dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Kozanów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kozanów

Kozanów,Wrocław

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną na wrocławskim Kozanowie. Lokalizacja ma zapewniony dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej oraz komunikacji miejskiej: autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

495 000 zł47 m² 10 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kozanów / 2 pokoje / widok na zieleń / duży balkon Opiekun oferty: polecamy na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim osiedlu Kozanów. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronna kawalerka na Wrocławskim Kozanowie, przy ul. Dokerskiej Mieszkanie mieści się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku W skład nieruchomości wchodzą: - duży salon + balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

599 000 zł60 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Idealne 3 - pokojowe mieszkanie dla rodziny. Jasne i nowoczesne, z balkonem i widokiem na zieleń. Po remoncie, w rozkładzie. Nie szukaj dalej, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kozanów

Kozanów,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na zacisznym osiedlu Kozanów. Do wynajęcia słoneczne, odświeżone mieszkanie 47,5 m2 na wysokim parterze z oddzielnym, samodzielnym wejściem. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Kozanowie w bloku wybudowanym w 2011 roku. Mieszkanie położone jest na 6-tym piętrze bloku liczącym 7 kondygnacji. Okna sypialni i pokoju dziecięcego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 198,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Wrocławskim Kozanowie w budynku z 2011 roku. Mieszkanie położone jest na 6-tym piętrze bloku liczącego 8 kondygnacji. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

650 000 zł72 m² 9 052,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

W ofercie czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m2. Nieruchomość znajduje się na dziesiątym piętrze w jedenastokondygnacyjnym, wysokim bloku. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

699 000 zł70 m² 9 986 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Opiekun oferty: słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zaraz przy Parku Zachodnim. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone na Kozanowie przy Parku Zachodnim. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

575 000 zł61 m² 9 395,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61.2m2 przy ulicy Kozanowskiej Otoczenie nieruchomości Mieszkanie położone jest przy cichej ulicy z dala od hałasu. W okolicy pełna infrastruktura-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

469 000 zł60 m² 7 752 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: tel: super okazja! przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z balkonem! Na sprzedaż dwustronne mieszkanie w okazyjnej cenie, gratka dla inwestora! Lokal o powierzchni 60,5 m2. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

389 900 zł36 m² 10 831 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję państwu na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z balkonem na wrocławskim Kozanowie. Lokal idealny pod inwestycję albo jako pierwsze mieszkanie. Możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

480 000 zł48 m² 10 062,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

NA sprzedaż Mieszkanie 2pokojowe Składa się ; z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Jest w bardzo dobrym stanie, nie wymaga nadkładów finansowych. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 018,13 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie o pow. 57,37 m2, położone na 11 piętrze, 2 windy. Układ pomieszczeń: - salon ok. 25 m2 - kuchnia ok. 7 m2 - sypialnia ok. 12,7 m2 - garderoba ok. 3 m2 plus schowek - łazienka ok. 2,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie o powierzchni 36 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w odnowionym bloku z 1985 r., przy ul. Dokerskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7m zlokalizowane na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

380 000 zł36 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 z balkonem z widokiem na mały park w okolicy ulicy Dokerskiej. Łazienka z toaletą w środku. W odległości 150m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

570 000 zł73 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Opiekun oferty: tel: przestronne mieszkanie o powierzchni 73,4m2 mieści się na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Kozanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie generalnym o powierzchni 36 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w odnowionym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

460 000 zł58 m² 7 972,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kozanów duże 2-pok., piwnica, garderoba/ Kolista Polecamy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 zlokalizowane na wrocławskim okolice ul. Kolistej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

459 998 zł58 m² 7 986,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

duże 2-pokojowe z piwnicą, garderobą / ul. Kolista Polecamy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 zlokalizowane na wrocławskim okolice ul. Kolistej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 018,13 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

57,37 m2 / 2 pokoje + garderoba + klima / Kozanów Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 na ul. Kolistej. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 11 piętrze budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

640 000 zł74 m² 8 683,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie, znajdujące się na Wrocławskim Kozanowie przy ul. Dzielnej. Nieruchomość z uwagi na swoją dużą powierzchnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

494 999 zł47 m² 10 487,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pok., duży balkon, widok na zieleń / przy Parku Opiekun oferty: Polecamy na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim osiedlu Kozanów. Mieszkanie nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

685 000 zł84 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży niesamowitego mieszkania o powierzchni 83,57 m2 położonego na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

509 999 zł60 m² 8 499,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładne z balkonem na kozanowie/park Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie na Kozanowie, niedaleko parku oraz Stadionu. Idealna na start lub pod inwestycję. W tej chwili mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

424 092 zł48 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie ze spółdzielczym prawem wł. o powierzchni 47,92 m kw. przy ul. Modrej. Położone na 9-tym piętrze (jedyne mieszkanie na piętrze!), z balkonem, budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Kozanowie o powierzchni 60m2 Mieszkanie w pełni rozkładowe dwustronne W dwóch pokojach gładzie, odnowiona łazienka, toaleta i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

495 000 zł47 m² 10 509,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Kozanów / 2 pokoje, widok na zieleń / blisko Parku Opiekun oferty: polecamy na sprzedaż 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim osiedlu Kozanów. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołężycka

Kozanów,Wrocław

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3Pok.|Kozanów|po remoncie|2xpiwnica|Balkon| - Przedstawiam Państwu nieruchomość znajdującą się na pięknym osiedlu Kozanów. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Modrej w głębi osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celtycka

Kozanów,Wrocław

485 000 zł61 m² 7 905,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie z pięknym widokiem na odrę! ul Celtycka Kozanów Mieszkanie dwustronne trzypokojowe w pełni rozkładowe, znajduje się w bardzo cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

459 999 zł58 m² 7 999,98 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kolista / przestronne 2 pok. + garderoba, piwnica Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 zlokalizowane na wrocławskim okolice ul. Kolistej. Mieszkanie jest jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kozanów

Kozanów,Wrocław

539 000 zł75 m² 7 173 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mam na sprzedaż narożne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze budynku. Położone w cichej części Kozanowa, z dala od ruchliwych ulic. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 013,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987