dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł53 m² 11 779 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Duże jasne 3M z balkonem niedaleko rynku/pomorska Oferujemy na sprzedaż duże, jasne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 103 176 zł85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w sąsiedztwie parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Żeromskiego

Nadodrze,Wrocław

1 299 000 zł119 m² 10 890,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Duża przestrzeń | funkcjonalny układ | taras | zadbana kamienica | świetna lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Żeromskiego Ilość pokoi: 5 Powierzchnia użytkowa - ok. 119,28 m2 Taras ok. 8,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

884 500 zł61 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego 2 pokojowego mieszkania przy ul. Hubskiej 60. Położonego na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 883 980 zł131 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i otwartą na duży pokój kuchnią w bardzo dobrej cenie, dla singla lub pary. Okolica z pełną pod każdym względem infrastrukturą typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł34 m² 20 331,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Lux loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: ołbin- ul. Matejki * 2 pokoje * Metraż: 34 m2 * Piętro: 4/4 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz * obowiązuje najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

498 168 zł25 m² 19 926,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

898 876 zł53 m² 17 050 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 3 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 52,72 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Angel River we Wrocławiu. Oferujemy na sprzedaż doskonale wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 300 zł59 m² 56,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Najemca nie płaci prowizji. NA wynajem Do wynajęcia 2-pokojowy, apartament z tarasem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską na prestiżowym osiedlu River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

551 000 zł29 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej - Nowoczesny Obiekt z Elegancką Klinkierową Elewacją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

780 611 zł46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 46, 19 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 098 000 zł87 m² 12 620,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostępny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 739 000 zł129 m² 13 480,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

693 918 zł41 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa Awangarda życie w centrum miasta! Rynek pierwotny / brak podatku pcc / 0% prowizji od kupującego Oferta 2 pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 40,58 mk: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Północna

Maślice,Wrocław

810 000 zł56 m² 14 464,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: urokliwe mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i dużym tarasem na Maślicach Powierzchnia: 56 m (70 m powierzchni podłogi) Lokalizacja: wrocław, maślice Budynek: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

949 000 zł65 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja 5 minut spacerem do O.TUMSKIEGO IDEALNY POD NAJEM KRÓTKOTERMINOWY BLISKOŚĆ TERENÓW ZIELONYCH DOSTĘP DO KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ I AUTOBUSOWEJ -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 042 500 zł76 m² 13 717,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł80 m² 12 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

561 700 zł32 m² 17 553,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament studio W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej - Nowoczesny Obiekt z Elegancką Klinkierową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 026 000 zł88 m² 23 022,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament Z tarasem 10 minut spacerem do rynku klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna apartamentowiec klasy premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

842 000 zł60 m² 13 989 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje z aneksem | tuż nad rzeką | przy centrum | miejsce postojowe | mieszkanie dostępne od zaraz Opiekun oferty: tel. Okolica ulicy Kleczkowskiej to zróżnicowana część miasta, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Słoneczny Zakątek na "zielonych" Krzykach przy ul. Skarbowców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Maślice,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aleja śliwowa osiedle maślice okolice stadionu miejskiego 3 pokoje balkon dużo miejsca na przechowywanie piętro 2/3 winda media miejskie miejsce postojowe W garażu podziemnym Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

926 000 zł71 m² 13 042,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

867 779 zł45 m² 19 284 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum apartament Z widokiem na rzekę dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalny rozkład Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przytulne 3 pokoje na osiedlu przy rzece i terenach zielonych tel. licencja pfrn nr 28332 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,01m2 znajduje się na 1 piętrze 5-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł54 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja: psie Pole/ ul.Inflancka Metraż: 53,9 m2, Piętro: 7/11, budynek z nową windą Dostępne: od zaraz. Polecam do zakupu trzy pokojowe rozkładowe mieszkanie przy ul.Inflanckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąka Mazurska

Kowale,Wrocław

639 000 zł49 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nad Odrą. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,33 mkw., położone na 2 piętrze zadbanego budynku z lat 30. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kleczków,Wrocław

999 000 zł76 m² 13 120,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Jeśli szukasz komfortowego 3-pokojowego mieszkania na nowoczesnym i samowystarczalnym osiedlu, spokojnej okolicy, dodatkowej przestrzeni do przechowywania koniecznie przeczytaj poniższą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

590 000 zł54 m² 10 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na cichym i zielonym Osiedlu Kiełczowskim. Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z : - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

725 000 zł79 m² 9 148,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam mieszkanie 3 pokojowe, w dobrym stanie, w pięknie wyremontowanej kamienicy, rejon Pl. Grunwaldzki. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub jako wygodne mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w osiedlu Nowa Jutrzenka. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wykończone w podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

6 950 zł90 m² 77,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

475 350 zł25 m² 18 699,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zakup prosto od dewelopera, bez dodatkowego podatku pcc! Brak prowizji za pośrednictwo biura nieruchomości! Rozkład: - pokój dzienny + aneks kuchenny - 16,7m2 - Łazienka - 4,30m2 - Przedpokój - 4,42m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam bezpośrednio - co oznacza że pośredników w obrocie nieruchomościami proszę o nie kontaktowanie się. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.