dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Powstańców Śląskich

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

650 000 zł60 m² 10 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2 kawalerki na jednej kw. Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Sudeckiej 76. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja pod najem (obecnie wynajmowane). Tuż obok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* pierwszy najem śliczne 3 pokoje * Tylko u nas - zadzwoń i umów się (pl, en) Oglądasz właśnie wygodne i przytulne mieszkanie na wynajem w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł46,80 m² 12 072,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8 m, położone w centrum Wrocławia, tuż przy Sky Tower. To oferta dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko w naszym biurze! Koszty prowizji ponosi strona Sprzedająca. Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie z największym potencjałem w okolicy! Opiekun oferty Sebastian Matczak tel:   Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się w kamienicy w centrum miasta na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

838 000 zł53,34 m² 15 710,54 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 1/9 Metraż - 53,34 m2 Cena - 838 000 z wykończeniem Istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz/lub wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowe, słoneczne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Gwiaździstej na wrocławskim Południu. Projekt obejmuje nowoczesny, wykończony w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,91 m² 11 906,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w sercu dzielnicy Krzyki przy ul. Wielkiej, tuż obok Sky Tower. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, dobrą komunikację i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł48 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie blisko Uniwersytety Ekonomicznego! Idealne pod wynajem! Opiekun oferty Łukasz Szajkowski tel.   Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m2 przy Uniwersytecie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze, w zadbanym budynku z 2003r.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł102,10 m² 28 305,58 zł/m²

 

Piętro:32/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność Sky Tower, 51-kondygnacyjna wieża o wysokości 212 m, w której na piętrach 28. do 48. znajdują się 184 apartamenty, a niższe poziomy stanowi przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 990 zł95,60 m² 23 012,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w stanie Deweloperskim! Projekt, który stanowi swoistego rodzaju korespondencję pomiędzy stylem okresu modernistycznego, a współczesną estetyką trendów w europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

704 000 zł37,51 m² 18 768,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 9/9 Metraż - 37,51 m2 Cena - 704 000 z wykończeniem Przedpokój - 5,18 m2 Salon z aneksem - 28,36 m2 Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

779 999 zł56 m² 13 928,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty: kinga Kuźnia tel.   Zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

420 000 zł33,06 m² 12 704,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Odkryj przestrzeń, która czeka na swój renesans. To mieszkanie to autentyczna kapsuła czasu, ukryta w sercu tętniącej życiem Zaporoskiej. Dwa pokoje o dwustronnej ekspozycji to rzadki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

594 000 zł37,33 m² 15 912,14 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością zamknięcia sypialni, o powierzchni 37,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł41,50 m² 12 891,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja oferty/na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,80 m² 14 323,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   Słoneczne mieszkanie po remoncie z komórką lokatorską w nowym budownictwie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł58 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker We speak English & German. Offer below. Zobacz film: Przytulny azyl w mieście? Mieszkanie idealne na start? Dokładnie tak! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pretficza

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, spokojne i odświeżone mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Pretficza (boczna Gajowickiej). Wysoki parter, rozkład: 2 niezależne pokoje + osobna kuchnia. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Powstańców Śląskich,Wrocław

570 000 zł39 m² 14 611,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam Państwu rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w sercu miasta przy centrum handlowym - Wroclavia, zlokalizowanego przy ul. Ślężnej 11. Całkowita powierzchnia mieszkania - 39,01 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie w budynku z windą. Mieszkanie ulokowane w bloku przy ul. Drukarskiej, w pobliżu Sky Tower. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane przy ulicy Gajowickiej 82. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub jednej osoby ceniących sobie bliskość Infrastruktury miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Haukego-Bosaka

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 250 000 zł112 m² 11 127,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1881

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Haukego-Bosaka 29. Powierzchnia całkowita - 112,33 m2 Składa się z Оddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

589 000 zł43 m² 13 697,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

English below, we speak English/ ukr /ru Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie W Sercu Miasta - ul. Gajowicka. Powierzchnia mieszkania - 43,01 m2 + Balkon - 3 m2 + 2 Piwnicy - 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

672 000 zł49 m² 13 798,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia całkowita - 48,70 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania, wszystkie sprzęty i meble pozostają w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością oferuje- do wynajęcia - przestronne mieszkanie 2 pokojowe 60m2 -całkowicie rozkładowe! z osobną jasną kuchnią. W doskonałej lokalizacji -obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

859 000 zł63 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25 m ul. Powstańców Śląskich, przy Sky Tower dostępna od zaraz Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona w świetnej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

712 491 zł42 m² 16 956 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta Wrocławia tuż obok Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

439 000 zł28 m² 15 550,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka W sercu wrocławia funkcjonalność I komfort, które tworzą wartość ul. Hubska, wrocław Mieszkanie na 7 piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w fenomenalnym punkcie Wrocławia ul. Komandorska, wrocław Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

494 152 zł29 m² 16 848 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w świetnie skomunikowanym punkcie Wrocławia. Dynamiczna, ruchliwa część południa miasta z pełną prestiżową infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 258 415 zł79 m² 16 010,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł42 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

549 700 zł34 m² 15 998,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Mieszkanie o powierzchni ok. 34,36 m2, położone jest na drugim piętrze, w 10-piętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

760 000 zł60 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem w doskonałej lokalizacji - ul. Lubuska, wrocław Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł42 m² 12 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

799 000 zł63 m² 12 722,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ok. Sky Towe 3 pok/ loggia/rozkład/lux Polecamy 3-pokojowe mieszkanie 62 m + loggia 9 m | Powstańców Śląskich | Sky Tower | bez pośredników Na sprzedaż przestronne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

721 626 zł44 m² 16 344,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

529 000 zł41 m² 12 959,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,82 m z balkonem (2,5 m ) oraz piwnicą (2 m ), położone na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.