dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Kozanów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

327 000 zł47 m² 6 957 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe Opiekun Oferty: tel. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47m2 w bloku. Lokal o powierzchni ok. 47 m2 składa się z: - pokój 20m2 - pokój 10m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Kozanów,Wrocław

588 088 zł71 m² 8 237 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin oddania: i kwartał 2021 Cena: 588 087,50 pln Cena za m2: 8 237 pln Powierzchnia: 71,40 M2 Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej: 3600,00 pln Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kozanów,Wrocław

410 000 zł63 m² 6 531,78 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chciałbym zaprezentować Państwu to piękne rozkładowe mieszkanie, które znajduje się na 3 piętrze w budynku na wrocławskim Kozanowie. Dzięki temu, że jest dwustronne (wschód -zachód)- jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

347 116 zł39 m² 8 855 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin oddania: i kwartał 2021 Cena: 347 116,40 pln Cena za m2: 8 855,00 pln Powierzchnia: 39,20 M2 Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej: 3600,00 pln Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

431 600 zł52 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin oddania: i kwartał 2021 Cena: 431 600,00 pln Cena za m2: 8 300 pln Powierzchnia: 52,00 M2 Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej: 3600,00 pln Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kozanów,Wrocław

2 400 zł60 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem wśród terenów zielonych! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Piękne przestronne 60,5 m2 mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

459 000 zł62 m² 7 403,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Lokalizacja: wrocław > Kozanów Informacje : Mieszkanie 3 pokojowe, czterostronne, znajdujące się na drugim piętrze w niskim bloku trzypiętrowym. Oddzielone od ulicy pasmem zieleni. Parking przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebowiańska

Kozanów,Wrocław

319 000 zł55 m² 5 816,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie we Wrocławiu, osiedle Stary Kozanów ul. Trzebowiańska. Powierzchnia całkowita 54,84m2. Mieszkanie w budynku poniemieckim na pierwszym piętrze. Mieszkanie 2-pokojowe 18m2 i 15,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

389 000 zł48 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie dwupokojowe Opiekun Oferty: tel. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48m2 w bloku. Lokal o powierzchni ok. 48 m2 składa się z: - pokój 18m2 - pokój 11m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam nieruchomość na Kozanowie. Idealne pod wynajem lub na start, w pobliżu komunikacja miejska, dwie linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

309 000 zł48 m² 6 478 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie 47m2 znajdujące się przy ul. Dokerskiej największe atuty: * doskonała lokalizacja - spokojne ciche miejsce * pełna infrastruktura w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 2 pokojowe w pełni wyposażone i rozkładowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym (wysokim) piętrze w dzielnicy Kozanów 300 metrów od pętli autobusowej Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Kozanów,Wrocław

672 578 zł106 m² 6 332 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

PCC 0 % prowizja 0 zł W ofercie mieszkanie z poddaszem o powierzchni całkowitej 106,22 m2 na południu Wrocławia. Mieszkanie typowo inwestycyjne. Obecnie przygotowane na 3 odrębne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

545 000 zł74 m² 7 365 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne w pełnym rozkładzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 74,08 m2 z balkonem i komórką w piwnicy. Kamienica w latach 90-tych przeszła generalny remont. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

330 000 zł49 m² 6 735 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania jasne ( strona południowa) rozkładowe,2-pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kozanów. W mieszkaniu wymienione zostały okna na plastikowe. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

330 473 zł46 m² 7 153 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat! Termin oddania: i Kwartał 2021 Cena: 330 473,00 pln Cena za m2: 7 153,00 pln Powierzchnia: 46,20 m2 Liczba pokoi: 2 Cena brutto mejsca postojowego: 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

370 134 zł38 m² 9 844 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin oddania: IV kwartał 2020 Cena: 370 134,40 pln Cena za m2: 9 844,00 pln Powierzchnia: 37,60 M2 Cena brutto za m2 komórki lokatorskiej: 3600,00 pln Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

529 000 zł76 m² 6 992,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie 5 pokojowe, słoneczne i w pełni rozkładowe. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem - jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

399 000 zł59 m² 6 763 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty tel. * układ pomieszczeń: - salon ( ok. 19 m2 ) z wyjściem na balkon, widok na zieleń I otwartą przestrzeń - większej sypialni ( ok. 15 m2 ) - drugiej sypialni ( ok. 10 m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

330 000 zł49 m² 6 748,47 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Rozkładowe południowe mieszkanie 2-pokojowe. W pobliżu szkoła, przedszkole,żłobek. Do przystanku komunikacji miejskiej 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (przejściowe). Nie pobieramy wynagrodzenia od Najemców! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w bloku na osiedlu Kozanów. Osiedle zapewnia szeroki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Kozanów W pobliżu Parku Zachodniego, hali Obrita, terenów rekreacyjnych nad Odrą. W otoczeniu bloków i domów jednorodzinnych. W okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka. Bez pośredników. OD zaraz Do wynajęcia przytulna kawalerka o pow. 38m2, znajdująca się na podwyższonym parterze w 3 piętrowym budynku z 2005 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Kozanów,Wrocław

319 000 zł39 m² 8 181,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo przyjemne mieszkanie w okolicy Górniczej oraz Stawu Pilczyckiego. Urządzone, przygotowane do zamieszkania. Do wydania od zaraz. Ładne mieszkanie Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni wyposażone mieszkanie, gotowe dla nowego właściciela. Dwupokojowe - składające się z salonu z kuchnią, sypialni oraz łazienki. Ładne mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

529 000 zł76 m² 6 993 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

( duże ( 76 m2 ) mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na Park Zachodni. Duży balkon. Wszystkie media miejskie. Opiekun Oferty tel. * mieszkanie znakomite: - jako inwestycja pod wynajem * Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

310 000 zł40 m² 7 758 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Opiekun oferty tel. Zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na parterze z dużym tarasem! na Kozanowie. Lokal idealny zarówno pod inwestycję jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Kozanów,Wrocław

1 000 zł36 m² 27,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się przy ul. Popowickiej we Wrocławiu blisko Parku Polana Popowicka. Lokal mieszkalny słoneczny, ciepły, położony na pierwszym 11 piętrze w bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

529 000 zł76 m² 6 992,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, do sprzedania 5- cio pokojowe mieszkanie, idealne pod inwestycję, po generalnym remoncie przy ulicy Kolistej (kozanów) Mieszkanie o powierzchni 75,65m , na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

389 000 zł48 m² 8 121,09 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację *** balkon *** *** rozkład *** *** wysoki standard *** Mieszkanie o powierzchni 47,9m2 składa się z: - przestronnego salonu z wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej, zielonej dzielnicy - Kozanów. Blisko Park Pilczycki oraz Stadion Miejski Doskonale skomunikowane, w pobliżu przystanek tramwajowy ( 31,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam. Sprzedam świeżo wyremontowane, rozkładowe i jasne mieszkanie na Kozanowie przy ul. Dokerskiej 13 o powierzchni 54m2. Przystanek tramwajowy (linia 32) i autobusowy (linia 136, 245,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

380 000 zł49 m² 7 828,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wrocław. Kozanów. Gotowiec inwestycyjny - 4-pokojowe mieszkanie. Roi około 10%główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum po remoncie instalacji po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie idealne dla Rodziny z dziećmi - gotowe do zamieszkania! 4-pokojowe 74 m2, w pełni rozkładowe, doskonale skomunikowane Z balkonem Odpowiednie dla inwestorów - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

429 000 zł53 m² 8 067 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 znajduje się na 1 piętrze w bloku przy ul. Dokerskiej Mieszkanie składa się z: - pokój ok 12 m2 - pokój ok 11 m2 - pokój ok 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Celtycka

Kozanów,Wrocław

395 000 zł65 m² 6 086 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty tel. Znakomite jako: * mieszkanie dla rodziny * inwestycja - aż 5 pokoi! Przestronne mieszkanie o powierzchni 64,9m2 położone na 5piętrze z przepięknym widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kozanów

Kozanów,Wrocław

330 000 zł43 m² 7 674,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: wrocław>fabryczna>kozanów Bliskość komunikacyjna, autobus, tramwaj pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. Sklepy, poczta, banki, przychodnia, żłobek, przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

550 000 zł74 m² 7 432 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Superoferta! 3 pokoje na Kozanowie! Opiekun Oferty tel. Polecam 3-pokojowe, nasłonecznione, rozkładowe mieszkanie mieszczące się w budynku z 1990 r. na osiedlu Kozanów. Budynek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Dwupokojowe mieszkanie blisko komunikacji miejskiej na Kozanowie. Układ pokój I pokój II kuchnia z oknem przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kozanowska

Kozanów,Wrocław

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam słoneczne, przestronne mieszkanie czteropokojowe z balkonem, rozkładowe na 7 piętrze w bloku z windą, w zacisznej okolicy ul.Kozanowskiej, blisko scieżki spacerowej nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

359 000 zł47 m² 7 638 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Kozanów