dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Huby

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Huby,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe, słoneczne mieszkanie blisko centrum, na ulicy Widnej. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. We speak English, call for more details! cena: 399.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Huby,Wrocław

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem 2pok., 38mkw znajdujące się na 6 piętrze w Apartamentowcu z 2015 roku .Jest to zamknięte, strzeżone osiedle z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Wieczystej we Wrocławiu. W pobliżu Żabka, sklepy spożywcze, markety - Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Huby

Huby,Wrocław

500 000 zł48 m² 10 395 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oto trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na wrocławskich Hubach. Ul. Gajowa. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Wszystkie media z miasta. Znakomita lokalizacja. Mieszkanie Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Huby,Wrocław

569 000 zł55 m² 10 308 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferowanym przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,2m2 (dodatkowo loggia 2,25m2 i piwnica) znajduje się na wysokim parterze w bloku z płyty. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, ul. Otmuchowska

Huby,Wrocław

738 800 zł73 m² 10 170,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Projekt mieszkania wykonany przez projektantkę wnętrz , z dbałością o najmniejszy szczegół. Now oczesny styl mieszkania , zaprojektowane zgodnie z bieżącymi trendami. Ekelektyczny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Huby,Wrocław

392 000 zł33 m² 11 879 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. ***rezerwacja*** Jest to rewelacyjna oferta dla inwestora szukającego odpowiedniego adresu dla zyskownego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w świetnej lokalizacji ok. Hubskiej i Glinianej. Idealne pod wynajem, blisko ch. Wroclavia, przystanki komunikacji miejskiej, dobry dojazd w każdy rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Huby,Wrocław

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe, słoneczne mieszkanie blisko centrum, na ulicy Widnej. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze. We speak English, call for more details! cena: 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Dwa osobne pokoje - idealne pod inwestycje!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 do 5 pok.|Piwnica|55mkw|Huby|Aqua Park| - Przedstawiam atrakcyjną nieruchomość znajdującą się na Hubach 200 m od aqua parku. Mieszkanie idealne pod inwestycje z racji na swój rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

499 000 zł48 m² 10 409 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun nieruchomości: telefon 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,94 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej kamienicy z 1905r., zlokalizowanej na wrocławskich Hubach. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na Wrocławskich Krzykach, mieszkanie ma powierzchnię 35m2 i składa się z 2 pokoi oraz osobnej kuchni i łazienki. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Ślicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

500 000 zł48 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie (48 m2) usytuowane blisko Centrum Wrocławia - na ul. Gajowej. komunikacja miejska (w tym tramwajowa), media miejskie, przynależy piwnica mieszkanie trzy pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

415 000 zł45 m² 9 222,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie Wrocław ul. Hubska. Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na II piętrze bloku z lat 50-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne , okna nie wychodzą bezpośrednio na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

459 900 zł55 m² 8 361,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Aqua parku i Uniwersytetu Ekonomicznego, na osiedlu Huby, przy ul. Wieczystej. Z uwagi na lokalizacje i bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Huby,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskiej dzielnicy Huby, zlokalizowane w okolicy ul. Łódzkiej. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

4 490 zł59 m² 76,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Можете обращаться ко мне на pусском языке Lokalizacja: krzyki, huby Ilość pomieszczeń: 3 Metraż: 59 m2 Piętro: 2 Dostępne: od 1 listopada opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Huby,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na Hubach. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu z wyjściem na balkon - Sypialni - Kuchni - wc - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

499 500 zł54 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gaj- wieczysta/ 3 pok. Rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Hubach, przy ul. Wieczystej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

4 499 zł60 m² 74,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem, znajdujące się na drugim piętrze w bardzo dobrym standardzie i lokalizacji. Nieruchomość usytuowana jest w centrum Wrocławia. Gotowe, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pabianicka

Huby,Wrocław

519 999 zł57 m² 9 123 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Przytulne 3-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze z balkonem i osobną kuchnią w centrum! Otoczenie nieruchomości: atrakcyjność usytuowania nieruchomości sprawia, że do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Huby,Wrocław

459 900 zł52 m² 8 844,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

489 000 zł54 m² 9 005,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe / dwustronne / super lokalizacja / tramwaj Mieszkanie o powierzchni 54,30 m2 położone na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Blok ocieplony, po remoncie dachu, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania, a posiadasz swoje meble? Masz ochotę wprowadzić się do mieszkania i urządzić je po swojemu? Świetnie trafiłeś, ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie ma dwa pokoje: jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

419 900 zł35 m² 11 997,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciekawa oferta dla studenta / na start jak I dla inwestora / po remoncie osoba prowadząca ; tel. Osobna widna kuchnia wejście Z salonu I idealne dla młodych jak I W celach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Huby

Huby,Wrocław

590 000 zł59 m² 9 998,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrocławia na Hubach. Nieruchomość polecana w szczególności dla inwestorów pod najem, rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

490 000 zł54 m² 9 040,59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Huby,Wrocław

430 000 zł35 m² 12 367 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskiej dzielnicy Huby, zlokalizowane w okolicach ul. Widnej. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dawida

Huby,Wrocław

3 500 zł79 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul.Dawida : trzy oddzielne pokoje, kuchnia z jadalnią, garderoba, spiżarka. Spokojna atmosfera osiedla oraz dobra komunikacja w każdą stronę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

489 500 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2 na Wrocławskich Hubach. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - trzech pokoi - Kuchni - Łazienki - Garderoby - Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

378 000 zł30 m² 12 554 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż apartament o powierzchni 30,11m2 na VI piętrze nowoczesnego budynku nieopodal dworca. Budynek położony jest przy głównej ulicy, w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul.Hubskiej : dwa oddzielne pokoje i salon z aneksem kuchennym. Spokojna atmosfera zamkniętego osiedla oraz dobra komunikacja w każdą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca izabela mateuszuk tel. Dwa pokoje osobne + jeden połączony Z aneksem kuchennym mieszkanie wychodz na dwie strony świata dostępne od zaraz umeblowane / do wprowadzenia osobom ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

525 001 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Krzyki/rozkład/dworzec Gł./Piwnica/3p/Wraclavia! HIT! Polecamy Państwu mieszkanie rozkładowe 3-pokojowe/ 48m2, w centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ,oddzielnej kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

449 000 zł52 m² 8 552,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Przestrzennej. W pobliżu Kaufland, Lidl, biedronka, żabki, apteki, przychodnia, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

549 900 zł63 m² 8 707,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow. 63,15 m2, z loggią oraz piwnicą, w 4 piętrowym budynku na 2 piętrze. Budynek z 1973 roku po termomodernizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

3 099 zł71 m² 43,65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do zamieszkania od razu / wynajem na minimum okres roku całkowicie umeblowane wynajem bez zwierząt W bloku winda / blok Z 2000r wynajem obowiazuje na okres min rok wolne od zaraz osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

559 900 zł56 m² 10 088,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 na osiedlu Huby. Mieszkanie składa się z 3 pokoi : - z salonu z balkonem, - sypialni, - małego pokoju, - przedpokoju, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

536 905 zł49 m² 10 979,70 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

447 900 zł54 m² 8 294,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie inwestycyjne do generalnego remontu w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym. Mieszkanie dwustronne w pełni.