dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 26m2 Wrocław, krzyki, ul. Lubuska. Usytuowane jest na piętrze 6/10 (winda) bloku z przełomu lat 70/80 tych. budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

367 684 zł20 m² 18 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

2 190 zł27 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 27 m2 | od zaraz | 2190 + czynsz + opłaty dodatkowe Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

599 400 zł27 m² 22 118,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

550 000 zł32 m² 16 975,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną. Kawalerka jest wykończona pod klucz z meblami i sprzętem agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pirenejska

Gaj,Wrocław

480 000 zł37 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 37.19m2 Wrocław, Krzyki, Ul. Pirenejska , dostępne od zaraz Usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku z 2007 roku Przestronna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

584 000 zł33 m² 17 832,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

1 179 000 zł91 m² 12 956 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokal idealny pod wynajem. Duże przepiękne mieszkanie na sprzedaż w centrum Wrocławia, położone w malowniczej okolicy otoczonej bujną zielenią. Lokalizacja: wrocław śrómieście/ołbin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 002 zł34 m² 11 714,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Świetna gotowa kawalerka hydral/antresola/lokal Dla klienta gotówkowego! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

4 700 zł54 m² 88 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament typu studio na 15 piętrze w Sky Tower Zapraszam na prezentację Nr licencji pfrn 28424 tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja Sky Tower zlokalizowana jest w okolicach nowego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 999 zł38 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! toplokalizacja! Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

437 000 zł28 m² 15 414,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem w ovo - ul. Podwale 82 - w samym centrum miasta, tuż przy Galerii Dominikańskiej. Świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

2 260 zł29 m² 77,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 29 m2 | od zaraz | 2260 zł czynsz + 400 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

499 999 zł26 m² 19 342,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przytulna kawalerka o powierzchni 25,85 m , usytuowana w sercu miasta, zaledwie 1 km od Wrocławskiego Rynku. Mieszkanie znajduje się w budynku Dom na Kurkowej, który został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

349 999 zł25 m² 13 944,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/grabiszyńska/tanio/1pok/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24,68 m2 przy ul. Żelaznej (boczna ulicy Grabiszyńskiej), gotowe do zamieszkania lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

552 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: marzysz o własnym mieszkaniu w centrum Wrocławia? Ta nowoczesna kawalerska to idealna propozycja dla młodych ludzi szukających pierwszego mieszkania lub jako bezpieczna lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

654 600 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż piękną, przestronną kawalerkę o powierzchni 32,73 m2, usytuowaną na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2016 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł26 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

639 927 zł37 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa Awangarda życie w centrum miasta. Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Duża kawalerka 36,99 m w centrum Wrocławia komfort i świetna lokalizacja! Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodworska

Księże Małe,Wrocław

279 000 zł29 m² 9 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Do kapitalnego remontu kawalerka przy Opolskiej Oferujemy na sprzedaż kawalerkę znajdującą się przy ul. Starodworskiej na Ksieżu Małym. Najważniejsze informacje: metraż 29 mkw W budynku tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasna i ciepła kawalerka o powierzchni 32,3m2 na wrocławskim Muchoborze Wielkim. W skład mieszkania wchodzi: *przestronny pokój z aneksem kuchennym i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ul.Głogowska Ilość pokoi:1 Metraż: 31 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 1 Informacje dodatkowe: wolne od 15 grudnia. Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z osobną kuchnią tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 251 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka o powierzchni ok 33 m2, położone na osiedlu Krzyki. Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na osiedlu Krzyki. W okolicy dużo sklepów, lokali usługowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, kawalerkę na ul. Rymarskiej, mieści się w budynku 3 piętrowym. Idealna dla par, studentów lub wymagających singli. Kawalerka około 35 m2 + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

606 999 zł30 m² 20 186,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

923 280 zł38 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego! Luksusowa kawalerka w samym sercu miasta, do własnej aranżacji! Oferowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

686 539 zł38 m² 18 066,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Justin Center 38m2 Loft Apartament - studio! top Okazja / kawalerka / ul. Krawiecka / inwestycja Sprzedam bezpośrednio apartament położony w prestiżowym budynku Just in Center przy ulicy Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, al. Wiązowa

Borek,Wrocław

380 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta idealna dla inwestora lub studenta. Świetnie sprawdzi się jako propozycja na wynajem krótkoterminowy np. Booking czy Airbnb. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 19m2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rostafińskiego

Nadodrze,Wrocław

419 000 zł16 m² 25 393,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nadodrze|rostafińskiego|piwnica|z antresolą| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na Nadodrzu. Mieszkanie jest na podwyższonym parterze a okna w nim są skierowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł27 m² 14 037 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bardzo jasne - z ogromną ilością światła dziennego, ciepłe, o powierzchni 26 m2 na 5 piętrze 6 piętrowego budynku z windą w centrum miasta Wrocław, stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

2 190 zł27 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 27 m2 | od zaraz | 2190 zł czynsz + 450 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Birmańska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł42 m² 10 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu na Brochowie Mieszkanie składa się z: - salonu, - nyży, - kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

791 480 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

do sprzedaży apartament położony w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale Nieruchomość idealna pod inwestycję, dla pary lub singla. z dużym balkonem skierowanym na piękne patio!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł33 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Serdecznie polecam Państwu ofertę kawalerki do remontu, z balkonem, w Śródmieściu, w sąsiedztwie Ogrodu Botanicznego i malowniczego Ostrowa Tumskiego Opiekun Oferty Nr. licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

1 750 zł33 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ Rakowiec Ilość pokoi: 1 Metraż 33m2 Kuchnia: aneks Piętro: 5 ( winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Budynek z 2006 roku. Do wynajęcia kawalerka z wydzielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/ ulica Gajowicka Ilość pokoi: 1 Metraż: około 28m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 11 Informacje dodatkowe: dostępne od około 15 stycznia. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

324 990 zł23 m² 14 367,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zakrzów- okulickiego | Kawalerka!| Polecam na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Zakrzowie przy ul. Okulickiego! Mieszkanie umeblowane, szafy, komody, pralka, lodówka( nowa), kuchenka mikrofalowa( nowa),.