dowolna

Mieszkania Wrocław pl. Grunwaldzki

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

424 000 zł45 m² 9 422 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty : Robert Kordowski tel.   % Prowizji i pcc! N O W E mieszkanie 2018r. W N A J L E P S Z E J lokalizacji G O T O W E do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

509 000 zł74 m² 6 860 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Możliwość aranżacji: mieszkanie 4- lub 5- pokojowe ( 74,2 mkw. ). Pięknie odrestaurowana kamienica. Ścisły Plac Grunwaldzki. Opiekun Oferty tel. Mieszkanie znakomite jako: - inwestycja pod wynajem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

363 550 zł33 m² 10 898 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: krzysztof Dudek telefon   krzysztof.dudek@sdp-nieruchomości.pl Mieszkanie o powierzchni 33,36m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

530 621 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty telefon   Mieszkanie 58,31 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

373 478 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Mieszkanie 38,11m2 składające się z sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

496 685 zł43 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Pl.Grunwaldzki - 2 pokoje z tarasem na 5 piętrze Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Oferta działu deweloperskiego SDP Nieruchomości. Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

509 000 zł74 m² 6 860 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3-pokojowe ( 74,2 mkw. ). Pięknie odrestaurowana kamienica. Ścisły Plac Grunwaldzki. Opiekun Oferty tel. Mieszkanie znakomite jako: - inwestycja pod wynajem ( idealna lokalizacja; możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

424 000 zł45 m² 9 389 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty : Krzysztof Dudek tel.   N O W E mieszkanie do odbioru Bez Prowizji i pcc! W centrum Placu Grunwaldzkiego. Unikatowa inwestycja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

373 478 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty telefon   Mieszkanie 38,11m2 składające się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

364 206 zł36 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowe! Komfortowa i przestronna kawalerka z balkonem, pl. Grunwaldzki dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty telefon   Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

366 960 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne jako inwestycja pod wynajem! Opiekun oferty: michalina Żaczek telefon   % Prowizji i pcc! Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

364 206 zł36 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Mieszkanie 36,06m2 składające się z dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

450 636 zł48 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania w inwestycji! pl. Grunwaldzki Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Opiekun Oferty telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

366 960 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

363 550 zł33 m² 10 898 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Opiekun Oferty telefon   .wozniczka@sdp-nieruchomości.pl Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

448 192 zł48 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne pod inwestycję na wynajem! Opiekun Oferty Karolina Bugajska tel.   % Prowizji i pcc! Zamieszkaj w sercu Placu Grunwaldzkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

366 960 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości: telefon   Nr licencji pfrn 23784 Serdecznie polecam! Ostatnie gotowe mieszkania na Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

580 000 zł90 m² 6 411 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Gorąco polecam! 4 pokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy blisko Pl. Grunwaldzkiego. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl. Budynek Kamienica wyremontowana w 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

530 621 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

366 960 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne jako inwestycja pod wynajem! 0% Prowizji i pcc! Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,36 m2 z ogródkiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

366 960 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam! Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Świetne jako inwestycja pod wynajem! 0% Prowizji i pcc! Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 33,36m2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

424 504 zł45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie gotowe mieszkania Pl.Grunwaldzki. Gotowe! 2 Pokoje z osobną kuchnią Pl. Grunwaldzkim dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: mieszkanie 45,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

379 800 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowe! 1 Pokój z balkonem przy Pl. Grunwaldzkim! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: karolina Bugajska Mieszkanie 37,99 m2 mieszczące się na II pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

389 100 zł61 m² 6 378,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim zapraszam na bezpłatną prezentację osoba do kontaktu; ewa kaim pl. Grunwaldzki ok. / reja ok. / rozkład Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

373 478 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowe! 1 Pokój z balkonem na Pl. Grunwaldzkim! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: karolina Bugajska Mieszkanie 38,11 m2 mieszczące się na II pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

450 636 zł48 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie gotowe mieszkania na Placu Grunwaldzkim! Idealne jako inwestycja pod wynajem! 0% Prowizji i pcc! Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,94 m2 z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

530 621 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe!3 Pokoje z balkonem Pl. Grunwaldzkim dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: mieszkanie 58,31 m2 mieszczące się na I pietrze składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

519 000 zł89 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże ( 89 m2 ) mieszkanie na 1.piętrze w kamienicy. Ok. pl. Grunwaldzkiego. Balkon. * w skład mieszkania wchodzi: - salon z półotwartą kuchnią ( ok. 33 m2 ) - sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

530 621 zł58 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację Dorota Kwietniewska tel. Mieszkanie 58,31 m2 składające się z dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju i balkonu. W samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł36 m² 9 694,44 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe (36m2) na Placu Grunwaldzkim, na tzn. Manhattanie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze bloku stojącego w kompleksie 15-sto piętrowych bloków w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

775 000 zł101 m² 7 710 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Polecam serdecznie! Ciekawe mieszkanie w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim! Tuż przy Odrze! Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100,52m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Śródmieście,Wrocław

425 000 zł64 m² 6 640,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek pernal plac grunwaldzki / curie-skłodowskiej / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

329 000 zł35 m² 9 373 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 35,1 m2, położone na parterze w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim Lokal składa się z salonu dwóch pokoi 9m2, kuchni 7m2, łazienki 2m2, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

425 000 zł64 m² 6 659 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż! Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim. Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,1 m2 mieści się na 3 piętrze w pięciopiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

373 478 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ostatnie gotowe mieszkania Pl.Grunwaldzki. Gotowe! 2 Pokoje z balkonem Pl. Grunwaldzkim dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Opiekun oferty: mieszkanie 38,11 m2 mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

379 800 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w samym centrum Placu Grunwaldzkiego z aneksem kuchennym o powierzchni 37,98 m2 oraz tarasem. Opiekun oferty: mieszkanie się składa z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

366 960 zł33 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Placu Grunwaldzkiego z aneksem kuchennym o powierzchni 33,36 m2 oraz tarasem. Opiekun oferty: mieszkanie się składa z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

430 000 zł59 m² 7 288,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek pernal plac grunwaldzki / marcinkowskiego / lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Śródmieście,Wrocław

425 000 zł64 m² 6 659 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż narożne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63,82 mkw. Położone jest w kamienicy położonej przy pl. Grunwaldzkim - śródmieście. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Oferta dla inwestora! Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe o powierzchni 49,15 m2 na Placu Grunwaldzkim. Idealna oferta inwestora. Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 23518 budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

424 504 zł45 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/7