dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czerniawska

Gaj,Wrocław

695 000 zł50 m² 13 844,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu w atrakcyjnej dzielnicy Gaj. W skład mieszkania wchodzi: *przestronny salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka z wc *balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

679 001 zł41 m² 16 561 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promenady -odra Top Apartament z tarasem /lux! Polecamy Panstwu na sprzedaz apartament w promenadach wrocławskich wraz z komórką lokatorską oraz możliwością zakupu miejsca postojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

639 997 zł56 m² 11 523,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top Plac Bema- wyspa Słodowa 3-pokoje Piwnica' Przedstawiamy Państwu 3-pok mieszkanie o łącznej powierzchni 55,56 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 4- piętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyk,Wrocław

699 994 zł59 m² 11 856,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Krzyki-Jagodno 3 Pok -59,20m2 Balkon` Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

579 992 zł43 m² 13 605,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Hit Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogród Top Lokalizacja~ Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

390 002 zł25 m² 15 587,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum- rynek uw 1-pok 25 m2 Piwnica' Przedstawiamy Państwu kawalerkę 25 m2 znajdującą się w samym centrum Wrocławia tuż przy Rynku, na ul. Nożowniczej, ( na wprost budynku wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

249 990 zł16 m² 15 614,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Robotnicza 32 | Kawalerka po remoncie! |. Polecam na sprzedaż kawalerkę po remoncie, 15m2 przy ul. Robotniczej 32. Blisko centrum! - Idealne dla singla, studenta bądź pod działaność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

874 999 zł50 m² 17 368 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Centrum-Braniborska | 3pok | Apartamentowiec! Polecam na sprzedaż nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 3-pokojowe jasna, nowoczesna kuchnia z agd bez podatku pcc i prowizji z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowy, urządzony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 50m2 + taras 36m2 Rozkład pomieszczeń *salon 17 m2 *kuchnia 13m2 *sypialnia 10m2 *łazienka 4 m2 *przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Brochów,Wrocław

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. Ustawna Kawalerka na sprzedaż w nowoczesnym Apartamentowcu z windą z 2023 roku. Apartamentowiec znajduje się blisko Parku Brochowskiego (50m) w otoczeniu niskiej zabudowy nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Zakrzów,Wrocław

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, słoneczne, zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie, położone w bardzo dobrze skomunikowanej a zarazem spokojnej części Wrocławia - Zakrzowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wierzyńskiego

Wojszyce,Wrocław

1 150 000 zł94 m² 12 234 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 111 m (94 m bez skosów) w okolicy ul. Wierzyńskiego Dolny poziom: przedpokój Salon z jadalnią (jadalnia wydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

661 999 zł54 m² 12 191,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości Do wynajęcia kawalerka z balkonem ok 34m2 w nowym budownictwie , mieszkanie usytuowane na 7 piętrze (w budynku znajduje się winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł38 m² 92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia apartament 2-pokojowy, o powierzchni 38 m2, znajdujący się w prestiżowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 298 000 zł154 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Piękny apartament o powierzchni 153,5m2 został zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół. Wysokość mieszkania robi spektakularne wrażenie, a układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego 2 pokojowego mieszkania przy ul. Hubskiej 60. Nieruchomość Mieszkanie liczy 61 m2 i składa się z dużej sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

689 000 zł54 m² 12 759,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne dla Rodziny. Nowoczesne, 54m2, świetnie zaprojektowane mieszkanie po generalnym remoncie, składające się z: - kuchnia - sypialnia 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już dostępne. Wyjątkowe mieszkanie z garażem (lub bez) dla oczekujących wyższego standardu. Nowy Grabiszyn to nowo powstałe zamknięte ekskluzywne osiedle przy ul. Miedzianej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł107 m² 60,75 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji! Więcej informacji udzieli: tel. Śniadanie Z widokiem na rzekę, wieczorny grill Z przyjac1ółmi na tle panoramy miata - to możliwe, zapraszamy! Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

729 000 zł48 m² 15 283 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem na taras 16,8 m2 - sypialni 11,5 m2 - kuchni 8,0 m2 - łazienki 4,9 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

514 999 zł38 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Stabłowice-Kokosowa | 2pok | Komórka! Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , salon z aneksem kuchennym w nowym stylu, sypialnia, łazienka, balkon 6,5 m2. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Wrocław

Psie Pole,Wrocław

379 000 zł26 m² 14 301,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Psie Pole- litewska | wysoki Parter! Polecam na sprzedaż funkcjonalnie, wyposażone mieszkanie po remoncie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Główne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

794 500 zł55 m² 14 437,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/hit/lux/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

630 000 zł47 m² 13 464,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok/lux/.taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

5 000 zł66 m² 75,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, znajdującego się w prestiżowej inwestycji Ogrody Grabiszyńskie, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 999 zł37 m² 15 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok./balkon/winda/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (Przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

799 500 zł64 m² 12 558,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | ok. Psiego Pola!. . Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

539 900 zł44 m² 12 149 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki borek okolica parku południowego - 3 pokoje, kuchni, łazienka, wc - 44,44 M2 dobra inwestycja, doskonałe pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ciche 2 pokojowe z osobną kuchnią przy ul. Drukarskiej w okolicy Sky Tower i Aqaparku. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze niskiego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

390 001 zł25 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum- rynek uw 1-pok 25 m2 Piwnica. Przedstawiamy Państwu kawalerkę 25 m2 znajdującą się w samym centrum Wrocławia tuż przy Rynku, na ul. Nożowniczej, ( na wprost budynku wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

789 800 zł76 m² 10 389,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Muchobór/wielki/2/3pok./hit/parter/ogród/parking Prezentujemy Państwu na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie (można powiększyć o jeden pokój robiąc bezpośrednie przejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

495 000 zł36 m² 13 865,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, idealne dla singla, pary lub małżeństwa z dzieckiem na Przedmieściu Oławskim. Idealne również jako inwestycja: wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

814 998 zł64 m² 12 814,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3 pokoje 63m + komórka i garaż / na Krzykach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na pięknym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miedziana

Grabiszyn,Wrocław

2 650 zł37 m² 71,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grabiszyn-ul. Miedziana Ilość pokoi: 2 Metraż: 37m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/6, blok z windą z 2022roku , balkon Informacje dodatkowe: wolne od czerwca, konieczność wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

598 000 zł42 m² 14 204,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

inwestycja!/toplokalizacja!/top!/centrum/pereca/krzyki/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2-pokojowe mieszkanie na nadodrzu. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Trzebnicka. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Lipowa

Borek,Wrocław

761 400 zł47 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 w nowoczesnym apartamentowcu z 2013 r. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w budynku sześciopiętrowym z trzema szybkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

629 999 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

ok. Legnickiej | 3pok | Rozkład! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60,80 m2, znajdujące się na III piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 80, zlokalizowane na Popowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

579 994 zł43 m² 13 602,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Hit Pilczyce 3 pok-42,62m2 Ogród Top Lokalizacja Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,62 m2 znajdująca się na 2 piętrze ( poddasze). Mieszkanie składa się z przytulnego salonu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij