dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Powstańców Śląskich

99 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

99 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka na wynajem - ul. Zielińskiego Komfortowa kawalerka w centrum Wrocławia. Mieszkanie o powierzchni 30mkw na co składają się salon połączony z kuchnią, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Borowska

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł127 m² 3 935,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zakupu bardzo przestronnego i wysokiego (wysokość 3,25m) mieszkania 3/4 pokojowego o powierzchni 127m2 mieszczącego się na 2 piętrze z 4, w secesyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bardzka

Powstańców Śląskich,Wrocław

375 000 zł66 m² 5 673,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu komfortowego, rozkładowego mieszkania 3-pokojowego znajdującego się na 3 piętrze z 5, w bloku z 1991r położonego w okolicy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Powstańców Śląskich,Wrocław

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu zadbane i estetyczne mieszkanie znajdujące się w okolicy ul. Wieczystej, położone na 2 pietrze z 10 w budynku z 2003r - idealne pod inwestycję - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Działkowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Klimatyczne, jasne i bogato urządzone mieszkanie tuż przy Parku Skowronim. Opis mieszkania Wygodny, jasny i przestronny apartament o powierzchni 55m2 posadowiony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielka

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanko 2-pokojowe, na przeciwko Uniwersytetu Ekonomicznego; mieszkanie ładne, zadbane; nowe okna; loggia; wyposażone / pralka, lodówka, telewizor/; cena 1250 zł + opłaty; możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Powstańców Śląskich,Wrocław

450 000 zł79 m² 5 696,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 79 mkw, składające się z 3 pokoi, kuchni z jadalnią oraz łazienki z wc. Nieruchomość znajdująca się na 2 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 350 zł53 m² 44,34 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni rozkładowe, wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 w centrum Wrocławia, przy placu Powstańców Śląskich. Cena: 2350zł (ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament, 28m, krucza, obok Sky Tower. Do wynajęcia luksusowy apartament typu Studio na 8 piętrze, w pełni wyposażony, w nowoczesnym budynku, oddanym w październiku 2016r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, nowym budynku, oraz w mieszkaniu w którym nikt wcześniej (a do tego mieć możliwość wpływu na wygląd tego mieszkania) - to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, wyposażone 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, tuż obok Arkad Wrocławskich. Doskonała lokalizacja, w pobliżu Dworzec Główny, aquapark, sky Tower, jedynie 1km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe , dwustronne na xp/xip bloku przy ul. Powstańców Śląskich przy parku Południowym. Mieszkanie spółdzielczo - własnościowe w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Swobodna

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 100 zł28 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Krzyki - Powstańców Śląskich - swobodna/zielińskiego Polecam do wynajęcia wyposażoną kawalerkę w świetnej lokalizacji- 900m od Sky Tower. Lokal o powierzchni 28m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze w kamienicy w okolicach ul. Hubskiej. Dwa pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

311 665 zł51 m² 6 158,17 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo W naszej ofercie posiadamy mieszkanie o powierzchni 50,61 m 2 składające się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, oraz loggia/balkon: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

303 000 zł46 m² 6 586,96 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo W naszej ofercie posiadamy mieszkanie o powierzchni 46 m 2 składające się z 2 pokoi, salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju, łazienki, oraz loggia/balkon: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli chcesz zamieszkać w atrakcyjnej lokalizacji, nowym budynku, oraz w mieszkaniu w którym nikt wcześniej - to ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie Nowy, 3-pokojowy, komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ślężna

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

WE speak english Większość moich klientów pytani o cechy idealnego mieszkania wskazują na dobrą lokalizację w centrum, jednocześnie podkreślając że jest dla nich ważna cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

414 000 zł63 m² 6 576,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w okolicach Krakowskiej. Mieszkanie gotowe do odbioru. Dodatkowe atuty: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jak wygląda niedościgniony wzór mieszkania ? Zdaniem wielu moich klientów jest to apartament w centrum, co gwarantuje dostęp do wszelkich wygód jakie zapewnia miasto. A do tego cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Konstytucji 3 Maja

Powstańców Śląskich,Wrocław

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wrocław był zawsze miastem pięknych kamienic. I choć przed wojną zwany był nawet perłą cesarstwa niewiele budynków zachowało swoją przedwojenna świetność do dziś. W dzisiejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

595 000 zł86 m² 6 918,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy Powstańców Śląskich w prestiżowym budynku Rondo Verona. Apartament dwupoziomowy o bardzo rozsądnie rozplanowanej powierzchni. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł117 m² 29,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wygodne czteropokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Komandorskiej tuż przy Arkadach Wrocławskich. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3 sypialni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Deszczowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne, nowe, 4-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu dzielnicy Krzyki. Pomieszczenia nowocześnie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie rozjaśnia południowa wystawa okien, ciepłe barwy ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Powstańców Śląskich,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wrocław - Krzyki, okolica ul. Skarbowców / ul. Wietrznej. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne, pow. 64 m2, piętro III / IV p. w bloku z 1996 roku. Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 000 zł102 m² 4 401,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wrocław - Krzyki, okolica Pl. Powstańców Śląskich, ronda. Do sprzedania mieszkanie w zadbanej kamienicy w centrum Wrocławia. Mieszkanie na 3 piętrze w 4pietrowej kamienicy, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

440 000 zł98 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław - Krzyki - okolica ul. Sztabowej / ul. Sudeckiej. Do sprzedania mieszkanie własnościowe 98m2, rozkładowe, 3 pokoje, balkon, kuchnia, łazienka. Do mieszkania przynależy duża piwnica. Piętro III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Powstańców Śląskich,Wrocław

440 000 zł98 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

449 000 zł102 m² 4 401,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

420 000 zł78 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Wrocław - Krzyki, okolica Parku Południowego / Szpitala Wojskowego. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 78 m2, cztery pokoje (22 m2: 14 m2: 10 m2: 10 m2), oddzielna kuchnia z oknem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Powstańców Śląskich,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Wrocław - Krzyki, okolica ul. Skarbowców / ul. Wiecznej. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne, pow. 64 m2, piętro III / IV p. w bloku z 1996 roku. Bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokola

Powstańców Śląskich,Wrocław

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Wrocław - Krzyki, okolica ul. Orlej / Sokolej. Rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 67m2 na 3 piętrze w kamienicy z 1936r. Doskonałe usytuowanie mieszkania, oraz okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Powstańców Śląskich,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Powstańców Śląskich,Wrocław

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław - Krzyki, okolica ul. Przyjaźni / Rodzinnej. Mieszkanie czteropokojowe, rozkładowe, dwustronne, pow. 90 m2, piętro II / III p.: ~~- salon-26~~- pokój - 11m~~- pokój - 13m~~- pokój - 16m~~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Wyjątkowa oferta w centrum! Polecam 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji przy Rondzie Powstańców Śląskich. Mieszkanie dwupokojowe/22mkw i 9mkw/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

199 999 zł36 m² 5 509,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe idealne pod wynajm lub dla rodziny. Nowe okna pcv, nowe drzwi wejściowe, zadbana klatka schodowa i elewacja budynku. Wszystkie media miejskie. Wysoki parter. Do remontu kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

195 000 zł32 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie idelane pod wynajm. Pierwsze piętro, piękna winda, możliwość parkingu, komunikacja miejska. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

269 000 zł50 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta.Do sprzedaży ładne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe z loggią o pow. 50m mieszczące się przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie jasne , słoneczne , ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

234 000 zł45 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowiutkie 2 - pokojowe = 38 m2 = blisko do uniwersytetu ekonomicznego = bardzo dobry dojazd do pozostałych uczelni = tel. Na sprzedaż 2 - pokojowe, spółdzielczo - własnościowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Krzyki - południe; ul. Poranna; kawalerka 30 m2, umeblowana i wyposażona; aneks kuchenny (meble w zabudowie), pokój z balkonem (pojemna szafa wnękowa, rozkładana kanapa, łazienka.