dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Jagodno

124 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

124 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 006 zł58 m² 13 799,80 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top!hit/top Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

799 008 zł59 m² 13 565,50 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top! Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem - na osiedlu Jagodno, 700-m od przystanku autobusowego mpk Wrocław Jagodzińska (w pełni wyposażone, balkon, podziemne miejsce garażowe) Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

671 500 zł61 m² 11 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Gotowa inwestycja - oddana do użytku! Mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 z dwoma balkonami o łącznej powierzchni 7,70 m2. Skontaktuj się - posiadamy inne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

609 994 zł39 m² 15 681,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Krzyki piekne 2 pok/lux /garaz!top polecam na sprzedaz przytulne mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Jagodno, przy ulicy Kopycińskiego , we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita 38,12 m . Świeży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

2 700 zł56 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji od najemcy! wysoki standard! Do wynajęcia obszerne, dwupokojowe mieszkanie położone na cichym i spokojnym osiedlu na wrocławskim Jagodnie przy ulicy Vivaldiego. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

719 000 zł64 m² 11 234 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: maciej Szczepaniak tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja na Jagodnie, w okolicy liczne sklepy, szkoła, przedszkole. Aktualnie trwa rozbudowa nowej linii buspas. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

1 165 000 zł94 m² 12 393,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tego, przestronnego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94 m2 zlokalizowanego na Wrocławskim Jagodnie. Kameralna zabudowa osiedla i metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

819 000 zł80 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: maciej Szczepaniak tel. Układ pomieszczeń: - salon - Sypialnia - Pokój - Pokój - Kuchnia - Łazienka - Łazienka - Przedpokój - Balkon Najważniejsze informacje: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: krzyki, komedy * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Piętro: wysoki parter * Informacje dodatkowe: duży taras opis nieruchomości: do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

902 586 zł90 m² 10 055,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja! Oferuję do sprzedaży nowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,76 mkw usytuowane na parterze budynku 1- piętrowego. Do mieszkania przynależą ogródek. W każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

609 992 zł38 m² 15 885,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

5 600 zł115 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. **dostępne od zaraz** piękne mieszkanie do własnej aranżacji! Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduję się przy ul. Vivaldiego na Wrocławskim Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

776 682 zł76 m² 10 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na obszarze o powierzchni prawie 2 ha powstanie w 3 etapach osiedle liczące ok. 500 mieszkań, 15 lokali usługowych, dwa place zabaw oraz infrastruktura towarzysząca. Wszystko zaprojektowane tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

875 000 zł51 m² 17 268,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie z magicznym ogrodem i podwójnym miejscem parkingowym - Wrocław - Jagodno Odkryj nowy wymiar komfortu i elegancji w naszym wyjątkowym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

799 000 zł58 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż Nowe w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57,6 m2, znajdującego się blisko ul. Komedy na osiedlu Jagodno ( Dzielnica - Krzyki ) we Wrocławiu Atuty mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

600 000 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ładne i zadbane dwupokojowe mieszkania położone na Wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie wchodzi w skład inwestycji "nowa Toskania" z 2018r, dewelopera Muralpol. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

3 200 zł56 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne mieszkanie, z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu z 2012 roku - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

806 826 zł73 m² 11 008,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim Wrocław Jagodno - położone jest na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Powierzchnia mieszkania to 73,29 m2, na którą składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

800 000 zł58 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

CO sprzedajemy? Elegancko urządzone, trzypokojowe mieszkanie z balkonem (4 m2) w inwestycji z 20218 r., oddalonej o ok. 6,5 km od ścisłego centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

826 006 zł73 m² 11 242,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wrocław Krzyki Jagodno, ul. Kajdasza tu znajdą Państwo piękne duże mieszkanie 4 pokojowe w bloku na 2 piętrze z dwoma balkonami!. Blok oczywiście z windą z poziomu garaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 421,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

(W cene wliczone jest miejsce postojowe W garażu podziemnym.) Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym w budynku z 2022 roku. Wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

619 000 zł42 m² 14 727,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Home Brand oferuje wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem, usytuowane na prestiżowym Osiedlu przy ulicy Drabika w dzielnicy Jagodno. Mieszkanie: - znajduje się na parterze budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

720 000 zł55 m² 13 129,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe dla twojej rodziny przy ulicy Drabika, jagodno. W mieszkaniu przeprowadzono wykończenie przy użyciu wysokiej jakości materiałów z gwarancją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

499 554 zł48 m² 10 517 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na zielonym osiedlu. 2 pokojowe mieszkanie W dzielnicy krzyki Opiekun oferty: kom. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

744 000 zł59 m² 12 610,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Komedy na wrocławskim Jagodnie, miejsce bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem, niedaleko sklepy, galerie, szkoły przedszkola, liczne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

589 000 zł34 m² 17 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie idealne zarówno dla singla, pary lub studentów. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Przystanek 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

694 995 zł51 m² 13 654,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piekny apartament50m2krzyki /2 pokoje garaz/komorka!top! polecam nowe i w pełni urządzone mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Drabika (krzyki/jagodno). Nieruchomość o pow. 49,22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

579 999 zł38 m² 15 409,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo* garaż* balkon! Cena: 579.999zł DO NEGOCJACJI 2-pokojowe mieszkanie z balkonem czeka na nowych mieszkańców! Miejsce postojowe w GARAŻU podziemnym. Monitoring i ochrona.