dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Ołtaszyn

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

479 500 zł44 m² 10 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn lux 2 pokoje Apartament Komorka! Top lokalizacja 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ołtaszynie przy ulicy T. Kutrzeby we Wrocławiu o powierzchni 43m2.! mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

730 000 zł61 m² 11 911 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Ładne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym osiedlu z niską zabudową na południu Wrocławia na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

796 511 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: piękne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 100,19m2. Nieruchomość z dwoma balkonami. Zlokalizowane na ostatnim pitrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości najem okazjonalny! Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe ok. 56 m2 + Strych ok. 12m2 z balkonem , usytuowane na czwartym piętrze (w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 689 000 zł165 m² 10 236 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Luksusowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 165 metrów z ogródkiem o powierzchni 180 metrów Otoczenie nieruchomości: ołtaszyn to spokojne, rodzinne dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nenckiego

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn- 2 pok/32m2, balkon, piwnica/top Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 32 m2 przy ul. Nenckiego we Wrocławiu: - dwa pokoje (salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka) - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk prestige nieruchomości najem okazjonalny! Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe ok. 55 m2 z balkonem , usytuowane na czwartym piętrze (w budynku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

585 000 zł58 m² 10 086,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie własnościowe (58m2+25m2) na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym (duża winda). Budynek z 2008r. na ul.Zwycięskiej. Strona zachodnia. W ciągłym użytku przez jednych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

528 900 zł56 m² 9 502 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66m2 w Wysokiej otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Top/ołtaszyn-2 pok-52m2/okazja Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1-wszym piętrze w budownictwie z 2010 r., znajdujące się przy ulicy Cztery Podkowy z tyłu Toru Wyścigów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

695 000 zł63 m² 11 102 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje, garaż, komórka lokatorska, cicha okolica. Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,60m2 z komórką lokatorską (7m2) oraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w dzielnicy Ołtaszyn składające się z pokoju dziennego, 1 sypialni, aneksu kuchennego, łazienki z wc, położone na 1 piętrze w budynku z windą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

548 999 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

!top/ołtaszyn/nowe/2 pok./LOGGIA/APARTAMENT/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy, luksusowy apartament o powierzchni 41 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

929 000 zł102 m² 9 108 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel: otoczenie nieruchomości: mieszkanie mieści się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu - ochrona 24/7. Widok z balkonu na osiedlową uliczkę i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

479 000 zł43 m² 11 139,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn lux 2 pokoje Apartament Komorka! 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ołtaszynie przy ulicy T. Kutrzeby we Wrocławiu o powierzchni 43m2.! mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Ołtaszyn,Wrocław

2 501 zł50 m² 50,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja/ołtaszyn ul. Unruga/ogród Do wynajęcia mieszkanie 50 m2 przy ul. Unruga we Wrocławiu: - dwa pokoje, - kuchnia, - łazienka, - dostęp do ogrodu. Mieszkanie znajduje się na Ołtaszynie. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 11 o powierzchni 55m2. Mieszkanie jest ciche, oddalone od drogi głównej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chabrowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 900 zł85 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wysoka, ul. Chabrowa (tuż za Ołtaszynem, krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica z kameralną zabudową. Blisko do sklepów, punktów usługowych, szkół, przychodni itp. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

549 000 zł41 m² 13 390,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux/ołtaszyn/nowe/2 pok./LOGGIA/APARTAMENT/TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowy, luksusowy apartament o powierzchni 41 m2 znajdujący się na pierwszym piętrze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

4 700 zł84 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: nr Licencji pfrn 28679 Przedstawiamy dwupoziomowe, bardzo przestronne mieszkanie na wynajem na ul. Zwycięskiej Otoczenie nieruchomości: w okolicy znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

320 000 zł28 m² 11 548,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 27,71mkw z balkonem. Kameralna inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie, podwyższony standard deweloperski, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

860 000 zł76 m² 11 320,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwustronne i słoneczne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w niskim i kameralnym budynku ( tylko sześć mieszkań na klatce schodowej ) na wrocławskim Ołtaszynie. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***english version below*** Polecam do wynajęcia, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45m2. Otoczenie: mieszkanie położone jest w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nenckiego

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ołtaszyn- 2 pok/32m2, balkon, piwnica Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 32 m2 przy ul. Nenckiego we Wrocławiu: - dwa pokoje (salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, łazienka) - balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Ołtaszyn,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

690 000 zł73 m² 9 463,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny, 3 pokojowy apartament o powierzchni 72,91 m2 z ogromnym tarasem ogrodowym 33m2 oraz spiżarką. Lokal usytuowany jest na wysokim parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ametystowa

Ołtaszyn,Wrocław

559 000 zł54 m² 10 449 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, gotowe do wprowadzenia! Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się na zielonym Ołtaszynie, w otoczeniu willi, w pobliżu Torów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

432 000 zł43 m² 10 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,93mkw z balkonem 4,11m2. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

819 000 zł78 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opis: oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Ułańskiej w budynku z 2011 roku. Kameralne osiedle oraz tylko dwa lokale na piętrze. Nieruchomość znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

946 400 zł81 m² 11 659,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 Parterowe mieszkanie z ogrodem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

963 200 zł118 m² 8 146,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 Przestronne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia. Lokalizacja: krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

579 000 zł54 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania piękne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Maczka na Ołtaszynie w dzielnicy Wrocław - Krzyki. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

850 000 zł174 m² 4 887,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż na Ołtaszynie apartament w zabudowie szeregowej ( I piętro i poddasze z niezależnym wejściem z poziomu 0 ) w stanie deweloperskim w kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

699 001 zł60 m² 11 669,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ołtaszyn Lux Premium 3 pokoje 60m2 winda!top Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2008 rokuwrocław, ołtaszyn, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

478 000 zł43 m² 11 142,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn lux 2 pokoje Apartament Komorka! 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ołtaszynie przy ulicy T. Kutrzeby we Wrocławiu o powierzchni 43m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

529 000 zł56 m² 9 444,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Top/wysoka-ul. Konna/55,66m2-2pok/2 balkony/garaż Na sprzedaż 2pok/55,66m2 słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie w Wysokiej przy ul. Konnej. Mieszkanie posiada 2 balkony, oba od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Top-premium/ołtaszyn/56m2/balkon/garaż Oferuję Państwu do wynajęcia komfortowe, wyposażone, wygodne mieszkanie 2-pokojowe/56m2 z indywidualnym garażem i balkonem znajdujące się na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Agrestowa

Ołtaszyn,Wrocław

549 000 zł51 m² 10 960,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3-piętrowym nowym budownictwie z windą bezpośrednio do garażu przy ul. Agrestowej (ołtaszyn). Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Ołtaszyn,Wrocław

3 501 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/ołtaszyn- ul. Przyjaźni/2pok/balkon/top Przedstawiam Państwu przestronne, widne, o podwyższonym standardzie 2 pokojowe/47m2 mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ulicy Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piechoty

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67m2. Układ pomieszczeń: - sypialnia - łazienka - przedpokój - salon z aneksem kuchennym - antresola - garderoba Najważniejsze informację: - mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij