dowolna

Mieszkania Wrocław Popowice

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

570 000 zł55 m² 10 432 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty - tel. Trzy pokoje z balkonem 10,70 m2 dla ceniących komfort mieszkania na nowym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, pomiędzy Parkiem Zachodnim a Parkiem Polana Popowicka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Popowice,Wrocław

480 000 zł53 m² 8 988,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam rozkładowe mieszkanie na samowystarczalnym i dobrze skomunikowanym osiedlu. Mieszkanie jest obustronne i bardzo dobrze doświetlone, ekspozycja okien na wschód i zachód. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

570 000 zł55 m² 10 392 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Port popowice(budynek H). Idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem.(Wystawa okien- południe) Spieszmy się kupować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

559 000 zł55 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Port popowice(budynek H). Klucze do odbioru W sierpniu 2021! Idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem.(Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

480 000 zł54 m² 8 972 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: telefon Rozkładowe mieszkanie na samowystarczalnym i dobrze skomunikowanym osiedlu. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z: - większego niezależnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od września Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stobrawska

Popowice,Wrocław

560 000 zł41 m² 13 658,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedam nowe mieszkanie w sercu miasta - na osiedlu Dorzecze Legnickiej o wysokim standardzie wykończenia całkowicie umeblowane- nowe. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje ,kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

479 000 zł56 m² 8 603 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. Trzy pokoje w rozkładzie, z ogromnymi możliwościami aranżacyjnymi na Popowicach - osiedlu w Zachodniej części Wrocławia. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

340 000 zł34 m² 9 880,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 34,41 m2, 2 pokoje bardzo niski czynsz (1osoba +komórka lokatorska) 335zł. Mieszkanie jest jasne, ciepłe- nie wymaga ogrzewania ( mieszkanie środkowe). Blok został ocieplony i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

540 900 zł54 m² 9 998,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W każdej nieruchomości najważniejsza jest lokalizacja oraz zakres prac, które musisz jeszcze wykonać we własnym zakresie. Ta nieruchomość oferuje znakomitą lokalizację i jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

2 150 zł54 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta od osoby prywatnej bez pośrednika Rozkładowe jasne mieszkanie przy ul. Niedźwiedziej, dzielnica Wrocław Fabryczna - Popowice, 5 minut piechotą od Magnolii. 3 pokoje: salon z balkonem i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

470 000 zł68 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Idealne pod wynajem *** *** Osobna kuchnia *** *** Rozkładowe *** W skład mieszkania wchodzi przedpokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Białowieskiej (fabryczna-Port Popowice-Popowice). /Mieszkanie o pow. 56m2 składa się z: - kuchni - 3 sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopanewska

Popowice,Wrocław

3 000 zł55 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament 3pok. | małopanewska| Dorzecze Legnickiej opiekun oferty Tel: e-mail: ***wolne od września*** for english please scroll down Polecam 3pok. mieszkanie o pow. 55m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Popowice

Popowice,Wrocław

440 000 zł48 m² 9 129 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rozkładowe 3 pokoje do odświeżenia w dobrej cenie. Mam na sprzedaż, słoneczne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i dużą komórką lokatorską. Prezentację nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Popowice

Popowice,Wrocław

1 700 zł39 m² 44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie i wygodne, komfortowo urządzone 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Popowice, niedaleko galerii handlowej Magnolia. . Rozkładowe mieszkanie o pow. 39 mkw, składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane w pełni rozkładowe mieszkanie na Popowicach. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju, toalety i łazienki. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopanewska

Popowice,Wrocław

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 61,5m mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem i kuchnią w aneksie na nowym osiedlu w apartamentowcu przy ul. Małopanewskiej obok Magnolii. Całość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Popowice

Popowice,Wrocław

515 000 zł64 m² 8 047 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie na Popowicach. Idealne dla rodziny z dziećmi lub pod inwestycje. Możliwość podziału na mieszkanie 4-pokojowe (w zdjęciach rzut obecny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Na Ostatnim Groszu

Popowice,Wrocław

250 000 zł24 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

- sprzedam bez pośredników kawalerkę - jeżeli jesteś pośrednikiem - nie dzwoń, nie jestem zainteresowany współpracą. - sprzedam kawalerkę znajdującą się przy ulicy Na Ostatnim Groszu we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

573 000 zł55 m² 10 487 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty - tel. Ładnie doświetlone 3 pokoje z balkonem dla ceniących komfort mieszkania na nowym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, pomiędzy Parkiem Zachodnim a Parkiem Polana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

575 000 zł55 m² 10 523 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty - tel. Trzy pokoje z balkonem dla ceniących komfort mieszkania na nowym osiedlu o atrakcyjnej architekturze, pomiędzy Parkiem Zachodnim a Parkiem Polana Popowicka! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

559 000 zł55 m² 10 231 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Port popowice(budynek H). Klucze do odbioru W wakacje! Idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem.(Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

519 000 zł56 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Super oferta! Super zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie po remoncie znajdujące się na wysokim parterze o powierzchni 56,30 m2 czeka na Ciebie (rzeczywista powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

1 250 zł24 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od 01/07/2021*** Polecam do wynajęcia nową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 24m2 zlokalizowaną w inwestycji ,legnicka street''.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 200 zł45 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podwyższony standard**port popowice*pierwszy najem* Do wynajęcia 2-pokojowe (45 m2) mieszkanie w bloku położone w dzielnicy Wrocław-Fabryczna przy ul. Białowieskiej 112. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

495 000 zł40 m² 12 393,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 39.94m2 położone w pobliżu ul. Legnickiej. W okolicy: magnolia Park, kaufland, biedronka, stacja paliw, myjnia samochodowa, 3 paczkomaty, szkoła podstawowa, ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rysia

Popowice,Wrocław

2 900 zł75 m² 39 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 7 piętrze przy ul. Rysiej (fabryczna-Popowice). /Mieszkanie o pow. 75m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchenny - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 400 zł43 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below! Eleganckie mieszkanie między parkami. * pierwszy najem! * Świeżo wykończone! * Klimatyzacja! * Umeblowane i wyposażone! * Nowy budynek z 2020 roku! * Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

480 000 zł56 m² 8 605,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w bloku w okolicach ul. Jeleniej.\ Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

539 900 zł55 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przedmiejska

Popowice,Wrocław

2 300 zł45 m² 51 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie wykończone W wysokim standardzie W 2021 roku! dostępne od czerwca! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia blisko komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 500 zł57 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: email: serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta, przy ulicy Białowieskiej. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 136 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie pod inwestycję lub dla osób szukających 2 pokoi w świetnej lokalizacji Opiekun oferty: tel. See the description in English below. Dwupokojowe, narożne mieszkanie o metrażu 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Popowice,Wrocław

519 000 zł58 m² 8 957,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Rewelacyjna oferta dla rodziny lub pod wynajem.OPIS BUDYNKU:Budynek z lat 70-tych, położony w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. Budynek jest ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

537 900 zł55 m² 9 809 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Port popowice(budynek H). Idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem.(Wystawa okien południowy-wschód) Spieszmy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Popowice,Wrocław

1 695 zł30 m² 56,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Szukasz mieszkania w nowym budownictwie, o wysokim standardzie ? Jest dla Ciebie ważna topowa lokalizacja w centrum, a dodatkowo chcesz by było cicho jak poza miastem ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

405 000 zł37 m² 10 979 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Port popowice(budynek H). Idealne dla pary lub dla inwestora pod wynajem.(Wystawa okien południowa) Spieszmy się kupować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Popowicach! Mieszkanie znajduje się w ok. ul. Niedźwiedziej. Nieopodal pięknego parku popowickiego. Budynek z windą. Zadbane, umeblowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

315 000 zł33 m² 9 633 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 34m2 położone na 10 piętrze w wysokim bloku na zielonych Popowicach! Lokal idealny zarówno pod inwestycję jak i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

299 000 zł36 m² 8 192 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty Tel: e-mail: serdecznie polecam przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,5m2. Usytuowane jest na ostatnim, XI piętrze w budynku z windą z lat 70-tych. Zostało one.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij