dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Powstańców Śląskich

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł36 m² 10 931,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne, ciche mieszkanie z oknami na zieleń i Sky Tower. Piętro 3.5 z windą w bloku 11 piętrowym. Blok po termomodernizacji, remoncie klatki, nowa winda. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarna

Powstańców Śląskich,Wrocław

440 000 zł41 m² 10 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na ul. Dworcowej. Znajduje się na 3 piętrze. Ma 2 pokoje, kuchnię, łazienkę, przedpokój i balkon. Powierzchnia 41 m2 + piwnica. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 000 zł47 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną adaptację strychu o powierzchni 46 m2 zlokalizowaną przy ulicy Ślężnej w budynku z lat 30-tych. Mieszkanie składa się z: - salonu z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Powstańców Śląskich,Wrocław

479 000 zł49 m² 9 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku o niskiej zabudowie na Krzykach - okolice ul. Gajowickiej. Świetna lokalizacja pod względem inwestycyjnym, blisko komunikacja miejska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 000 zł55 m² 9 059,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie do remontu przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie o łącznej powierzchni 54,64 m2. Układ mieszkania: - 3 osobne pokoje (22, 12, 6 m2), - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

800 000 zł93 m² 8 602,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie blisko centrum Wrocławia. Nieruchomość polecana jako inwestycja pod własną działalność, lokum do wynajmu oraz mieszkanie dla rodziny. Tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 000 zł70 m² 9 796,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kapitalne, rozkładowe mieszkanie W centrum miasta do własniej aranżacji Lokal wykańczany z przeznaczeniem na własne potrzeby mieszkaniowe, materiałami wysokiej jakości, położony jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

470 000 zł57 m² 8 211 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty Serdecznie polecam jasne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem, zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji na Przedmieściu Oławskim. Układ mieszkania Poziom I: - kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 000 zł38 m² 11 259,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania wyremontowane, rewelacyjnie położone i przytulne mieszkanie o powierzchni 38,1 m2. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju (4,6 m2) - łazienki (2,8 m2) - dwóch pokoi (16 m2i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w znakomitej lokalizacji na Krzykach obok ronda Powstańców Śląskich. Mieszkanie 2-pokojowe w bloku 10 piętrowym. Blisko przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powstańców Śląskich,Wrocław

690 000 zł70 m² 9 796,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Powstańców Śląskich,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 401,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Co: kawalerka i mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie Metraż w sumie: 70,08 m2 Gdzie: skrzyżowanie Powstańców Śląskich i al. gen. J. Hallera Cena: 799 000 zł mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

338 800 zł30 m² 11 665,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

* kawalerka* 29.9 mkw* ul. Śliczna Lokalizacja: krzyki / Południe Ilość pokoi: 1 Metraż: 29,9 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 9/11(winda) Informacje dodatkowe: budynek Gant z 2004 r. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 300 zł62 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 62 m 2 składające się z trzech pokoi. W jego skład wchodzą: przestronny salon 25,72 m 2 Pokój sypialniany - 9,4 m 2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

389 000 zł40 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 w centrum Wrocławia. Kontakt: w skład mieszkania wchodzą: -dwa pokoje -kuchnia -łazienka -wnęka na szafę -korytarz informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaolziańska

Powstańców Śląskich,Wrocław

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do obejrzenia 2-pokojowego mieszkania o powierzchni około 48m2, położonego na parterz e. Lokal jest jasny, ciepły oraz po remoncie! Ma wymienioną instalację wodno-kanalizacyjną oraz nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pretficza

Powstańców Śląskich,Wrocław

439 000 zł48 m² 9 087,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na sprzedaż w unikatowej lokalizacji- okolice Ronda Powstańców Śląskich! Kameralny budynek wielorodzinny. Tylko 9 mieszkań. Teren wokół ze starodrzewem , piękny widok z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wiśniowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

489 000 zł63 m² 7 762 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Serdecznie polecam rozkładowe mieszkanie z loggią o powierzchni 63m2, które sprawdzi się idealnie dla rodziny oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 300 zł56 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, mam na wynajem słoneczne, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Kruczej. Widok na zieleń, cisza i spokój. Mieszkanie umeblowane, wyposażone jak na zdjęciach. Na podłogach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

380 000 zł35 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż piękne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,58 m 2 , położone na VIII piętrze w X-piętrowym budynku przy ulicy Zaporoskiej - tuż obok ronda Plac Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 999 zł41 m² 73,15 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu nowego dwupokojowego mieszkania, znajdującego się w centrum Wrocławia przy Sky Tower. Oferta biura nieruchomości dla osób pracujących , umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

321 005 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne mieszkanie z wyposażeniem na zielonych Krzykach, ul. Gajowicka Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni i łazienki. W pokoju dziennym na ścianach gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

535 000 zł45 m² 11 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowe, rzadkie w tej okolicy mieszkanie z 2004 roku, 2 pokojowe rozkładowe z odrębną kuchnia, łazienką i przedpokojem. 44,5 m2 + balkon, w pobliżu centrum - szuka Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokoje *rozkład* Balkon *pomieszczenie gospodarcze *wózkowania*rowerownia Lokalizacja: krzyki/ Południe Ilość pokoi:2 Metraż: 48m2 m2, dodatkowo ok 3 m 2 jako pomieszczanie gospodarcze zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

38 M , 2 pokoje, os.KUCHNIA , BALKON Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze 10-piętrowego budynku przy ul. Powstańców Śląskich. Całość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

398 000 zł36 m² 10 994,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Przedstawiam do sprzedaży 2-pokojowie mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 36,1 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

950 000 zł51 m² 18 627,40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie + miejsce postojowe w garażu podziemnym ( dodatkowo 40 tys. zł ) w nowym kompleksie mieszkalnym. Budynek usytuowany w centrum miasta obok Hotelu Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

720 000 zł70 m² 10 221,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje z osobną kuchnią w Centrum miasta! Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 znajduje się na wysokim parterze 4-piętrowego budynku z lat 70" Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie z idealną lokalizacją, w pełni rozkładowe, duży balkon przez całą szerokość mieszkania, po remoncie. Gaz i ogrzewanie wliczone do czynszu. Parking wydzielony tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pabianicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 57 m . Położone jest na drugim piętrze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Piękne przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

519 000 zł56 m² 9 267,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow 56m2. w okolicach ul. Lubuskiej. Kuchnia jest oddzielona od największego pokoju ścianka działową ,która po wyburzenia da otwartą przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Powstańców Śląskich,Wrocław

359 000 zł45 m² 7 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie własnościowe, bez obciążeń w księdze wieczystej. Nieruchomość znajduje się w na drugim piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Powstańców Śląskich,Wrocław

468 000 zł53 m² 8 830,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy w okolicy ul. Haukego-Bosaka we Wrocławiu. W skład mieszkania wchodzą: - umeblowana kuchnia - łazienka - pokój - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

515 000 zł45 m² 11 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe po remoncie, na Krzykach, niedaleko Sky Tower. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - łazienki z wc - trzech pokoi - oddzielnej kuchni Pokoje wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią o metrażu 57 m2 we Wrocławiu w okolicach ul. Radosnej (obok Sky Tower i Uniwersytetu Ekonomicznego) Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

379 900 zł34 m² 11 173,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 34 m2, gotowe do zamieszkania. Idealna lokalizacja: 2min. do przystanku tramwajowego i pod samym domem przystanek autobusowy (3 przystanki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

460 000 zł54 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z wydzielonym miejscem na biurko - Sypialni - Jadalni połączonej z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powstańców Śląskich,Wrocław

483 000 zł48 m² 10 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / wysoki standard / ścisłe centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 5 minut spacerem do arkad wrocławskich bliskość 5-ciu uczelni wyższych dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 950 zł49 m² 59,95 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament przy ul. Gwiaździstej. Luksusowy apartament o pow. 49,21 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasypowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

475 000 zł52 m² 9 134,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na 1 wysokim piętrze z windą. Mieszkanie ma nowe wymienione okna na plastikowe oraz zostało ocieplone dodatkowo od zewnętrz. Łazienka oraz osobna toaleta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij