dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Leśnica

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płońskiego

Leśnica,Wrocław

489 000 zł66 m² 7 442 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Serdecznie polecam mieszkanie w Leśnicy. Przytulne 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej dzielnicy Wrocławia- leśnicy. =Duży taras 25,9m2= Mieszkanie znajduje się w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

369 240 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkania na sprzedaż przy lasku Stabłowickim i nad rzeką Bystrzycą. Piękne plenery sprzyjające rodzinnym spacerom, aktywności fizycznej idealna odskocznia od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

325 000 zł45 m² 7 233 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Ostatnie takie mieszkanie na Stabłowicach w otoczeniu ciszy i zieleni. Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Sprzedający mogą wykończyć mieszkanie na życzenie. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

341 951 zł50 m² 6 890,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

369 240 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Stabłowice,Wrocław

496 000 zł60 m² 8 294,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przestronne 3 pokoje z otwartą kuchnią na kameralnym, spokojnym osiedlu na Stabłowicach. Idealne dla rodziny dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złotnicka

Złotniki,Wrocław

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Przedstawiam na sprzedaż ładne, 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Złotnikach. Budynek z 2017r z windą, przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

369 240 zł54 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

448 000 zł54 m² 8 255 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty telefon Apartament o powierzchni 54,27m2 znajduje się na 1 piętrze w trzypiętrowym budynku z windą. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym 21,3m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

480 000 zł58 m² 8 296 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty telefon Apartament o powierzchni 57,86m2 znajduje się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku z windą. Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym 27,20m2 - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśnica

Leśnica,Wrocław

350 000 zł54 m² 6 482,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż ładne i zadbane mieszkanie mieszkanie o powierzchni 54 m2 we Wrocławiu - Leśnica. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z: 2 pokoi - 19 m2 i , ok 14 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

316 167 zł43 m² 7 289,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotnicka

Złotniki,Wrocław

398 000 zł50 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Nowe budownictwo *** *** Balkon *** *** Komunikacja miejska *** Układ pomieszczeń: - osobna kuchnia - pokój x2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

431 776 zł64 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opoczyńska

Złotniki,Wrocław

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Nowe budownictwo *** *** Balkon *** *** Miejsce postojowe *** Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny z salonem - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

388 000 zł51 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty telefon Apartament o powierzchni 51,05 znajduje się na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku z windą. Układ mieszkania: - salonu z aneksem kuchennym 18,3m2 - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

269 000 zł37 m² 7 181 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru, dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, dzielnica Fabryczna, ul. Jodłowicka - os. Słoneczne Stabłowice (archicomu). Pierwsze piętro, sypialnia, salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

316 167 zł43 m² 7 289,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

232 563 zł31 m² 7 401,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w Grudniu 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

360 889 zł53 m² 6 790,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na gotowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oliwkowa

Stabłowice,Wrocław

639 000 zł80 m² 7 998 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Oliwkowej (stabłowice) w pełnym rozkładzie o powierzchni ok.80 m2. Mieszkanie znajduje sie na 3 piętrze w czterokondygnacyjnym bydynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

271 340 zł34 m² 7 989,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 547,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, rozkładowe Bardzo zielona okolica. Zapraszam do 3 pokojowego mieszkania położonego na czwartym piętrze budynku z lat 80-tych. Mieszkanie wymaga własnej aranżacji i odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

430 000 zł52 m² 8 269 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie na Stabłowicach okolice Wojanowskiej Niedaleko znajduje się sklep sklep Lidl oraz przystanki autobusowe dzięki którym łatwo dojechać do Centrum Wrocławia. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

232 810 zł32 m² 7 390,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

325 728 zł46 m² 7 020 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż bez prowizji i podatku pcc, zapraszam do zapoznania się z ofertą: - atrakcyjna cena: 325 000 zł - metraż 46,40 m2 - mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Leśnica,Wrocław

271 340 zł34 m² 7 989,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stabłowice

Leśnica,Wrocław

287 839 zł38 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021