dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

438 999 zł31 m² 14 161,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie!top /hit! Lyx Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojwe mieszkanie zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. Mieszkanie przy ul. Powstańców Śl. o powierzchni 28m usytuowane jest na 1 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gądów/mały/2pok./lux./komórka/balkon/top/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 przy ulicy Hynka (boczna Balonowej/Bystrzyckiej). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

519 999 zł34 m² 15 339,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Centrum /lux/2pok/lux! Polecamy na sprzedaż na Przedmieściu olawskim ul. Więckowskiego. 33,36m2 , pelna własność z księgą wieczystą bez obciążeń, kamienica po remoncie kilka lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

899 999 zł62 m² 14 539,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9m2. Nieruchomość składa się z: - salonu połączonego z kuchnią - sypialni 1 - sypialni 2 - łazienki - przedpokoju - tarasu - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

629 800 zł47 m² 13 471,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok./balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (Przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

485 000 zł43 m² 11 226,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław / ołtaszyn / wysoka / dwa pokoje / balkon / komórka Przedstawiam Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

662 000 zł54 m² 12 202,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wrocław,dolnośląskie

417 000 zł28 m² 14 892,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka z balkonem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym apartamentowcu z windą 2023rok. mieszkanie składa się z : Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

789 800 zł76 m² 10 388 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór/wielki/2/3pok/top/parter/ogród/parking Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok/piwnica/sky/tower/hit/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

499 901 zł44 m² 11 335,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

top / 2 pokoje z ogródkiem / 2 x parking Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na bezpiecznym osiedlu, tuż przy granicy Wrocławia, ok. Leśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

4 300 zł69 m² 61,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia umeblowany, trzypokojowy apartament z balkonem w sercu Wrocławia! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o innych ofertach dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł62 m² 11 300,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wrocław/fabryczna/3pok./winda/balkon/top/piwnica Prezentujemy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2 we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: -oddzielnej kuchni, -3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

729 998 zł63 m² 11 559,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne osiedle, las / 3 pok. , balkon / top! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w Leśnicy na jednym z najpiękniejszych osiedli - Osiedlu Malowniczym. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jastrzębia

Krzyk,Wrocław

338 999 zł20 m² 16 782,10 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

topinwestycja/superlokalizacja/krzyki/borek/jastrzębia/1pok./winda Toplokalizacja! Megainwestycja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament mieszczący się na 9-tym piętrze 11-piętrwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 200 000 zł66 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. W pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

798 000 zł54 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 54 m2 z dużym tarasem 42 m2 i garderobą. Sprzedam dobrze zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 na osiedlu Ołtaszyn przy ulicy Ułańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 499 996 zł110 m² 13 627,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lux ul. Reja 110m2- 4 pok Balkon Piwnica' Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. Ustawna Kawalerka na sprzedaż w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Apartamentowiec znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m) w otoczeniu niskiej zabudowy nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

577 500 zł51 m² 11 323,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Borek-saperów/3pok/rozkład/parking/loggia!top Polecamy na sprzedaż mieszkanie w doskonałej prestiżowej lokalizacji Borek -ul.Saperow Mieszkanie dostępne od zaraz Mieszkanie z kw Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

470 000 zł32 m² 14 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronna jasna rozkładowa kawalerka z oddzielną kuchnią. Zlokalizowana przy parku Tołpy, 5 minut od Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Gotowa do zamieszkania, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

719 999 zł54 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecamy na sprzedaż piękne mieszkanie na ul. Klasztornej we Wrocławiu Mieszkanie w nowym bloku z winda. Mieszkanie znajduje się na drugim pietrze. Mieszkanie składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

417 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 28m w spokojnej i zielonej dzielnicy Wrocławia. Dużym atutem jest balkon z widokiem na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 116 900 zł52 m² 21 641,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na prezentację apartamentu na sprzedaż w sercu Wrocławia. Zlokalizowany jest na 13 piętrze w budynku Odra Tower - Podwale 2. Ogłoszenie prywatne, bezpośrednio od właściciela - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jahna

Fabryczna,Wrocław

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! bez prowizji! Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie na Malowniczym osiedlu przy lesie. Do Leśnicy 2 min jazdy samochodem. Mieszkanie wielkości 63 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

889 999 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Muchobór | 4 pok | Garaż i komórka w Cenie! Polecam na sprzedaż 4 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim - Stanisławowska. Kameralne zamykane, osiedle tylko 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony na Maślicach w przepięknej okolicy zieleni, parków i wałów - terenów, na których można wyjść na długi spacer i cieszyć się przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 na wrocławskich Sołtysowicach. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *kuchnia *łazienka *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

913 000 zł45 m² 20 288,90 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum apartament Z dużym balkonem dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalny rozkład Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

1 580 000 zł62 m² 25 434,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie - apartament w centrum Wrocławia pow. 62,12 m 2! Biuro kwadrat prezentuje na sprzedaż ekskluzywne w pełni wyposażone mieszkanie wraz z podziemnym garażem, dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

598 950 zł41 m² 14 594,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne przy kamieńskiego/gotowe/balkon! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. H.Kowarzyka niedaleko ul. Kamieńskiego, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł38 m² 66,21 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 19 -.