dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

409 000 zł35 m² 11 685,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią i dużym tarasem o powierzchni 34,5 m2 na wysokim parterze 10 piętrowego bloku na Kozanowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z antresolą - Strachowice - lotnisko Wynajmę mieszkania z antresolą, położonego w sąsiedztwie Wrocławskiego Lotniska. Charakterystyka Mieszkania: powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

429 000 zł31 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka ok. 30,9 m | Apartamenty Strzegomskie | winda, ochrona | ul. Strzegomska 202 Funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 30,94 m , położona na 2. piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Karłowice,Wrocław

1 151 000 zł76 m² 15 194,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Trzypak inwestycyjny - mieszkanie o powierzchni 76 m zostało funkcjonalnie podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław Stare Miasto, ul. Kotlarska. Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 2. piętrze kamienicy w ścisłym centrum Wrocław. Układ mieszkania:salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

515 000 zł25 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż studio w budynku ovo - Podwale 82. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82, tuż przy Galerii Dominikańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Wombat prezentuje na wyłączność kawalerkę z prywatnym ogrodem 100 m na Tarnogaju. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

369 000 zł18 m² 16 930 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mikrokawalerka inwestycyjna ul. Sołtysowicka 21, wrocław. Powierzchnia: 17,72 m Układ: pokój dzienny z aneksem kuchennym + łazienka (kabina prysznicowa, umywalka, wc) Standard:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 200 zł22 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości oferuje do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne studio zlokalizowane przy ul. Lotniczej na Pilczycach we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 22 m znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 150 zł22 m² 98,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 21,8 m , położona w nowym budynku z 2024 roku. Mieszkanie świeżo wykończone i umeblowane - pierwszy najem, dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Krzyki,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum miasta. Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wynajem. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni ok.19m , położona w nowym budynku z 2020 roku przy ul. Dmowskiego na Kępie Miesczańskiej. Informacje o mieszkaniu: - powierzchnia: 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnogaj,Wrocław

554 000 zł40 m² 13 989,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Ostatnie 2 pokojowe mieszkanie! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rychtalska

Karłowice,Wrocław

553 018 zł39 m² 14 180 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 38,78mkw zlokalizowana na 1 piętrze. Układ pomieszczeń : - Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

229 400 zł33 m² 7 000,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 32,77m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

315 000 zł23 m² 13 876,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! Jeśli lokal nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji posiadamy kilka mieszkań o różnym układzie i metrażu. Od 22 m2 do 75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 150 zł33 m² 65,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Kawalerka z 18 m tarasem | Krzyki, ul. Wietrzna Do wynajęcia w pełni umeblowana, funkcjonalna kawalerka z dużym, 18-metrowym tarasem, położona na Krzyki przy ul. Wietrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kielecka

Fabryczna,Wrocław

2 260 zł26 m² 86,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczna i cicha kawalerka z ogródkiem Wrocław, osiedle Złotniki wysoki standard z własnym ogródkiem jasne i ciepłe od południowej strony duży parking obok bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Hallera 99 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Piętro 4. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: zlokalizowana 460 metrów od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

465 000 zł33 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33m2 w prestiżowej dzielnicy Grabiszyna. ***idealnie sprawdzi się dla singla lub pary. Znajduje się ono w cichej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

443 610 zł35 m² 12 652,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwórcowa

Śródmieście,Wrocław

490 000 zł28 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 Polecam na sprzedaż 1-pokojowe studio na I piętrze ośmiopiętrowego budynku z windą z 2018 roku na wrocławskim Nadodrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

464 498 zł34 m² 13 783,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje Do wynajęcia przytulna kawalerk ę we Wrocławiu - top lokalizacja! Świetnie położona - blisko Rynku, dworca Głównego, ul. Jana Pawła II oraz Dworca Świebodzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 196 000 zł72 m² 16 517,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania dwupak, mieszkanie dwu pokojowe + kawalerka. Lokalizacja: wrocław - Kępa Mieszczańska Powierzchnia całkowita: 72,41m2. W skład pakietu wchodzą dwa w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stare Miasto, szczepin. Kawalerka o pow. 25 mkw położona na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Młodych Techników. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 25 m , zlokalizowane przy ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Tarnogaj,Wrocław

782 000 zł66 m² 11 846,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.