dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Powstańców Śląskich

101 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

101 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

899 000 zł87 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładny dwu-poziomowy apartament zlokalizowany w centrum Wrocławia. Apartament znajduje się na 8 i 9 piętrze budynku z windą, wybudowanego w 2001r. Powierzchnia apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

750 001 zł80 m² 9 373,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie (2019) w wysokim standardzie w kapitalnej, świetnie skomunikowanej okolicy (południe - okolice ul. Komandorskiej) z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

359 000 zł33 m² 10 878,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 33m w bloku z windą(8 piętro), po remoncie, umeblowane, ogrzewanie z miasta, piękne, słoneczne z balkonem. Gorąco polecam I zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 6 piętrze przy ul. Gwiaździstej (krzyki-Południe). /Mieszkanie o pow. 50 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 450 zł49 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 4 piętrze przy ul. Krakowskiej (krzyki- południe). /Mieszkanie o pow. 49m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł54 m² 7 457,94 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie przygotowane do generalnego remonty. Mieszkanie idealnie nadaje sie na wynajem. Rozkładowe, jednostronne 53,5 mkw. Osobne wc i łazienka. Drugie piętro duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

439 000 zł57 m² 7 694 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż 2 pokojowe, słoneczne, odświeżone mieszkanie poddaszowe w centrum miasta. Idealne na start lub pod inwestycję pasywną (wynajem). Prezentację nieruchomości przeprowadzamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

345 000 zł36 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym, 6 piętro nowa winda, zadbany blok, nowe okna, podłogi w pokojach. Wolne od zaraz gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

926 600 zł113 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą: - kuchnia - łazienka z wanną - łazienka z prysznicem - 5 pokoi - korytarz - przynależna piwnica Idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekcyjna

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe 54m z ogródkiem w spokojnej dzielnicy Wrocławia ul. Lekcyjna 449 000 zł. Jasne mieszkanie w kameralnym budynku z 2000 roku, otoczone zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Powstańców Śląskich,Wrocław

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. 54,78 m2, położone na trzecim piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch jasnych i słonecznych pokoi- każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączności

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 999 zł54 m² 9 259,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 54 m2 + 10 m2 antresola, o wys. 3,90 m, 2 pokojowe. - 1 pokój o pow. 38 m2 z pięknymi oknami weneckimi, - 2 pokój z kuchnią, wejściem do łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Powstańców Śląskich,Wrocław

720 000 zł59 m² 12 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie które składa się z: - salon z kuchnią 19,96 mkw - Sypialnia nr 1 12,11 mkw - Sypialnia nr 2 11,47 mkw - Łazienka 4,65 mkw - Przedpokój (komunikacja) 10,65 mkw Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Powstańców Śląskich,Wrocław

294 999 zł33 m² 8 939,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pok. mieszkanie bezpośrednio od właściciela. Położone na 6 piętrze (winda), 10 piętrowym bloku składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Hirszfelda

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze przy ul. Hirszfelda(krzyki-Południe). /Mieszkanie o pow. 50m2 składa się z: - kuchni - 3 pokoi - Przedpokoju - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 500 zł47 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sprzedaż 3-pokojowe, na wyższym parterze do remontu Metraż: 47 m2 Piętro: parter nieruchomość: mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z ok: - korytarz 4 m2 - parkiet -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

299 000 zł24 m² 12 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Doskonale skomunikowana kawalerka w Centrum Miasta, obok Sky Tower. media miejskie niski czynsz - ok. 200-250 zł fantastyczna lokalizacja - ul. Powstańców Śląskich mieszkanie 24 mkw. wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich 103. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na VII piętrze budynku z nową, cichobieżną windą. Jest wyposażone, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, Kościuszki

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 190 zł39 m² 55,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english pierwszy najem! Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 000 zł56 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyposażone mieszkanie znajduje się na 8 piętrze bloku z lat 70-tych. W budynku dostępna jest winda. Do mieszkania przynależy dodatkowe zamykane pomieszczenie piwniczne i zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

639 001 zł49 m² 13 094,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy 2-pokojowy, w pełni wyposażony apartament w doskonale skomunikowanej lokalizacji (obok skytower). Lokal znajduję się na ostatnim, 9 piętrze apartamentowca z 2020r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł40 m² 9 975 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 w centrum Wrocławia. W skład mieszkania wchodzą: -dwa pokoje -kuchnia -łazienka -wnęka na szafę -korytarz informacje dodatkowe: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł53 m² 7 472 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mam na sprzedaż słoneczne, przestronne mieszkanie w plombie z windą składające się z 2 pokoi oraz oddzielnej kuchni. W obu pokojach są balkony francuskie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł42 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam na wynajem dwustronne, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 kondygnacji. Położone w otoczeniu zieleni tuż obok Galerii Wroclavia. Mieszkanie środkowe - ciepłe zimą, przyjemne latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 6 piętrze przy ul. Krakowskiej (krzyki) /mieszkanie o pow. 38 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pretficza

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 900 zł60 m² 8 331,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie stylowe o pow. 54 m2 + 10 m2 antresola, o wys. 3,90 m, 2 pokojowe. 1 pokój o pow. 38 m2. - piękne okna weneckie - 2 pomieszczenie z kuchnią z wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł56 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Powstańców Śląskich (krzyki-Południe-okolice Sky Tower). /Mieszkanie o pow. 56m2(44+12 antresola) składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: (for english please scrolldown)*** Polecam serdecznie do wynajmu apartament z antresolą 55m2 przy ulicy Powstańców Śląskich. Lokal znajduje się w nowym budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Можете обращаться ко мне так же на pусском языке. Wirtualny spacer: / /p/zynool * Lokalizacja: grabiszyn ul. Krucza * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 63 m2 * Piętro: 2/12 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 54m, składające się z: 1. Korytarz: podłoga parkiet dębowy, na ścianach boazeria, duża szafa w zabudowie i pawlacze w całym korytarzu pod sufitem. 2. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

347 900 zł35 m² 9 994,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie po remoncie - blisko centrum. Nieruchomość znajduje się w ok. Gajowickiej. Media mamy z miasta, a czynsz jest niski. Umeblowane, gotowe do wejścia. Co istotne, oba pokoje są od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

497 338 zł43 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie z widokiem na Plac Powstańców Śląskich! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,69 m2, usytuowane na piątym, ostatnim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Можете обращаться ко мне так же на pусском языке.* Lokalizacja: Krzyki ul. Tadeusza Zielińskiego* Ilość pokoi: 2* Metraż: 50 m2* Piętro: 2* Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

348 000 zł35 m² 9 942,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Super mieszkanie - 1,8 km od rynku! Mieszkanie umiejscowione jest w ok. Zaporoskiej. Co najważniejsze, media są miejskie, a do mieszkania przynależy piwnica. Bardzo dobry stan techniczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

370 000 zł50 m² 7 424 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Dzień dobry, mam na sprzedaż słoneczne mieszkanie w pięknej, odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

899 000 zł87 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 750 zł46 m² 38,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 46 mkw. na 3 piętrze w budynku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (środkowy pokój przechodni), kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Powstańców Śląskich,Wrocław

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2-3 pokojowe bardzo duże ok 80 mkw w centrum Wroclawia (blisko Wroclavia, dworzec, LIDL, biedronka, akademia Ekonomiczna, itd.) Mieszkanie bardzo duże - 1 bardzo duży pokój (ok 33mkw), - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

699 000 zł87 m² 8 016,06 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Świetna lokalizacja - Powstańców Śląskich okiolice sky tower Ogromne możliwości aranżacji, dużo przestrzeni, piękne widoki i przede wszystkim cisza w centrum Do sprzedania dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

519 000 zł42 m² 12 357 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Rondo Verona. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

440 000 zł57 m² 7 661,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie we Wrocławiu. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny. 2 lata temu mieszkanie zostało odświeżone. Mieszkanie o powierzchni 57,43 m2 (rozkład na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij