dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Pracze Odrzańskie,Wrocław

350 000 zł24 m² 14 510,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy przy cichej uliczce. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2018 roku. Składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Fabryczna,Wrocław

383 771 zł26 m² 14 619,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament z balkonem i pięknym widokiem - Twoja inwestycja promocja - miejsce parkingowe W cenie ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji ***apartamenty inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 000 zł32 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w naszym biurze ? Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,5 mkw, położone na 2. piętrze budynku z windą przy ul. Romualda Traugutta we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

493 978 zł35 m² 14 113,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

580 183 zł38 m² 15 188 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament W pobliżu centrum wrocławia Nowoczesne Osiedle nad rzeką I Nieopodal centrum Wrocławia | Na sprzedaż I Wysoki standard I Brak pcc Prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia nowoczesna kawalerka, dla Singla lub Pary, zlokalizowana w nowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej, tuż przy Wyższej Szkole Logistyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

351 707 zł29 m² 12 250,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj i zarabiaj! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż kawalerka, które może stać się źródłem Twojego regularnego dochodu pasywnego bez konieczności angażowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana i jasna kawalerka 33 m - Gaj (borowska / Świeradowska) położona na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku, w spokojnej i zielonej części osiedla Gaj. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

482 000 zł28 m² 17 214,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Minkowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 630 zł28 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28 metrów z nowoczesnym elektrycznym ogrzewaniem na parterze kamienicy przy Pasażu Grunwaldzkim przy ulicy Minkowskiego 3. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 110 zł60 m² 11 501,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

445 000 zł28 m² 15 892,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł35 m² 12 257,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka do wykończenia/balkon+parking/1pokój! Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,33 mkw , znajdujące się na Nowym Osiedlu przy ul. Przejazdowej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 28 m2 znajduje się na Wrocławskim Rynku, oferując malowniczy widok na ulicę Więzienną. Posiada atrakcyjny układ , które urządzone są w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

475 000 zł31 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. Idealna dla singla lub pary Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m2 z balkonem Układ pomieszczeń: - salon z półotwartą kuchnia 24,01 m2 - Łazienka 4,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Klimatyczna kawalerka, w sercu Wrocławia z osobną kuchnią! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2 położne jest na drugim piętrze w czteropiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

539 850 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie Z loggią Loggia 10,24 m / 3,28 m wysokości / Park Grabiszyński obok / Fabryczna, II piętro, winda / Stan deweloperski, wykończenie pod klucz / Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 540 000 zł76 m² 20 210 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwupaku inwestycyjnego: -kawalerka, która przynosi 2800zł/miesięcznie z najmu -mieszkania 2-pokojowego z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 31 m2, usytuowaną na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z wielkiej płyty z 1982 roku, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

568 642 zł36 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka Z duża logią I nieopodal parku I centralna lokalizacja I ponadprzeciętna wysokość Park Grabiszyński | Wrocław - Fabryczna | Loggia - 10,24 m | Opcja kupna miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 31,1 m Wrocław, centrum Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1 m , położone na 5. piętrze z 10 w budynku z windą w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 060 zł27 m² 76,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie po remoncie, nowe meble. Prezentuje na wynajem położoną w ścisłym centrum Wrocławia kawalerkę na wrocławskim osiedlu Szczepin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

506 000 zł32 m² 15 927 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż kawalerka 31,77mkw z ogrodem 19mkw | Wrocław - Kleczków, ul. Reymonta | Wysoki standard/ Nad Odrą Oferujemy na sprzedaż nowoczesną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

805 586 zł57 m² 14 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja o unikatowym charakterze - wynikającym z lokalizacji, niegdysiejszej głównej ulicy wsi Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Drzwi antywłamaniowe kl. C Deska tarasowa na balkonach i ogródkach Bardzo duże ogródki do 219 mkw Miejsca postojowe dla aut elektrycznych Zbiorniki retencyjne na wodę Osiedle kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

532 000 zł32 m² 16 409,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna i funkcjonalna kawalerka, znajdująca się na parterze budynku z 2020r. przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie jest jasne i świeżo odmalowane. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

305 120 zł38 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft o powierzchni 38,14m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Łączna powierzchnia z antresolą. Budynek Hyndral.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

437 000 zł30 m² 14 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

229 390 zł33 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal inwestycyjny/loft w stanie deweloperskim. 32,77m2 z klimatyzacją oraz rekuperacją, istnieje możliwość wykończenia pod klucz. Budynek Hyndral znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

380 000 zł27 m² 14 237,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty (lokale inwestycyjne) wykończone pod klucz w dzielnicy Fabrycznej we Wrocławiu. Inwestycja przy Parku Technologicznym (ponad 200firm) i Wyższych Uczelniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Mieszczańska

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka, znajdująca się na parterze budynku z 2020r. przy ul. Mieszczańskiej. Mieszkanie jest jasne i świeżo odmalowane. Idealne dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł27 m² 18 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

375 453 zł25 m² 15 000,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.