dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Huby

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieradzka

Huby,Wrocław

459 999 zł55 m² 8 363,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. Mieszkanie składa się z : - 3 x Pokój - Kuchnia - Łazienka - wc Mieszkanie wyremontowane i gotowe do zamieszkania, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Huby,Wrocław

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka typu studio (20m2), na 10 piętrze (z windą) w bloku przy ul. Kamiennej (krzyki /huby). Wyposażenie: mieszkanie urządzone jest w dobrym standardzie oraz kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

335 000 zł34 m² 9 738,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadbane mieszkanie w odnowionej kamienicy - blisko ul. Hubskiej. Znakomita lokalizacja. Blisko przystanek tramwajowy (8, 16, 31, 32), autobusy, sklepy, ścieżka rowerowa, apteka itd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

415 000 zł76 m² 5 482,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Huby Rozkładowe/inwestycje/2xbalkon/cegła Nowa Cena Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji (bezproblemowy Wynajem/ do odświeżenia). Polecam jako inwestycję pod wynajem i nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Huby

Huby,Wrocław

529 000 zł70 m² 7 584,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: huby/ Wesoła Ilość pokoi: 4 Metraż: 69,75m2 Kuchnia: oddzielna, w pełni wyposażona Piętro: 2/10, budynek z lat 80tych Informacje dodatkowe: możliwość zakupu garażu (jedyne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Huby,Wrocław

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie z wyposażeniem w centrum wrocławia - idealne pod wynajem! Mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze 4-piętrowego budynku w ścisłym Centrum Wrocławia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla rodziny do wynajęcia - ładne i słoneczne mieszkanie. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, balkon, prywatny przedsionek współdzielony z drugim mieszkaniem. Lokalizacja: mieszkanie mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Huby,Wrocław

414 900 zł65 m² 6 414 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty: bartomiej tel. Oferta tylko W biurze sdp nieruchomości! Mieszkanie 2 pokojowe w cichej spokojnej części osiedla Huby. Fantastyczna lokalizacja, blisko do centrum z dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

496 000 zł57 m² 8 763,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam świetne mieszkanie inwestycyjne! Huby są doskonale zlokalizowane z Centrum, blisko pkp Centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

419 900 zł76 m² 5 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

585 000 zł75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2. Położone jest na 3 piętrze przedwojennej kamienicy, na bardzo spokojnej ulicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

250 000 zł33 m² 7 489,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna inwestycja / osobne dwa pokoje / obecnie wynajmowane Zapraszam na bezpłatną prezentację. Pójdźmy tam razem i przekonaj się czy tego właśnie szukasz! Dwu pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english! Jedno z najtańszych mieszkań 2 pokojowych w tej części Wrocławia. Szukamy osób spokojnych i bezkonfliktowych. Możliwy krótszy okres najmu. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

365 000 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

(For English scroll down) Do sprzedaży komfortowe mieszkanie na ul. Ślicznej - super lokalizacja blisko centrum 2 pokoje + kuchnia + łazienka + balkon - świeżo po remoncie kapitalnym W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

444 790 zł47 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chcesz zamieszkać w ciekawej okolicy blisko centrum a może chcesz zainwestować pieniądze i zastanawiasz się nad kupnem mieszkania pod wynajem? Ta nieruchomość może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Huby

Huby,Wrocław

389 900 zł48 m² 8 091 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje, huby, lokalizacja idealna dla studentów Opiekun Oferty: sylwia Janik tel. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 48m2 składające się z: - przedpokoju ok. 5m2 - salonu ok. 15 m2 - sypialni 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Huby,Wrocław

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w atrakcyjnej lokalizacji! Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie dwustronne rozkładowe o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na zamykanym osiedlu przy ul. Hubskiej 62. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z przestronnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie słoneczne, ciepłe w ładnej, zadbanej części Wrocławia - blisko centrum, widok na skytower! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, jednego połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciepła

Huby,Wrocław

497 000 zł57 m² 8 719,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Świetna lokalizacja *** *** Duży balkon *** *** Blisko komunikacja miejska *** Ważne: - media miejskie - bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Huby,Wrocław

418 000 zł50 m² 8 360 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji na wrocławskim Borku. Ta urokliwa uliczka jest cicha, spokojna, zadbana i zielona (aleja ze szpalerem drzew), a równocześnie położona tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Huby,Wrocław

1 950 zł49 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe/ oddzielna kuchnia/ balkon/ pierwszy najem/idealne dla pary/ wygodne dla dwóch niezależnych osób/ świetna lokalizacja film po nieruchomości: mieszkanie: - kuchnia: sprzęt agd (lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od kwietnia mieszkanie, które znajduje się na 6 pietrze budynku z windą przy ul. Glinianej. Minuta do przystanków tramwajowych oraz autobusowych. 7 minut spacerkiem do pks i pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

440 000 zł52 m² 8 492,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dzień dobry Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 51,81mkw w nowym budownictwie z tarasem. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze. Co istotne na przeciw nie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radkowska

Huby,Wrocław

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe do odświeżenia usytuowane na dwóch ostatnich piętrach budynku. Na pierwszym poziomie apartamentu znajdują się: salon, aneks kuchenny, toaleta oraz balkon. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

346 000 zł57 m² 6 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel *** osobne pokoje *** *** bardzo dobre położenie *** *** hubska *** Mieszkanie o pow. 57,34 m2 składa się : - trzech rozkładowych pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Huby

Huby,Wrocław

389 000 zł43 m² 8 963 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

tel. Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w cichej spokojnej części osiedla Huby. Świetna lokalizacja, blisko do centrum z dobrą komunikacją. Budynek: mieszkanie z dwustronną wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

430 000 zł54 m² 7 910,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do umówienia się na bezpłatną prezentację południe / hubska / do zamieszkania Dwupokojowe mieszkanie z pełnym rozkładem na ul. Hubskiej. Blisko Dworzec Główny. Topowa, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

1 300 zł34 m² 37,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja!-ładne-zadbane-przyjemne-po remoncie-2 pokojowe mieszkanie. Warto! - wójciklicencja nr 16128-serdecznie polecam wyjątkowy funkcjonalny pełny rozkład-doskonała oferta dla pary, młodego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

349 000 zł42 m² 8 310 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** Tylko w sdp! *** tel. *** S U P E R M I E S Z K A N I E *** Polecam 2 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na Hubach przy ul. Wieczystej w ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

349 000 zł57 m² 6 123 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację tel *** rozkładowe pokoje*** *** super 3 ustawne pokoje*** *** rewelacyjna lokalizacja *** Nieruchomości o powierzchni 57m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Huby

Huby,Wrocław

1 700 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

!rezerwacja! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w świetnej lokalizacji - ul.Kamienna (Huby/Krzyki). Cena: 1700 pln Opłaty: 480 pln Kaucja: 2000 pln Powierzchnia: 48,00 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

365 000 zł36 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji blisko Aquapark u , uniwersytetu, siłownie i fitness, sklepy i restauracje. Spokojna okolica zapewni przyjazne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Huby

Huby,Wrocław

1 700 zł55 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niniejsza oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania położonego na 2 piętrze w bloku przy ul.Sliczną. Cena: 1700,00 pln Opłaty: 650 pln Kaucja 1700 pln Powierzchnia: 55,00 M2 Liczba pokoi: 3 Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Huby,Wrocław

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie umeblowane, w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego, 400 m od Akademii Medycznej, 5 przystanków do Rynku. Pełna własność z kw bez obciążeń, ostatnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do umówienia się na bezpłatną prezentację tel okolice aqua parku / bardzo dobry dojazd do dworca rynku dwustronne / dwupokojowe mieszkanie mieszkanie przeszło remont Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Huby,Wrocław

650 000 zł71 m² 9 181 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1970

Gotowiec inwestycyjny położony we Wrocławiu, gotowiec jest wynajęty. Opiekun oferty: kom. e-mail: nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 70,80 m2 znajduje się na 6 piętrze. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

459 000 zł56 m² 8 196 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty: tel. Polecam 3-pokojowe, nasłonecznione, dwustronne i rozkładowe mieszkanie mieszczące się w budynku z 1960 r. na Hubach z doskonałym dojazdem do centrum. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapienna

Huby,Wrocław

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** media miejskie *** *** autobusy I tramwaje *** ** super lokalizacja I położenie *** **wapienna huby *** Dwupokojowe mieszkanie atrakcyjnie zlokalizowane na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

285 000 zł28 m² 10 179 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

TA oferta jest aktualna. Jesteśmy aktywni.PREZENTUJEMY NIERUCHOMOŚĆ BEZPIECZNIE Przytulna Kawalerka z bajecznym widokiem na Wrocław. Do zamieszkania od ręki bez nakładu własnego. Świeżo.