dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Nadodrze

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

2 337 092 zł180 m² 13 000,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dwa apartamenty w sprzedaży. Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę luksusowego apartamentu o pow. 179,77m2 zlokalizowanego na Bulwarze Drobnera we Wrocławiu. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

1997 r./ 59m2/2 pokoje + loggia + piwnica/Nadodrze Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, w 5 piętrowej plombie z 1997 r. zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Nadodrze,Wrocław

339 900 zł33 m² 10 284 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Rezerwacja 1-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, salon z aneksem i dodatkowo nyża przystosowana na sypialnie, łazienka z wanną. Opiekun oferty: tel: mieszkanie znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

429 000 zł49 m² 8 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne - ul. Jagiellończyka. Mieszkanie tuż obok Dworca Nadodrze i pętli tramwajowej aktualnie wynajmowane Możliwość przedłużenia umowy z najemcami. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Staszica

Nadodrze,Wrocław

739 000 zł86 m² 8 641 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Unikatowe mieszkanie w Kamienicy | Widok na park! Wyłączny opiekun oferty: przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy z widokiem na Park im. Stanisława Staszica o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

2 227 365 zł118 m² 18 938,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

CO sprzedajemy? Luksusowy apartament na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku w ścisłym centrum Wrocławia na Odrą. Jaki jest standard? Mieszkanie jest w stanie deweloperskim.