dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Leśnica

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Stabłowice,Wrocław

399 000 zł66 m² 6 001,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie W cichej I spokojnej okolicy! uwaga! klient Sprzedaż mieszkania na cichym, spokojnym, zadbanym osiedlu Stabłowice w nowym budownictwie. Nieruchomość mieści się na parterze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

212 000 zł45 m² 4 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk wapienno-gipsowy; parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ratyń

Ratyń,Wrocław

349 999 zł96 m² 3 661,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferuję lokal mieszkalny dwupoziomowy o powierzchni całkowitej 95,6m2 w skład którego wchodzi: na parterze: salon z aneksem kuchennym z oknem o powierzchni 26m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

251 371 zł49 m² 5 140,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

286 650 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu na Stabłowicach. Okna wychodzące na południowy wschód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

253 058 zł49 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

212 000 zł45 m² 4 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

297 562 zł58 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

267 819 zł52 m² 5 140,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

297 562 zł58 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

253 058 zł49 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

248 000 zł55 m² 4 499 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk wapienno-gipsowy; parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

297 562 zł58 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

212 000 zł45 m² 4 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 783 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

253 058 zł49 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

297 562 zł58 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

233 000 zł50 m² 4 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

212 000 zł45 m² 4 712 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Złotniki,Wrocław

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż : Mieszkanie 3 pokojowe, na Złotnikach o powierzchni 85m2, w okolicach ul. Kosmonautów pierwszy poziom : - salon z balkonem - kuchnia (nowa, wyposażona) - przedpokój użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

294 250 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu na Stabłowicach. Okna wychodzące na północny zachód. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kosmonautów

Leśnica,Wrocław

224 921 zł39 m² 5 729,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Dwupokojowe 39,26 m2 z ogródkiem 63 m2 w inwestycji na Złotnikach w okolicy ul. Kosmonautów *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc doświadczenie dewelopera: arkop Deweloper to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

286 650 zł57 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

230 288 zł44 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: rozkładowe dwupokojowe mieszkanie naparterze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

185 782 zł36 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Stabłowice. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

297 562 zł58 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świeża

Stabłowice,Wrocław

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1995

Polecam! Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m2 (660 m3, działka-0,0288 ha) położony na wrocławskim osiedlu Stabłowice. Dom został wybudowany w latach 90-tych z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

199 000 zł58 m² 3 431,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, w okazyjnej cenie mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, położone w centrum Leśnicy. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą pełna własność z nieobciążoną hipoteką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kosmonautów

Leśnica,Wrocław

224 921 zł39 m² 5 729,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wrocław - Leśnica. Mieszkanie w doskonałym stanie, przestronne, zlokalizowane w spokojnej części Wrocławia - blisko Lasu Mokrzańskiego i Parku Leśnickiego. Mieszkanie dwustronne;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz. Przytulna kawalerka, świeżo po remoncie w zacisznym miejscu. Składa się z 1 pokoju, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Obok domu znajduję się również podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

278 256 zł58 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław fabryczna - gotowe do odbioru! opis mieszkania: polecamy mieszkanie - 3-pokojowe na 2 piętrze o metrażu 57,97 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój - 8,97 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

295 584 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław fabryczna - gotowe do odbioru! opis mieszkania: polecamy przestronne mieszkanie - 3-pokojowe na 1 piętrze o metrażu 61,58 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

269 500 zł57 m² 4 709,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja -nowe mieszkania wrocław - stabłowice Polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 57,23 m2. W skład pomieszczeń wchodzą hall - 9,74 m2, łazienka - 5,03 m2, garderoba - 1,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

234 024 zł48 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław fabryczna - gotowe do odbioru! opis mieszkania: polecamy komfortowe mieszkanie - 2-pokojowe na parterze o metrażu 47,90 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój -.