dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Biskupinie. Mieszkanie, o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane jest na 1 piętrze w niskiej zabudowie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pestalozziego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

839 000 zł86 m² 9 797,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, dwustronne (połud.-wschód, północny-zachód), w pełni rozkładowe, z balkonem, z widokiem na zadbane zielone podwórko (po rewitalizacji) i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł52 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 52,29 m | centrum | miejsce postojowe | Krawiecka | Wrocław English speakers welcome, description below To idealna propozycja dla firm poszukujących komfortowego mieszkania w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł50 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo. Mam zaszczyt zaprezentować Wam prawdziwą perełkę na rynku nieruchomości! Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Czy marzysz o domu, w którym jedynym "włamaniem" będzie poranne tupotanie małych stóp do Twojej sypialni? Na wrocławskim Szczepinie czeka na Ciebie bezpieczny azyl, który przetrwa każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pilczyce,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja! Przytulne mieszkanie w doskonałej lokalizacji idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Adres: ul. Paniowicka, osiedle Pilczyce, wrocław Świetny dojazd do centrum miasta szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

559 000 zł53 m² 10 607,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 52,7 m | 1 piętro | ul. Nowowiejska 20 Wrocław, śródmieście | Media miejskie | Parking na szlaban Idealne miejsce dla osób, które cenią funkcjonalny układ, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł42 m² 78,37 zł/m²

 

Piętro:9/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie jest w pełni umeblowane. W budynku znajduje się strefa saun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaskowa

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł35 m² 14 171,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1969

| świetna lokalizacja inwestycyjna -na pierwszym zdjęciu widok z Ogrodu Botanicznego w stronę naszej nieruchomości Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie dwustronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł59 m² 13 372,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 z balkonem 3,9 m2 i wspaniałym widokiem na zieleń. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

785 000 zł44 m² 17 720,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ul. Kurkowej 14 we Wrocławiu Będzie to idealna propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 490 zł31 m² 19 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowiec inwestycyjny kępa mieszczańska dźwignia finansowa 30/70 Oferta dla inwestora, który potrafi liczyć. Kupujesz gotowy produkt, odbierasz klucze i zarabiasz od zaraz, a resztę ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

599 490 zł31 m² 19 338,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kępa mieszczańska, wrocław Ostatnie wolne jednostki w inwestycji, która stała się hitem sprzedażowym (z 15 dwupaków zostało jedynie kilka sztuk). Produkt sprawdzony i nagrany przez Kubę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzozy

Fabryczna,Wrocław

652 783 zł61 m² 10 643,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje/balkon/nowoczesne osiedle przy zieleni Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie Nowoczesne, dobrze zaprojektowane osiedle w zachodnim Wrocławiu, w pobliżu Stadionu Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem tuż przy rzece W centrum bezpłatny dostęp do spa gym sauna Nieruchomość Doskonale Zlokalizowana w Skali Miasta 15 minut spacerem do Rynku lub Placu Grunwaldzkiego, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 950 zł36 m² 81,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie W odrestaurowanym młynie maria Wyjątkowa lokalizacja | Historyczna dzielnica | Centrum miasta | Widok na rzekę | Wysokie sufity | Balkon | Stylowe wykończenie | Serce Wrocławia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł52 m² 10 838,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 3. piętrze kamienicy. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

606 125 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 000 000 zł65 m² 1 545,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

780 000 zł65 m² 12 024 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedaż prywatna bez pośredników! 0% prowizji | 3 pokoje | Balkon | Garaż | Krzyki Gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe (64,87 m ) świetna lokalizacja + pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

789 999 zł74 m² 10 646,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Centrum / 1990r / rozkład / duży balkon / komorka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

960 000 zł40 m² 23 768,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Inwestycji Upper House by Angel. Inwestycja zapewnia doświadczenie luksusu, w którym wysoka jakość życia łączy się z wszelkimi udogodnieniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleczków,Wrocław

603 251 zł40 m² 14 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promenada

Fabryczna,Wrocław

818 000 zł63 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, z piękną przestrzenią, komfortowe mieszkanie w kameralnym domu wielorodzinnym (z 2008r), ze współdzielonym dużym ogrodem, placem zabaw, altaną oraz sadem. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version of the description below Lokalizacja: ul. Turawska 1, wrocław Powierzchnia: 41 m Liczba pokoi: 2 (salon z aneksem kuchennym + sypialnia + łazienka + balkon) Mieszkanie: oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczepin,Wrocław

2 699 000 zł152 m² 17 756,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni około 152.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł35 m² 24 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament Inwestycyjny Sienkiewicza Residence, wrocław Prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Gotowy na wynajem Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w nowym, ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł49 m² 14 555,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe, 48,78 M2, balkony,loggia, miejsce postojowe, krakowskie tarasy Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 48,78 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sołtysowice,Wrocław

740 000 zł55 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | Sołtysowice, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Wojaczka 15 w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł36 m² 19 438,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł66 m² 13 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Granicznej gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, a zarazem nowoczesnego mieszkania o powierzchni 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kleczków,Wrocław

890 000 zł58 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwustronne mieszkanie z 3 pokojami i tarasem na Promenadach Wrocławskich. Idealne dla rodziny i osób ceniących komfort i funkcjonalność. Gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz.