie 2 pokojowe z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

599 900 zł40 m² 14 812,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

DO sprzedania komfortowe mieszkanie, o metrażu ponad 40m2, 2-pokojowe, na Tarnogaju. Nieruchomość znajduje się przy ul. Nyskiej, na nowym, strzeżonym osiedlu, z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Huby,Wrocław

759 000 zł57 m² 13 362,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! klient kredytowy 2% akceptowany! Polecam mieszkanie składającego się z 2 pok. z oddzielną kuchnią, z balkonem, nowszy budynek, zamknięte osiedle z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piękna

Huby,Wrocław

755 000 zł55 m² 13 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Super oferta! akceptowany klient na kredyt bezpieczne 2%! Polecam mieszkanie składającego się z 3 pok. z aneksem kuchennym, z balkonem, nowszy budynek, zamknięte osiedle z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

530 000 zł43 m² 12 325,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania piękna, słoneczna kawalerka w loftowym stylu w okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego oraz centrum handlowego Wrocłavia i Aqua parku. Mieszkanie sprzedawane jest z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

599 000 zł41 m² 14 465,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż! kredyt 2%! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,41 m2 z balkonem w pełni rozkładowe wraz z komórką lokatorską 5 m2 przy ulicy Wesołej. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

799 000 zł69 m² 11 588,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowy apartament w centrum Krzyków we Wrocławiu! Atuty mieszkania: - topowa lokalizacja - wielkie pomieszczenia - wykończenie - dwustronne - rozkładowe - niski czynsz - słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

474 999 zł62 m² 7 713,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61,58m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - kuchni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piękna

Huby,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia, mieszkanie bardzo przyjemne Z ogódkiem 2 miejsca postojowe W garażu pod budynkiem Osoba prowadząca; tel. Lokal położony na parterze, z ogródkiem, 2 miejscami postojowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Huby,Wrocław

530 000 zł60 m² 8 885,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie pod inwestycję na Wrocławskich Hubach Atuty mieszkania: - komunikacja - Atrakcyjna lokalizacja - Niski czynsz administracyjny To mieszkanie, idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sucha

Huby,Wrocław

1 280 000 zł139 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 139 m2 położony przy ulicy Suchej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji, w centrum miasta. W pobliżu znajdują się: - dworce pkp i pks -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

579 000 zł58 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

-do kapitalnego remontu - -wysoki zysk z najmu na poziomie +/- 5700zł/mc - zadzwoń po więcej szczegółów- -koniecznie! Przejrzyj link do wirtualnego spaceru, co pozwoli ci dogłębnie poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość oglądania od środy 27.09.2023r. Wyjątkowe, całkowicie odremontowane, ciche i przestronne (jak na swój metraż) mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią w bocznej cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Huby,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do zamieszkania, całkowicie umeblowane osobom ze zwierzętami dziękujemy super ogródek, przyjemna przestrzeń do relaxu dwa miejsca postojowe W garażu podziemnym Osoba prowadząca; tel. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Joannitów

Huby,Wrocław

1 280 000 zł139 m² 9 191,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

583 000 zł58 m² 10 051,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Dworca Głównego pkp, osiedle Huby, okolice ul. Glinianej. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 58m2, składające się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Huby,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na zamykanym osiedlu przy ul. Hubskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z przestronnym balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prudnicka

Huby,Wrocław

825 000 zł69 m² 11 957 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekunka oferty tel. Unikatowe, duże 2-pokojowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu wybudowanym przez dewelopera Atal na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

550 000 zł34 m² 16 081,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

kawalerka (35 m2) składająca się z pokoju o powierzchni 17m2, osobnej widnej kuchni o powierzchni 8 m2, łazienki oraz przedpokoju. Okna wychodzą na wewnętrzna stronę - podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

570 000 zł58 m² 9 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 57,8 m2 w przedwojennej kamienicy na Hubach. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu pięknego mieszkania z ogródkiem oraz 2 miejscami postojowymi. Mieszkanie położone w nowym budownictwie. Oferta skierowana do osób pracujących, par, singli, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,5 m . Położone jest na pierwszym piętrze w stylowej kamienicy na cichym i spokojnym osiedlu. Piękne mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam, przytulne, 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na Hubach we Wrocławiu przy ul. Hubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Huby,Wrocław

660 000 zł45 m² 14 667 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się na 2 piętrze w doskonałej lokalizacji przy ul. Pięknej na wrocławskim Tarnogaju. Otoczenie.