dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Nadodrze

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp link do filmu: serdecznie polecam do wynajęcia luksusowy apartament przy ul. Mieszczańskiej w centrum miasta! Lokalizacja: stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

1 050 000 zł75 m² 13 966 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon apartament W centrum miasta - wykończony pod klucz 5 minut do rynku na piechotę 3 pokojowy apartament, o powierzchni 75,18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

518 500 zł54 m² 9 554,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

449 750 zł36 m² 12 587 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Polecam! Nowa inwestycja w ścisłym centrum Wrocławia dla najbardziej wymagających! bez prowizji! bez podatku pcc! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 35,73 m2 z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

664 800 zł63 m² 10 536 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulny apartament w luksusowej lokalizacji! 0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Prestiżowy apartament 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Nadodrze,Wrocław

651 000 zł77 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nowa niższa cena! Polecam do sprzedaży wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

694 000 zł72 m² 9 630 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

1 321 500 zł111 m² 11 882 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 4 pokojowy , 2 poziomowy apartament Z tarasem do własnej aranżacji 4 pokojowy apartament o powierzchni 111,22m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Wielkopolskich

Nadodrze,Wrocław

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Idealne mieszkanie pod inwestycję lub wynajem! Wyjątkowa lokalizacja w centrum, niski czynsz! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z samodzielną kuchnią, po remoncie kapitalnym, umeblowane oraz wyposażone. Przestrzenne, wysokie, klimatyczne, latem przyjemnie chłodne, zimą przytulnie ciepłe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

1 321 000 zł113 m² 11 646 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy apartament W centrum Z widokiem na odrę. Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,43m2 do własnej aranżacji znajdujący się na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

439 000 zł53 m² 8 230 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

2-pokojowe, przytulne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta w okolicy ul. Chrobrego. Opiekun oferty: telefon nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 53,34m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

1 223 000 zł102 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy 3 pokojowy apartament Z widokiem na odrę. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w luksusowym apartamencie. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

692 400 zł63 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przytulny apartament w luksusowej lokalizacji! 0% podatku pcc dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Stylowy apartament 3 pokojowy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

694 200 zł72 m² 9 632 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

518 511 zł54 m² 9 549,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie znajdujące się na gotowej już wkrótce inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Bema

Nadodrze,Wrocław

1 172 500 zł101 m² 11 611 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament na śródmieściu! Opiekun Oferty tel. Opisy mieszkań: przestronne pomieszczenia, ciekawe układy mieszkań dają maksymalną wygodę mieszkania. Opis budynku: apartamentowiec wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

459 000 zł53 m² 8 660 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Witam, mam na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w samym sercu Nadodrza. Mieszkanie wolne od zaraz! Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

758 300 zł68 m² 11 133 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

2 036 635 zł194 m² 10 499,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Luksusowy dwupoziomowy apartament w centrum miasta.Wielki Taras! Widoki z panoramicznych okien na Odrę, Ostrów Tumski, Uniwersytet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

599 000 zł84 m² 7 173,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja możliwość 2 -paku pod inwestycje! kamienica W bardzo dobrym stanie! wysoki parter! duże możliwości inwestycyjne Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bema

Nadodrze,Wrocław

1 295 000 zł113 m² 11 417 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun oferty: apartament W centrum miasta, widok na odrę,ostrów tumski I rynek. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,43m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

1 321 500 zł113 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament z 3 tarasami i 2 garderobami! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowy apartament o powierzchni 113,43m2 do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

260 000 zł31 m² 8 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie składa się z: - pokoju, - garderoby (nyża, ewent. II pokój), - widna kuchnia, - wc, - łazienka, - przedpokój. Łącznie 31 m2, wys. 3,4 m (można zrobić pawlacze, obniżone sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

3 391 669 zł306 m² 11 090,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

1 321 500 zł113 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament z 3 tarasami i 2 garderobami! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł58 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Specjalista ds. wynajmu Tel: email: serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, położone w centrum Wrocławia w budynku Odra Tower. Apartament o powierzchni 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

333 355 zł33 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka W artystycznej dzielnicy wrocławia! blisko rynku oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 32,73 m2 składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

299 000 zł28 m² 10 652 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka W artystycznej dzielnicy wrocławia! blisko rynku oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 28,07 m2 składa się z: - pokój ok. 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

1 287 500 zł102 m² 12 637 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy 4 pokojowy apartament Z tarasami W samym centrum miasta! 0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł69 m² 7 231,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży przestronne 69-metrowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, znajdujące się na II piętrze kamienicy w samym sercu miasta. Idealne dla ludzi zmęczonych współczesnym budownictwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

519 850 zł78 m² 6 699,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

(For English scroll down) Super okazja dla osoby, która szuka bezpiecznej inwestycji. Okolice Placu Świętego Macieja i Skweru Pawła Adamowicza Bądź mądry i zamieszkaj w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

495 000 zł36 m² 13 610,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

WE speak english Jeśli od życia wymagasz czegoś wiecej, ta oferta jest dla Ciebie! opis nieruchomości: nowocześnie urządzone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,37m2. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

287 319 zł28 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka W artystycznej dzielnicy wrocławia! blisko rynku oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: tel. Kawalerka o powierzchni 28,21 m2 składa się z: - salon 18,09 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

380 000 zł51 m² 7 512,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja! - podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie w kamienicy przy ulicy J.U. Niemcewicza we Wrocławiu ( osiedle Nadodrze ) Lokalizacja bardzo dobra do zamieszkania dla Ciebie i Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Nadodrze,Wrocław

539 000 zł61 m² 8 778,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Okazja cenowa! Dodatkowo oszczędzasz na niemałych kosztach pośrednika. Prezentujemy mieszkanie gotowe do zamieszkania od zaraz. Jest bardzo przestronne, a jednocześnie przytulne. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie! Na sprzedaż, elegancki, przestronny apartament w Inwestycji Amsterdam na Kępie Mieszczańskiej. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego holu, prowadzącego do :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dubois

Nadodrze,Wrocław

725 000 zł89 m² 8 146,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1876

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący < Inwestycja < Rynek < Potencjał aranżacyjny Nieruchomość o powierzchni niecałe 90 m2 składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie w na spokojnej Kępie Mieszczańskiej, idealne dla osób ceniących komfort i wygodę. Bliskość Odry i dużo zieleni są niewątpliwym atutem. Jest przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Nadodrze,Wrocław

598 000 zł100 m² 5 996,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

100m2 w 100-letniej kamienicy w centrum Wrocławia z widokiem na park! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w pięknej, stuletniej kamienicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

287 319 zł28 m² 10 185 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniej kawalerki w inwestycji Zajezdnia w sercu Wrocławia. Inwestycja Inwestycja Zajezdnia znajduje się na wrocławskim Nadodrzu, czyli w samym.