dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

874 900 zł59 m² 14 823,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Lux w centrum miasta przy rynku/airbnb/szczepin Na sprzedaż pięknie wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rybackiej we Wrocławiu - Szczepin, o powierzchni 58,5m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

588 500 zł42 m² 13 847,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Pereca/inwestycja!/toplokalizacja/centrum/premium/po remoncie!/!/top!/2pok Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 997 zł43 m² 14 895 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Promenady wr/lux/2pok/komorka w cenie!top! Polecamy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m 2 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 rokuwrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł35 m² 13 214,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Blisko centrum/gajowicka po remoncie+piwnica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Gajowickiej - blisko Centrum, ze świetnym dojazdem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

999 999 zł64 m² 15 738 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament z widokiem na miasto Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: okolica charakteryzuje nowoczesną zabudową połączoną z bliskością zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe Mieszkanie na Poświętnem - Idealne na Inwestycję lub Dla Osób Ceniących Spokój Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,14 m , zlokalizowane we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

702 000 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52m2 * 2. piętro * salon z aneksem kuchennym, 2 osobne sypialnie, łazienka z prysznicem, balkon. * czynsz 650 zł. * komórka lokatorska przypisana do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

593 000 zł46 m² 12 975,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Promocyjna cena ograniczona czasowo! Oferujemy wyjątkową nieruchomość w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Promocja jest ograniczona czasowo i obowiązuje do 30.09. Po upływie tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

2 100 zł20 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z klimatyzacją i balkonem w nowo powstałym apartamentowcu przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu. Pierwszy najem. Idealne dla singla lub pary. Lokalizacja: tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Psie Pole Osiedle miłostowska Mieszkanie 2 pokoje z tarasem i balkonem oraz komórką lokatorską, darmowe miejsce postojowe. Bezpieczne, ogrodzone osiedle, zielona okolica, blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

2 600 zł48 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta Najmu: nowoczesne 2-Pokojowe Mieszkanie na Wrocławskim Osiedlu Jagodno Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na prestiżowym osiedlu Jagodno we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

591 095 zł54 m² 11 048,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże, rozkładowe, garderoba, parking komórka / top Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

725 000 zł71 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

WE speak english opis mieszkania Przestronne, rozkładowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 71 m2 posadowione jest na 4 piętrze 4 piętrowego niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 890 000 zł193 m² 9 770,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

449 997 zł42 m² 10 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 + 16m2 strych nieużytkowy, pełniący funkcję schowka. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

649 994 zł50 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Nowy Blok Garaż, na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

475 000 zł33 m² 14 307,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 33,2 m2 położona na 2 piętrze na Wrocławskim Ołbinie. Pełna własność, brak obciążeń na księdze, mieszkanie dostępne od zaraz. Mieszkanie zadbane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, jasne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Nowy Grabiszyn przy ul. Miedzianej. To miejsce, oferuje bliskość szkół, uczelni, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł15 m² 17 897,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Idealne na Booking z wyposażeniem/od Zaraz! Na sprzedaż mikrokawalerka po kapitalnym remoncie niedaleko ul. Legnickiej. Oferujemy na sprzedaż 15 metrową kawalerkę zlokalizowaną w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

4 800 zł57 m² 84 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący tel. (english version below) Dostępne od 1 września Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 57 m2 przy ul. Miedzianej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wrocław krzyki borek okolica parku południowego - 3 pokoje, kuchni, łazienka, wc - 44,44 M2 serdecznie polecam I zapraszam na prezentacje W drugiej połowie sierpnia 2024 roku dobra inwestycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pirenejska

Krzyk,Wrocław

515 000 zł38 m² 13 411,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Pirenejska/akademia medyczna/gaj/krzyki/38m2/oddzielnakuchnia/balkon/ue gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, jednopokojowy apartament z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 997 zł36 m² 14 930,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Top/grabiszyńska/3-pok/36,1m2/centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Różanka,Wrocław

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż składające się z dwóch przestronnych kawalerek Idealny produkt pod wynajem długoterminowy! - wynajęte obie części roi 8% opis Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grecka

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Premium/fabryczna/muchobór/2 pok./na wynajem/ogród Pierwszy najem po remoncie! Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestronny, 2- pokojowy apartament po generalnym remoncie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

599 999 zł42 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Jagodno/premium/krzyki/vivaldiego/okazja/2pok./balkon. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

609 001 zł44 m² 13 936 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

559 991 zł52 m² 10 789,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Borek-saperów/3pok/rozkład/parking/loggia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji Borek -ul.Saperow Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie z kw Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

792 000 zł32 m² 24 976,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, nowoczesne studio z balkonem i klimatyzacją tuż przy rzece w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

820 000 zł64 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

519 900 zł40 m² 12 900,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Przedmieście Oławskie, w okolicach ulicy Walońskiej. Mieszkanie mierzące 40,3m2, składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

969 000 zł78 m² 12 361,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sołtysowice | 4 pokoje | 3 balkony | 2 miejsca postojowe | winda | blisko lasu Lokalizacja: ul. Redycka, sołtysowice Rok budowy 2018 r. Ilość pokoi: 4 Metraż: 78,39 m2 Piętro: 2 Cena - 969 000,00 zł 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

1 424 999 zł85 m² 16 844 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przepiękne mieszkanie z tarasem / przy parku Polecamy na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany we Wrocławiu przy ul. Rybnickiej, na osiedlu położonym bezpośrednio przy Parku Wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ Księcia Witolda 38/40 * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 36 mkw * Kuchnia: aneks * Piętro: 2/6 * Informacje dodatkowe: od zaraz, miejsce w garażu podziemnym za 360zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, czteropokojowe mieszkanie przy ul. Reja, boczna Sienkiewicza tuż obok Ogrodu Botanicznego, m o powierzchni 90 metrów kwadratowych. To przytulne i jasne mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

5 000 zł57 m² 88,34 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 56,6 m2 w prestiżowym wieżowcu Sky Tower przy ulice Gwiaździstej dla osób o wyrafinowanych gustach! To przepiękne lokum na 16 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Partynice, przy Parku Klecińskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

339 000 zł14 m² 23 923,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Top/kawalerka przy Dworcu/klima/antresola+6m Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14mkw plus antresola 6 mkw, gdzie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

890 000 zł80 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ładne 3pok na Ołtaszynie+ taras+parking Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie na kameralnym, zielonym osiedlu, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piastowska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 199 000 zł105 m² 11 419 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1908

Eleganckie i stylowe mieszkanie po generalnym remoncie, w przedwojennej kamienicy, położone między Parkami Szczytnickim i Botanicznym. Unikat na rynku wrocławskich nieruchomości. Dla.