dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

218 725 zł36 m² 6 012,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż lokal inwestycyjny w stanie deweloperskim na Karłowicach! *prowizję pośrednictwa pokrywa sprzedający* Lokal o powierzchni 36.38 m2 znajduje się na czwartym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Piękne, wyjątkowo klimatyczne mieszkanie w zabytkowym budynku w centrum Wrocławia. Ostatnie z pięknym tarasem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

272 538 zł26 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Kawalerka na Sołtysowicach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

525 500 zł40 m² 13 226,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Osiedle pełne Historii, tuż nad Odrą * Mieszkanie w Zrewitalizowanym budynku Stajni Mieszkanie w stylu Loftowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

272 460 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.3): - Powierzchnia apartamentu: 28,68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

264 000 zł22 m² 12 194 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wykończona pod klucz kawalerka (mikroapartament) z tarasem na Nowym Dworze we Wrocławiu, nieruchomość to doskonała propozycja inwestycyjna. Oferta deweloperska - 0%! Kupując na rynku pierwotnym nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Popowice

Popowice,Wrocław

349 000 zł25 m² 13 860,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lux*** 25,18 m2 kawalerka z ogródkiem / Popowice Na sprzedaż gustownie urządzona kawalerka o powierzchni 25 m2, z ogródkiem na parterze. Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł28 m² 78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty tel. Polecam do wynajęcia nowoczesną kawalerkę w ścisłym centrum Wrocławia. Jednopokojowe mieszkanie na wysokim parterze mieści się w inwestycji z 2018r. przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

305 411 zł26 m² 11 962,80 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 25,53 m2 do użytku własnego, lub jako nieruchomość inwestycyjną w nowym biznesowym centrum Wrocławia. W inwestycji znajdują się przestrzenie wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 695 zł27 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Super okazja! Kawalerka z tarasem i ogródkiem na Jagodnie we Wrocławiu. Oszczędzasz nawet kilka tysięcy - nie płacąc podatku pcc i prowizji. Atuty: - taras - bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

351 588 zł24 m² 14 860 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomość inwestycyjna. Mikroapartamenty w prestiżowej lokalizacji wśród nowych inwestycji w centrum Wrocławia. Oferta deweloperska - 0%! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł32 m² 20 281,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

310 752 zł31 m² 9 966,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (2.15): - Powierzchnia apartamentu: 31,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołbin

Ołbin,Wrocław

1 320 880 zł87 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z widokową loggią o powierzchni 86,90 m2 na Ołbinie! *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Mieszkanie 4-pokojowe, zlokalizowane na czternastym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia - 5 min spacerem od głównej płyty rynku! Mieszkanie składa się z dużego pokoju i osobnej kuchni. Jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

277 038 zł26 m² 10 470,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ostatnie sztuki! Kawalerka z dużym ogrodem na cichym osiedlu dla pary lub studenta. Mieszkanie idealnie nadające się także na inwestycję pod wynajem! Oferta deweloperska, oszczędzasz kilka tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

252 588 zł26 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.4): - Powierzchnia apartamentu: 26,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

297 427 zł28 m² 10 580,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

*Bez prowizji* Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.19): - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

484 070 zł39 m² 12 351,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na Starym Mieście. Lokalizacja: stare Miasto Ilość pokoi: 1 Metraż: 39,19 mkw. Kuchnia: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

327 818 zł22 m² 14 873,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Gotowa - wykończona i umeblowana kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia. Inwestycja dla studentów, pracowników czy turystów. 0% prowizji! Oszczędzasz kilka tysięcy złotych! Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Kardamonowa

Żerniki,Wrocław

257 293 zł26 m² 10 038,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,63 m 2 położona na wrocławskich Żernikach, znajdująca się w inwestycji Blue Forest Development przy ulicy Kardamonowej (etap II - budynki D1-D4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

268 000 zł28 m² 9 675,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Nieruchomość idealna pod wynajem, składa się z jasnej kuchni z oknem, pokoju z małą garderobą, przedpokoju oraz łazienki o łącznej powierzchni 27,7 m2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

427 352 zł37 m² 11 444,90 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do użytku własnego, lub jako nieruchomość inwestycyjną w nowym biznesowym centrum Wrocławia. W inwestycji znajdują się przestrzenie wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Borna

Nadodrze,Wrocław

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż kawalerka 30 metrowa na 2 piętrze w 4 kondygnacyjnej kamienicy w okolicach pl. Maxa Borna idealna lokalizacja 5 min spacerkiem do rynku, wiele prac podnoszących walory lokalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otyńska

Fabryczna,Wrocław

271 130 zł29 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż lokale inwestycyjne o podwyższonym standardzie o powierzchni od 25 do 42 m2 w cenie od 9300 zł/m2 Netto. Przykładowy apartament (3.5): - Powierzchnia apartamentu: 28,54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kręta

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł27 m² 12 993,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

WE speak english Szukasz ustawnej kawalerki w nowym budownictwie, o dużym potencjale ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum, bliskość zieleni i rzeki, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

350 000 zł24 m² 14 761,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sky tower / rewelacyjna lokalizacja wspaniała oferta na start dla singla, młodych małżeństw, do wprowadzenia bez nakładów. Super lokalizacja. Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana 2 km od Rynku - przy ul. Lubińskiej (boczna Legnickiej). Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze niskiego budynku. Słoneczne i ciepłe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

399 000 zł34 m² 11 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka 34m2 we Wrocławiu. Idealne miejsce dla 1 osoby lub pary, znajduje się na 3 piętrze. Miejsca parkingowe na osiedlu. Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

375 000 zł36 m² 10 457,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie kawalerka z miejscem postojowym w garażu, zatorska, zakrzów Jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 35,86 m2 na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

450 000 zł38 m² 11 936,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecam przestronną kawalerkę po gruntowny remoncie, w pełni umeblowaną w znakomitej lokalizacji. Blisko do przystanków tramwajowych, autobusowych, a także terenów zielonych jak skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

266 500 zł22 m² 12 281,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Super cena! Wykończona pod klucz kawalerka z tarasem na Nowym Dworze. Zapytaj mnie o miejsce postojowe. Możliwość odliczenia 23% vat. Okolica: - lokale usługowe - banki, poczta, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł31 m² 77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. ***wolne od 01.05.22*** KAWALERKA Z WYDZIELONĄ SYPIALNIĄ Polecam piękna kawalerkę w samym sercu Wrocławia z wydzieloną sypialnią. Nowy budynek z windą miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację rewalacyjna lokalizacja wyposażenie widoczne na fotografiach pozostaje - wspaniała oferta na start dla singla, młodych małżeństw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopycińskiego

Wojszyce,Wrocław

328 000 zł31 m² 10 580,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Bez prowizji bez podatku pcc Zakup od dewelopera. Inwestycja: -niezwykle popularna lokalizacja -codzienna wygoda -przestronne i słoneczne mieszkania Lokalizacja i komunikacja: 15 minut do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paulińska

Nadodrze,Wrocław

729 000 zł110 m² 6 627,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

We Wrocławiu w starej kamienicy, na parterze, mieszkanie 110 m2, blisko centrum/rynku 10 min. Odrębne wejście prosto z ulicy. 4 pokoje (możliwość podziału na 3-4 odrębne kawalerki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

278 316 zł17 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja pierwszy najem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

416 000 zł32 m² 12 919 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj W samym centrum miasta! 6 minut jazdy samochodem do rynku! Masz dosyć długich dojazdów do pracy? Może szukasz mieszkania pod wynajem dla studentów blisko uczelni? Albo chcesz być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 900 zł27 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! rabat: - 32.500 ZŁ! DO CENY NALEŻY DOLICZYĆ MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ W CENIE 30.000 ZŁ. Bez podatku pcc i bez prowizji! Świetna lokalizacja i dogodne dojazdy: -.