dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Ołtaszyn

88 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

88 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

1 750 000 zł100 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 890 900 zł144 m² 13 133,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 4 pokojowe z garażem o powierzchni około 143 m2 - bezczynszowe. Garaż w bryle budynku z kanałem podziemnym, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Ołtaszyn,Wrocław

1 500 000 zł121 m² 12 423,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie 120,74 m | Wrocław Ołtaszyn Przestronne, funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Ołtaszyn. Idealne dla osób ceniących komfort, wysoką jakość życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokoje o pow. 64 m na I piętrze Słoneczne dwustronne mieszkanie ul.Motylkowa 41 (Ołtaszyn) Świetna lokalizacja - bliskość sklepów, kawiarni, piekarni i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (pow. całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok. 30 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 130 000 zł85 m² 13 363,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja gotowa i oddana do użytkowania! Mieszkanie wykończone pod klucz, gotowe do zamieszkania. Wyposażone w meble w zabudowie, sprzęt agd, gotowe łazienki oraz klimatyzację! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

492 000 zł38 m² 12 825,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 130 000 zł85 m² 13 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: nr licencji pfrn 28425 tel: *** for english scroll down*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem na Ołtaszynie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Poter Nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i dużym tarasem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Ołtaszyn,Wrocław

619 000 zł62 m² 9 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie z antresolą i garderobą o powierzchni 62 m2 (po podłodze 70 m2), położone w spokojnej i cenionej części Wrocławia ul. Zwycięska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

775 000 zł85 m² 9 096,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 560,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokojną podmiejską lokalizacje - powstało tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nektarowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł142 m² 8 462,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5- pokojowego mieszkania znajdującego się na l piętrze willi w cichej okolicy, na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona * Spokojna okolica teraz niższa cena! cena przed promocją 950000 zł W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 275 000 zł120 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Inwestycja zakończona * Spokojna okolica wykończone pod klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 1375000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

637 000 zł55 m² 11 685,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ołtaszyn,Wrocław

825 000 zł74 m² 11 188 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość zarezerwowana Na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Zwycięskiej na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie mieści się w kameralnym bloku z 2007 r. Czteropiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

3 800 zł74 m² 51,35 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

522 000 zł41 m² 12 775,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne i ciche 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i bliskim dostępem do luksusowego basenu ze strefą spa - Krzyki- ołtaszyn, w okolicy ul. Motylkowej/ul. Parafialnej Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

690 000 zł44 m² 15 793,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 30901 tel. * rezerwacja * Zachęcam do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni umeblowanego dwupokojowego mieszkania z balkonem Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł119 m² 8 187,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

658 000 zł52 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie jest zarezerwowane Na sprzedaż duże, umeblowane i wyposażone mieszkanie, taras 8 m2, cicha okolica, zamykane miejsce postojowe w garażu podziemnym Pomieszczenia i wyposażenie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 899 000 zł153 m² 12 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Mam Państwu do zaoferowania piękny, komfortowy dom usytuowany na wrocławskim Ołtaszynie. Ta wyjątkowa nieruchomość to skrajny szereg położony wśród zadbanej zieleni, spełni oczekiwania najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gerberowa

Ołtaszyn,Wrocław

499 900 zł31 m² 16 027,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka położona w południowej części Wrocławia, dzielnica - Ołtaszyn. Mieszkanie mierzące 31,19m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 145 000 zł73 m² 15 684,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wykończone pod klucz w podwyższonym standardzie mieszkanie 3 pokojowe. Miejsce postojowe naziemne oraz duży ogród od strony południowej. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

759 000 zł68 m² 11 161,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m z dużym 20 metrowym tarasem. Mieszkanie - pełna własność, bez obciążeń, gotowe od zaraz! Inwestycja zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 643,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

658 000 zł52 m² 12 653,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2, położone na 1. piętrze w kameralnym 2-piętrowym apartamentowcu z 2009 roku na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 150 000 zł131 m² 8 800,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ołtaszyn,Wrocław

695 000 zł56 m² 12 444 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem i garażem | Ołtaszyn okolice ul. Sojowej ***cena: 685 000 zł ***powierzchnia: 54,38 m ***taras z ogrodem: 32,72 m ***miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

899 900 zł82 m² 10 974,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Home&invest Oddział Wrocław tel. Mieszkanie mieści się W miejscowości wysoka, tuż przy granicy W ołtaszynem I partynicami Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł85 m² 10 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel : Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest na południu Wrocławia, w willowej dzielnicy Ołtaszyn, charakteryzującej się niską zabudową. Osiedle oferuje sprawny.