dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Jagodno

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

565 000 zł49 m² 11 530,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentacje mieszkania 2-pokojowego położonego na Wrocławskim Jagodnie w budynku inwestycji Cztery Pory Roku od Archicom. Mieszkanie zostało zaprojektowane w całości przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 000 zł35 m² 56,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: jagodno/drabika * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 35,11mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 1/4 * Informacje dodatkowe: od zaraz, miejsce w garażu podziemnym za 200zł obligatoryjnie, balkon link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

470 000 zł46 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszanie z oddzielną kuchnią położone na osiedlu Cztery Pory Roku przy ul. Wagnera. Mieszkanie stanowi przedmiot najmu i jest wynajmowane od lipca 2022r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

547 998 zł60 m² 9 139 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe od Dewelopera bez podatku pcc 2% i dodatkowych kosztów! Lokalizacja-Wrocław ul.Buforowa Krzyki W przedwakacyjnej ofercie promocyjnej dostępne 10 mieszkań- KUP W NAJLEPSZEJ CENIE!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

414 999 zł45 m² 9 220,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Przed budynkiem powstają domy - 1 piętrowe, a nad nimi rozciąga się panorama okolicy i miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

399 999 zł44 m² 8 988,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,7 m2 z balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Widok z okien na osiedle domków jednorodzinnych. Na osiedlu place zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

469 000 zł44 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie, które znajduje się na zamkniętym osiedlu z dużą ilością miejsc postojowych na parterze w trzypiętrowym budynku z 2015 z monitoringiem. Atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

499 999 zł53 m² 9 407,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

419 999 zł42 m² 10 016,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

399 999 zł44 m² 8 988,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

440 550 zł50 m² 8 807 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

351 550 zł38 m² 9 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie na nowopowstałym, kameralnym osiedlu w jednej z najprężniej rozwijających się części miasta - Jagodnie. Budynek Oddany do użytku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

404 999 zł45 m² 9 007,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

529 000 zł64 m² 8 317,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne, ustawne trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze niskiego i zadbanego bloku przy ulicy Vivaldiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

488 190 zł53 m² 9 290,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

495 000 zł44 m² 11 348 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

535 114 zł64 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

504 495 zł56 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

544 000 zł50 m² 10 976,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nie pobieram prowizji od kupującego Mam dla Was jasne i ciche, mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Buforowej we Wrocławiu na osiedlu Mała Toskania. Wyjazd z osiedla przez ulicę Konduktorską pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

351 125 zł38 m² 9 173 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Jagodno,Wrocław

479 225 zł53 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

351 100 zł38 m² 9 177 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

371 766 zł40 m² 9 285 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

418 317 zł43 m² 9 689,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku. Lokalizacja: inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

582 760 zł64 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

462 353 zł49 m² 9 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

457 481 zł49 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

549 000 zł50 m² 10 980 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz mieszkania do którego będziesz mógł wejść tylko Z walizkami I zacząć mieszkać bez dodatkowych kosztów remontu? to ta oferyta jest właśnie dla ciebie! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

531 309 zł59 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

414 000 zł43 m² 9 589,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

457 481 zł49 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

789 000 zł80 m² 9 867,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga: mamy już klucze do mieszkania. Zapraszam na prezentacje na żywo! W budynku E Osiedla Komedy czeka na nowego właściciela mieszkanie, a raczej dom o powierzchni prawie 80 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

534 911 zł60 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Inwestycja oddana do użytku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

441 554 zł48 m² 9 290,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

482 934 zł53 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

631 905 zł69 m² 9 190,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

482 934 zł53 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jagodno,Wrocław

441 554 zł48 m² 9 290,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Jagodno,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis Lokalizacja: jagodno/konduktorska Metraż: 42m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 1 Informacje dodatkowe: balkon, duża szafa na wymiar, pralka, tv dostępne: od zaraz opis nieruchomości: do wynajęcia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij