dowolna

Mieszkania Wrocław Popowice

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w cenie. Mieszkanie: mieszkanie o powierzchnie 43 m2 znajduje się w świetnej lokalizacji na nowym prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

479 000 zł43 m² 11 113,70 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super oferta! klient kredytowy 2% akceptowany! Polecam mieszkanie do remontu składającego się z 2 pok. z aneksem kuchennym, budynek z lat 70-tych. po termomodernizacji, media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

460 000 zł42 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam mieszkanie do wejścia składającego się z 2 pok. z oddzielną, umeblowaną kuchnią, z balkonem, budynek z lat 70-tych. po termomodernizacji, media miejskie. Idealne na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

699 999 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Wejherowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem - 21,45 m2 (możliwość zamknięcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

468 000 zł27 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka / wysoki standard / Legnicka Polecamy na sprzedaż przytulne, 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Legnickiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, w nowym 7-pietrowym monitorowanym budynku (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

525 000 zł48 m² 10 914,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie - ul. Niedźwiedzia, popowice Powierzchnia: 48,10 m2 Piętro 4 z 4 bez windy Blok z lat 80., docieplony Czynsz: 630 zł (przy dwóch osobach) + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

770 000 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam szykowne, duże, położone w bardzo dobrej lokalizacji mieszkanie zaaranżowane na biuro. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaworska

Popowice,Wrocław

630 000 zł46 m² 13 806,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane, jasne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w okolicy ulicy Stacyjnej we Wrocławiu. Mieszkanie w budynku z 2009 roku: * Mieszkanie 45,63m2 składa się z: - salonu 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

769 998 zł77 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Czteropokojowe mieszkanie o łącznym metrażu ok. 77 m2/z komórką lokatorską / w dogodnej lokalizacji/ - przy jednej z najważniejszych ulic Wrocławia! Opiekun oferty: tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

764 998 zł40 m² 19 124,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białowieska/premium/fabryczna/2pok./40m2/BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękne mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu dostępne od zaraz Rok budowy: 2021 Metraż: 43m2. Układ pomieszczeń Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 499 000 zł78 m² 19 217,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż stylowy i przepięknie urządzony apartament, o łącznej powierzchni 67m2. Nieruchomość usytuowana jest na piątym 5 w siedmiopiętrowym apartamentowcu z 2023r, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 499 000 zł80 m² 18 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Spełnij swoje marzenie i zamieszkaj w modnej i klimatycznej dzielnicy Port Popowice. Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić komfortowe i wygodne mieszkanie 4-pokojowe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

680 000 zł53 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z tarasem. Udogodnienia: plac zabaw, siłownia terenowa, ławki wraz ze organizowanymi miejscami wypoczynku dla mieszkańców. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 499 000 zł78 m² 19 217,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartament o powierzchni 78 metrów kwadratowych, położony na 1. piętrze w nowym osiedlu Port Popowice. Malownicze usytuowanym przy rzece, wśród zieleni i parków. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

629 000 zł54 m² 11 735,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

- oferta na wyłączność - Oferuję Państwu nieruchomość znajdującą się w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiskiej we Wrocławiu. Główne atuty nieruchomości: - 53,6 m2 powierzchni - Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

764 999 zł40 m² 19 120,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Fabryczna/premium/2pok./40m2/BALKON/GARAŻ/BIAŁOWIESKA Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopanewska

Popowice,Wrocław

3 100 zł52 m² 59,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(rezerwacja) Do wynajęcia mieszkanie 2p. 51,87 m2 znajdujące przy ulicy Małopanewskiej 12a we Wrocławiu (osiedle Dorzecze Legnickiej), mieszkanie położone na 3-cim piętrzem, w budynku są windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe z osobną łazienką i toaletą. Miłe widziani studenci pierwszego roku. Dwa pokoje mają powierzchnię około 11 mkw większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

764 998 zł40 m² 19 115,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

-Premium Fabryczna 2pok-40m2 Balkon Garaż- przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym budynku 8-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym. Tylko najem okazjonalny! Mieszkanie znajduje się w budynku z 2008roku przy ul. Wejherowskiej 45, na 5.piętrze 7-piętrowego bloku. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

5 000 zł54 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenie od zaraz Serdecznie polecam na wynajem nowy trzypokojowy apartament, położony na nowym osiedlu Port Popowice Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

764 999 zł40 m² 19 120,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium 2pok-40m2 Balkon Garaż*** Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym budynku 8- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Popowice,Wrocław

765 000 zł40 m² 19 125 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Premium 2pok-40m2 Balkon Garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowe, klimatyzowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 położone na 7 piętrze w komfortowym budynku 8- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

785 000 zł71 m² 11 079,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wrocław, popowice ul. Wejherowska, lokalizacja która czyni tę ofertę idealną do zamieszkania dla siebie oraz jako inwestycja w najem. Liczne autobusy oraz tramwaje na wyciągnięcie ręki pod domem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

460 000 zł42 m² 11 084,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 41,5m2 w pełni rozkładowe, dwustronne z osobną kuchnią i balkonem, blisko centrum i Uczelni Wrocławskich znajduje się na 8/10 piętrze zw budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Popowice,Wrocław

630 000 zł37 m² 17 027 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 37 m2 położone blisko ul. Zajęczej na osiedlu Port Popowice ( Dzielnica-Fabryczna) we Wrocławiu z balkonem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

1 499 000 zł78 m² 19 217,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie do remontu na Popowicach (plan w załączeniu) z trzema pokojami. Mieszkanie posiada dodatkowo mały balkon w widokiem na korty tenisowe. Ogrzewanie i media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,3m2 na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

7 000 zł83 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 tel. dostępne od 1 października 2023 Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m2 z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z garażem składające się z dwóch przestronnych pokoi, w tym salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, eleganckiej łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

817 000 zł58 m² 14 086,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o pow. 58 m2 z balkonem zadaszonym 6.56 m2 plus pomieszczenie gospodarcze 7.26 m2 oraz miejsce postojowe 14.63 m2. Pomieszczenie gospodarcze i miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Popowice,Wrocław

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem W pełni umeblowane, komfortowe mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w niezbędny sprzęt agd i kranem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Popowice,Wrocław

1 345 877 zł103 m² 13 014 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż duże mieszkanie w nowej inwestycji przy rzece! Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy terenach rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

509 000 zł42 m² 12 235,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

rezerwacja / 2 pokoje + balkon+piwnica Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,60m2. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w budynku z laty 80 tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszania na osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m kw składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Popowice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

590 000 zł58 m² 10 120,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 560 000 zł116 m² 13 505 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament w Porcie Popowice Opiekun oferty: tel. *** tylko W sdp Nieruchomości *** 4-pokojowe mieszkanie z tarasem, o powierzchni 115,51 m2, położone jest na 6. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.10*** Oferta tylko w SDP NIERUCHOMOŚCI Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji "PORT.