dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

354 990 zł30 m² 11 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Stadion: 1-pokojowe z dużą kuchnią + piwnica 2005r Polecamy na sprzedaż wygodną i ustawną kawalerkę z osobną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo zadbane, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

495 500 zł39 m² 12 804 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp124-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 38.70m2 Cena: 495 500zł Termin realizacji: 2023-11 Standard wykończenia- standard deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

190 000 zł15 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż lokal o powierzchni 15m2. Zdjęcia pokazują kolejno: wizualizacje planowanej elewacji, wizualizacje planowanego korytarza, wizualizacje możliwego wykończenia niektórych lokali 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gagarina|muchobór Wielki|33mkw.|balkon| - Przedstawiam nieruchomość znajdującą się na Ul.Gagrina 52. Mieszkanie nowe i wykończone z wysokiej jakości materiałów. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł22 m² 14 338,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju Apartament wykończony pod klucz- w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

379 000 zł34 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż w pełni rozkładowe, przestronną kawalerę, w świetnym układzie, w najlepszej części Gądowa, z windą z "poziomu 0" We speak English, ukrainian and Russian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł17 m² 14 294,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną- mikrokawalerkę o pow. 16,79 m2 zlokalizowaną przy ul.Fabrycznej 14K na wrocławskim Muchoborze Małym. Idealna inwestycja z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

330 980 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Krótki termin wydania Kawalerka na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

354 992 zł31 m² 11 451,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Stadion / top / 1-pokojowe z dużą kuchnią /- 2005r Polecamy na sprzedaż wygodną i ustawną kawalerkę z osobną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo zadbane, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie nieopodal wrocławskiego Rynku. Kawalerka składa się z: - pokoju - Oddzielnej kuchni - Łazienki z wc Do mieszkania przynależy piwnica Mieszkanie wymaga remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ścinawska

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe typu studio przy ul. Ścinawskiej. Pokój umeblowany, kuchnia i łazienka wyposażone, przedpokój. Bardzo dobra lokalizacja, blisko do centrum, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

575 225 zł35 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokojowe/34,60m2/balkon/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej, wrocław cena promocyjna! Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

455 300 zł29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekunka nieruchomości: kamila Wieczorek tel. Słoneczny apartament Z balkonem, luksusowa inwestycja W centrum miasta Z widokiem na rzekę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

354 999 zł30 m² 11 639,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Stadion / top / 1-pokojowe z dużą kuchnią / 2005r. Polecamy na sprzedaż wygodną i ustawną kawalerkę z osobną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo zadbane, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Struga

Śródmieście,Wrocław

369 000 zł51 m² 7 291,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Kamienica na Nadodrzu. Doskonała do zamieszkania lub wynajmu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z: salon 22,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

457 215 zł33 m² 14 025 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Browary wrocławskie ul.Jedności Narodowej Wrocław - 1 POKOJOWE/32,60M2/TARAS Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

327 750 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

322 620 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

508 204 zł38 m² 13 258,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod Klucz * Tylko teraz rabat 30000 zł! cena transakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł39 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 28679 Na wynajem duża kawalerka dla singla lub pary na ulicy Krzyckiej Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

435 000 zł30 m² 14 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Stare miasto / loggia / nowe budownictwo / wysoki standard / inwestycja Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia wynosi ok. 30 m2, na którą składa się kuchnia z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

429 000 zł26 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście! tel. Najważniejsze informacje: - media miejskie - Czynsz 300,00 zł / 1 os. - piętro 2 z 4 - Winda W pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzozowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 301 zł35 m² 65,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja/ołtaszyn-ul. Brzozowa/35m2/balkon/park Przedstawiam Państwu mieszkanie 35m2 z balkonem znajdujące się przy parku Partynickim. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

281 790 zł27 m² 10 468 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez pcc i prowizji! Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji o powierzchni ok. 61,2 m2. Położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Wielkopolskich

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł34 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: (For English scroll down) Dostępne od zaraz klimatyczne mieszkanie z wysokimi sufitami w przepięknej kamienicy w ścisłym centrum Wrocławia 100 metrów od parku!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyk,Wrocław

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta działu wynajmu/najmu milton grupa nieruchomości Do wynajęcia mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Krzyki-Borek przy zbiegu ulic Ślężnej i Skierniewickiej. Umeblowane mieszkanie wraz ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

300 000 zł29 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 29,34m2 położone na 2 piętrze w niskiej zabudowie z 2000 roku na zaciszu Oporowa. Otoczenie nieruchomości Oporów to lubiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

313 000 zł22 m² 14 246,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Gotowy do odbioru * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Idealna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -tarasu Apartament wykończony pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł24 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz! Piękna, w pełni umeblowana kawalerka o powierzchni 24 m2 znajdująca się przy ulicy Wyszyńskiego. Mieszkanie składa się z : pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ptasia

Śródmieście,Wrocław

410 000 zł28 m² 14 539 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż piękną, umeblowaną kawalerkę o powierzchni 28,2m2, usytuowaną na 6 piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu z 2017r. Mieszkanie znajduje się w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, dużą kuchnią o powierzchni 40 m2 w kamienicy na Borku. Otoczenie nieruchomości: grabiszyn- to jedna z najpopularniejszych części Wrocławia, za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

336 000 zł25 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości najlepsza inwestycja W okolicy placu strzegomskiego! świetna lokalizacja! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Lokal użytkowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

355 000 zł30 m² 11 677,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Polecamy na sprzedaż wygodną i ustawną kawalerkę z osobną kuchnią. Mieszkanie jest bardzo zadbane, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Zlokalizowane jest nieopodal wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

399 900 zł30 m² 13 556 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Świetna cena! Kawalerka z możliwością wydzielenia strefy nocnej! Centrum Miasta Inwestycja blisko rzeki Opiekun oferty: tel. Promocja - mieszkanie niedostępne U dewelopera! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

300 773 zł25 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości najlepsza inwestycja W okolicy placu strzegomskiego! świetna lokalizacja! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

272 538 zł26 m² 10 284,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkaj/wynajmuj/zarabiaj Nowa inwestycja, w której powstanie 69 lokali mieszkalnych w kameralnym budynku trzypiętrowym. Bezpośrednio: brak podatku pcc 2%, 0% prowizji, zyskujesz już na samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Akacjowa

Borek,Wrocław

309 000 zł19 m² 16 263 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka idelana pod wynajem albo dla studenta ue lub Akademii Medycznej (blisko na obie uczelnie). Niskie koszty utrzymania. Kontakt: mieszkanie 19m2, pokój 12m2, przedpokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

277 038 zł26 m² 10 470,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkaj/wynajmuj/zarabiaj Nowa inwestycja, w której powstanie 69 lokali mieszkalnych w kameralnym budynku trzypiętrowym, kawalerki, mieszkania 2,3,4 pokojowe, zapraszam do kontaktu w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 150 zł20 m² 104,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne i dobrze wyposażone mieszkanie w inwestycji Legnicka 33, w centrum Wrocławia. Budynek I osiedle - ul. Legnicka 33 (2020) Piętro 3 z 10, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

329 000 zł34 m² 9 536,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkaj/wynajmuj/zarabiaj Nowy apartament w kameralnym budynku trzypiętrowym z własnym ogrodem. Bezpośrednio: brak podatku pcc 2%, 0% prowizji, zyskujesz już na samym początku. Kawalerka- C014.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij