dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

609 682 zł44 m² 13 897,50 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Poniższa oferta przedstawia nieruchomość w standardzie deweloperskim. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości najem okazjonalny! (koszty po stronie właściciela) Do wynajęcia kawalerka 35 m2 , usytuowana na czwartym piętrze z czterech ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł32 m² 10 828,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku kompaktowe lokale inwestycyjne Nasze lokale dają wiele możliwości aranżacji - ich uniwersalne metraże mają ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

457 500 zł40 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej Zapraszam do zakupu atrakcyjnej kawalerki w sercu Wrocławskiego Śródmieścia. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja realizowana jest w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn. Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworska

Popowice,Wrocław

410 000 zł27 m² 15 298,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przepiękna, świetnie zagospodarowana kawalerka w okolicy ulicy Bolkowskiej na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie: * Mieszkanie 26,8m2 składa się z: - przedpokoju - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

873 720 zł65 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie pod inwestycję. Zapytasz dlaczego. Świetna lokalizacja- bliska odległość do 4 największych wrocławskich uczelni Blisko komunikacji miejskiej- autobus 300 metrów, tramwaj 300 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł39 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka nieopodal wrocławskiego Rynku! Polecam na sprzedaż dużą i przestronną kawalerkę o powierzchni 39 m2 , położoną przy ul. Ruskiej, w pobliżu Rynku Głównego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Nefrytowa

Krzyk,Wrocław

378 609 zł28 m² 13 589,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

368 994 zł21 m² 17 912,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hit kawalerka krzyki - ul. Kamienna ue top. Polecam kawalerkę we Wrocławiu przy ul. Drukarskiej, blok, piętro 8, powierzchnia 20 m2, składa się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju. kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

695 890 zł54 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

398 997 zł33 m² 11 946 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Gaj/tanio/krzyki/borowska/34m2/1 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulną, ustawną kawalerkę w świetnej lokalizacji na Gaju (wrocławskie Krzyki). Mieszkanie rozkładowe - 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

384 998 zł24 m² 15 843,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Top!/krzyki/powstańców śl./PARK PD/LUX/POREMONCIE Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament 24 m2 z wydzielonym aneksem sypialnym. Mieszkanie znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

349 900 zł28 m² 12 496,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowocześnie urządzone i wyposażone mieszkanie 1 pokojowe (28.00 m2) po generalnym remoncie usytuowane na wysokim parterze Kamienicy ( okna od podwórka) na Ul. Henryka Pobożnego, na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł38 m² 14 420,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Lokum Porto powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą komunikacją, o krok od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ścisłe centrum miasta! stare miasto! Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25 mkw, zlokalizowana przy ulicy Kazimierza Wielkiego, w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego rynku. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jaworska

Popowice,Wrocław

410 000 zł27 m² 15 298,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Piękna kawalerka, wyposażona , klimatyzacja, 2022, apartamentowiec, ok. pl. Strzegomskiego Idealne także pod najem! Mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Do sprzedaży śliczna, nowa kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

320 000 zł33 m² 9 783 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronna kawalerka na zamkniętym osiedlu! Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty: nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

825 720 zł59 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To ostatnie takie mieszkanie w tej inwestycji. Idealne mieszkanie pod inwestycję. Zapytasz dlaczego. Świetna lokalizacja- bliska odległość do 4 największych wrocławskich uczelni Blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

587 875 zł46 m² 12 719,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł28 m² 15 073,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam komfortowe mieszkanie , z balkonem w promocyjnej cenie na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach 27 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

398 998 zł34 m² 11 910,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Tanio/krzyki/gaj/borowska/34m2/1 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulną, ustawną kawalerkę w świetnej lokalizacji na Gaju (wrocławskie Krzyki). Mieszkanie rozkładowe - 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w cenionej, spokojnej lokalizacji o powierzchni 45 m2 blisko ul. Głównej (dzielnica - Stabłowice we Wrocławiu ) Miejsce parkinkowe Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z antresolą w budynku wolnostojącym, z ogródkiem. *Po remoncie. *41 m2, i piętro. *Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł18 m² 111 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę idealną dla jednej osoby zlokalizowaną przy ul. Legnickiej 57 - w inwestycji z 2017 roku Legnicka Street. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, ciche - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 800 zł26 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie krótko lub długoterminowo we Wrocławiu Do wynajęcie w formacie długo lub krótkoterminowym mieszkanie 26m2 na Kępie Mieszczańskiej. Apartament wyposażony w rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

444 870 zł31 m² 14 351 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie W centrum miasta, przy rzece! W prestiżowej inwestycji na popowicach Kawalerka z balkonem, o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg237-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - duża łazienka 6,5m2 - balkon 5m2 - realizacja już IV Q 2023 - przedpokój miejscem na szafę - mieszkanie w centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław, krzyki ul. Lubuska 56 blisko? Wszędzie! Doskonała komunikacja, pełna infrastruktura na miejscu (liczne linie tramwajowe oraz autobusowe, bliskość centrum uczelni wyższych). Jest takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

380 000 zł22 m² 17 658 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka typu studio, wyposażona, gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: - w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy Na Grobli, - blisko Odry, w otoczeniu zieleni, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

389 000 zł27 m² 14 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka | Psie Pole-Litewska | wysoki standard! Polecam na sprzedaż mieszkanie wykończone, po prawdziwym, generalnym remoncie przy ulicy Litewskiej we Wrocławiu. Remont przeprowadzony z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolesława Krzywoustego

Karłowice,Wrocław

310 000 zł40 m² 7 656,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 40,49m2 przy ul. Bolesława Krzywoustego. Znajduje się na 3 pietrze trzy piętrowego budynku. Składa się ono z pokoju w kształcie kwadrata o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

398 999 zł34 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Top/krzyki/gaj/borowska/34m2/1 pok./PIWNICA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulną, ustawną kawalerkę w świetnej lokalizacji na Gaju (wrocławskie Krzyki). Mieszkanie rozkładowe - 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

384 999 zł24 m² 15 909 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Krzyki/powstańców śl./PARK PD/LUX/POREMONCIE/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament 24 m2 z wydzielonym aneksem sypialnym. Mieszkanie znajduje się przy ul. Powstańców Śląskich na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kleczków

Kleczków,Wrocław

443 500 zł33 m² 13 604,30 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32.6 m2, zlokalizowane w centrum miasta Wrocław, w przepięknej inwestycji. Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Lux w samym centrum miasta/po remoncie/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 37 mkw, znajdujące się na parterze jednej z najładniejszych kamienic we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

456 300 zł29 m² 15 976,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji, bez podatku pcc Wyjątkowy inwestycja łącząca dwa budynki o dwóch różnych stylach Classic i Modern. Część historyczna o nazwie Classic , powstała pod koniec XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

683 952 zł34 m² 20 034 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam Państwa uwadze ofertę kompaktowej kawalerki z łatwym do uzyskania funkcjonalnym podziałem przestrzennym na strefę dzienną i sypialnianą. Opiekun nieruchomości: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie krótko lub długoterminowo we Wrocławiu Do wynajęcie w formacie długo lub krótkoterminowym mieszkanie 20m2 na Kępie Mieszczańskiej. Apartament wyposażony w rozkładaną.