dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Nadodrze

264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

264 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowiecka

Nadodrze,Wrocław

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o powierzchni 39 mkw. we Wrocławiu, nadodrze ul. Łowiecka 21. Mieszkanie składa się z 2 osobnych pokoi, łazienki i aneksu kuchennego + balkon. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

900 000 zł71 m² 12 667,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania luksusowy apartament na I piętrze w budynku na Starym Mieście we Wrocławiu przy ulicy Mieszczańskiej. Lokal o powierzchni 71 m2 z wystawą okien wschód- zachód, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

666 875 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament jest realizowany w zabytkowym budynku Urzędu Celnego z początków XX wieku, tuż nad Odrą. Pracownia projektowa Maćków w swoim projekcie zachowała oryginalne detale. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł61 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje, 52m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomasza Pierwszego

Nadodrze,Wrocław

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Do sprzedania całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

335 000 zł32 m² 10 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wynajmę studio w nowej kamienicy na Nadodrzu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

351 000 zł36 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 36,4 m2 z balkonem Browary Wrocławskie Na mieszkania składa się: -Salon z aneksem kuchennym 19 m2 -pokój 9,7 m2 -łazienka 4,4 m2 -przedpokój 3,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

900 000 zł71 m² 12 667,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

410 800 zł56 m² 7 309,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Do sprzedania nowe, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

357 000 zł36 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Władysława Jagiełły

Nadodrze,Wrocław

1 004 529 zł113 m² 8 905,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Niepowtarzalny apartament na III piętrze w sercu Wrocławia na Starym Mieście. Inwestycja będzie zakończona w III Q 2019. Przestronny, dwupoziomowy lokal o powierzchni 112 m2 na który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Nadodrze,Wrocław

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Real estate agent: tel: (for english please scrolldown) Polecam serdecznie do wynajmu apartament 2 pokojowy 50m2 przy ulicy Jagiełły. Lokal w bardzo dobrym standardzie w centrum miasta, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 524 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4 pokoje w apartamentowcu w centrum! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 4-pokojowy apartament w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

361 863 zł39 m² 9 278,54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - tel. oraz podatku 2% pcc! Nowe osiedle w prestiżowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej położonej w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

389 000 zł66 m² 5 902,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w centrum Wrocławia.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja dobra ekspozycja na strony świata po remoncie instalacjiNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

666 875 zł53 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

470 000 zł48 m² 9 719 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,36 mkw. Położone jest na 1. piętrze apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej - stare miasto - w odległości 2 kilometrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Nadodrze,Wrocław

159 000 zł26 m² 6 115 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka przy Oleśnickiej. Mieszkanie znajduje się na niskim parterze w kamienicy. Okna wychodzą na podwórko z zielenią. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu, na ścianach cegła oryginalna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

552 823 zł55 m² 9 996,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Słomeczne mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w sąsiedztwie nadodrzańskich bulwary wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

399 999 zł39 m² 10 256 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty tel. Nowoczesne mieszkanie, w sąsiedztwie centrum Wrocławia, w okolicy ulic Pomorska i Stanisława Dubois. Mieszkanie położone na 1 piętrze w nowym budynku budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle na Kurkowej to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary Odry czy Ostrów Tumski, są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

544 920 zł46 m² 11 892,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Apartamenty na Kurkowej to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary Odry czy Ostrów Tumski, są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

634 529 zł67 m² 9 527,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

356 000 zł51 m² 6 999,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Idealne mieszkanie dla rodziny lub inwestora pod wynajem. Wielką zaletą mieszkania jest lokalizacja: - 450 m na piechotę do Dworca Nadodrze, z którego odjeżdżają liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

954 734 zł82 m² 11 715 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy Apartament z widokiem na Odrę i Stare miasto. Opiekun Oferty telefon .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Termin realizacji : maj 2019r. Atuty inwestycji: po pierwsze, luksusowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł61 m² 39,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiedni dom/mieszkanie/działkę/lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowa

Nadodrze,Wrocław

249 900 zł27 m² 9 317,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Śródmieście - doskonała lokalizacja pod wynajem - wysoki standard Kameralny budynek mieszkalny położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej zajezdni tramwajowej. Oryginalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

743 182 zł89 m² 8 350,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

381 416 zł39 m² 9 779,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

487 459 zł59 m² 8 262,02 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

2 450 zł50 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

718 186 zł84 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp-bez prowizji i pcc Opiekun Oferty Katarzyna Myszko telefon katarzyna.myszko@sdp-nieruchomości.pl Wyjątkowe, prestiżowe osiedle.Bliskość rzeki, piękny widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent: tel. Pilnie do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie dla osób pracujących. Atrakcyjna lokalizacja w Centrum - ul. Cybulskiego. Rynek w zasięgu spaceru. Linie tramwajowe i autobusowe tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

750 000 zł97 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Piękne i nowoczesne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 96,80m2, położone na 2 piętrze w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum Wrocławia! 10min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł91 m² 5 454,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ideał na wynajem, duże w centrum do 6pok. 3Łaz. + wc + 2kuchnie. Tramwaj na miejscu. Inwestycyjne!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

394 000 zł39 m² 10 066,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament w sercu Wrocławia. Idealna inwestycja. Nowe budownictwo wysokiej klasy.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

850 000 zł73 m² 11 643,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie! Na sprzedaż, elegancki, przestronny apartament w Inwestycji Amsterdam na Kępie Mieszczańskiej. Apartament składa się z przedpokoju, przestronnego holu, prowadzącego do :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

435 000 zł80 m² 5 471,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 79.5 m2 usytuowane na czwartympiętrze w pięciopiętrowej kamienicy w dzielnicy Nadodrze. Nieobciązony własnościowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

425 000 zł38 m² 11 184 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw. Położone jest na 4. piętrze apartamentowca na Kępie Mieszczańskiej - stare miasto - w odległości 2 kilometrów od Rynku.