dowolna

Kawalerki Wrocław - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 795 zł27 m² 19 547 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 27,41 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 27,41 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

459 000 zł32 m² 14 140,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Wyłączny Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Duża kawalerka w top lokalzacji, układ nieruchomości daje komfort wydzielenia drugiego pokoju! Duża kawalerka o metrażu 32,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

3 500 zł27 m² 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.09** Z przyjemnością oferuję do wynajęcia przytulną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni wykończony mikro apartament w nowym budynku z windą. Idealne pod inwestycję pod wynajem lub dla studenta. Lokal usytuowany jest na ostatnim piętrze, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

522 637 zł26 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 26,21 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 26,21 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

444 300 zł26 m² 16 996,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż świeżo wyremontowana przestronna kawalerka o powierzchni 26,14 m . Wymienione zostały wszystkie piony oraz instalacje. Lokal znajduję się w centrum Wrocławia oraz jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Wielkopolskich

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Do wynajęcia przestronne studio z garderobą w wyjątkowym loftcie. Opis mieszkania Studio o wysokości 320cm posadowione jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

485 000 zł28 m² 17 107,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal z podpisaną umową najmu na 5 lat w kwocie 2400 brutto! mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł37 m² 17 771,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne do wynajmu - kawalerka z opcją wydzielenia sypialni o pow. 36,52m2 z dużą loggią o pow. 9,92m2 w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Gądów Mały,Wrocław

545 000 zł34 m² 16 029,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 34m2 w nowej inwestycji Lokum da Vinci Mieszkanie składa się z : przedpokoju, salonu z kuchnią, toalety, balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

552 951 zł27 m² 20 173 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

324 940 zł23 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji | bez pcc | ostatnie apartamenty na partynicach Tylko w naszym biurze: apartament pod klucz ze sprawdzonym operatorem najmu! Krzyki / Partynice - doskonała lokalizacja Blisko stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

392 058 zł22 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

438 064 zł29 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Krzyki Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

761 400 zł56 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio| Klimatyczne| Krzyki Opis lokalizacji: krzyki, pawia Opiekun nieruchomości: hubert Szymczak tel. Przestronny loft o powierzchni 56,40 m2 na pierwszym piętrze w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

369 000 zł24 m² 15 323,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

***okolice sky tower/powstańców śląskich*** ***ul. Gajowicka*** ***centrum*** ***kawalerka*** ***IV piętro*** ***winda*** Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sudecka

Borek,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Promocyjna oferta, możliwość wynajęcia mieszkania na pół roku w cenie 2300 pln + opłaty Kawalerka o pow. 25 m.kw. położona na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym przy ul. Sudeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią wraz z balkonem i piwnicą w topowej dzielnicy Popowice. Lokalizacja: ul. Białowieska 13 Wysokie parter W okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

487 514 zł28 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

377 000 zł36 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu we Wroclawiu. 36m, kuchnia przechodnia, duze okno w lazience. ogrzewanie elektryczne. woda - bojler elektryczny. mieszkanie odswiezone, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

402 128 zł30 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,59 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

514 311 zł29 m² 18 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1pokojowe o pow. 28,55m2 z balkonem znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,59m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł30 m² 91,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia Angel City, ul. Walońska Oferuję do wynajęcia nowoczesną, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 29,5 m , zlokalizowaną na 7 piętrze prestiżowego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

384 093 zł28 m² 13 752 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu| Idealny produkt pod inwestycje| Wykończenie w cenie Kupujesz bezpośrednio od dewelopera bez dodatkowych opłat agentów! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

612 916 zł31 m² 19 638 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 31,21 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 31,21 m, położony w nowoczesnym.