dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Przedmieście Oławskie

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

970 000 zł69,40 m² 13 976,95 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje/ pełen rozkład/2 balkony/komórka lokatorska/osiedle zamknięte! Do sprzedania przestronne 3.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł104,43 m² 8 618,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokoje ul. Miernicza Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do zamieszkania? Zależy Ci na lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł27,71 m² 18 730 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,71 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 9 piętrowego apartamentowca z 2013 roku z windą. Lokalizacja -przedmieście Oławskie -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43,53 m² 19 526,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego apartamentu o przestronnym wnętrzu! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

509 000 zł47 m² 10 829,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka Na sprzedaż klimatyczne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

809 336 zł59,51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

729 500 zł71 m² 10 274,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W centrum Wrocławia, przy ul. Krasińskiego, znajduje się mieszkanie o powierzchni 71 m w zadbanej kamienicy z widokiem na malowniczy skwerek. Atuty oferty: -Widok na skwerek Krasińskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Unikalny apartament W przedwojennej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity 3.2m | Duże przeszklenia | Dwustronny układ | Kamienica z charakterem | Balkon | Dębowe drzwi wejściowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

399 000 zł37,87 m² 10 536,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jeśli szukasz niedużego, funkcjonalnego mieszkania blisko centrum Wrocławia, to ta oferta jest dla Ciebie! uwaga: mieszkanie zakupione z bonifikatą od Urzędu Miasta. Jest to wpisane w księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania przy Parku! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł65 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 mkw położone w dzielnicy Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana Łukasińskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku z 1998r. W bloku jest.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,10 m² 12 609,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na Przedmieściu Oławskim - okolice ul. Kościuszki. W otoczeniu mieszkania : 25min pieszo do rynkudobrze skomunikowane tram/autobusy/linie nocneblisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 458 zł30,09 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57,50 m² 10 765,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje W centrum | ul. Dworcowa | funkcjonalność I potencjał Kto z nas nie szuka mieszkania, które w centrum miasta daje realną przestrzeń i jednocześnie ma sens.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,72 m2(identyfikator mieszkania A1/10) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie z potencjałem idealne na start lub pod inwestycję. Transakcja tylko gotówkowa. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, które od razu podpowiadają pomysł. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 339 zł39,06 m² 15 600,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł46 m² 13 456,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie we Wrocławiu o pow. 46 m w apartamentowcu z 2016 roku z windą na Przedmieściu Oławskim 6 minut do Dworca głównego.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m , położone przy ul. Generała Antoniego Madalińskiego 111 we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 1 piętrze w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 000 zł16,63 m² 19 903,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy lokal mieszkalny przeznaczony pod funkcję biurową o powierzchni 16,63 m z tarasem 5,70 m , położony na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Traugutta Vita przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł40,23 m² 24 732,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z przestronną loggią i podwójnym miejscem postojowym w Angel City. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w centrum Wrocławia, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Przedmieście Oławskie,Wrocław

530 000 zł27,71 m² 19 126,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe w centrum miasta, w apartamentowcu z 2012 r., w Angel Wings przy ul.Walońskiej (boczna Traugutta). Idealna propozycja jako inwestycja lub mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 40 m tuż przy starówce wrocławskiej. Bliska okolica Starego Miasta i Rynku gwarantują regularny i stały dochód. Apartament sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł33,23 m² 20 132,41 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 33,23 m , z wydzieloną strefą sypialnianą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

980 000 zł98,48 m² 9 951,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż piękne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Mierniczej. Kamienica, w której znajduje się mieszkanie pochodzi z końca XIX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,75 m² 21 532,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m , w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Midori House przy ul. Szybkiej 9 we.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł97,08 m² 10 187,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty Dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 97 m2, położone jest na 3 piętrze, 5-piętrowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do sprawdzenia oferty przestronnego mieszkania 2-pokojowego przy ul. Traugutta. Nieruchomość usytuowana jest na II piętrze w kompleksowo wyremontowanej kamienicy z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Łukasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

370 000 zł29 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 29 M2 +komórka lokatorska na poziomie 0. Umeblowane i wyposażone ,gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie elektryczne+ kominek Okna od podwórka ,mieszkanie ciche. Idealne na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 489 zł38,73 m² 16 149,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Odkryj wyjątkową ofertę i kup mieszkanie tuż przy rzece, w zielonej okolicy przedmieścia oławskiego! Teraz do mieszkań 2-pokojowych w 8 etapie inwestycji Apartamenty Krakowska otrzymasz.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł56,40 m² 11 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 56m2 w samym centrum, przy ul. Zygmunta Krasińskiego - idealna lokalizacja i ogromny potencjał do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 016 zł40,56 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł75,60 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ mieszkania: - pokój dzienny 28,05.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł41,85 m² 11 899,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dla biura! Oferta na wyłączność! Nie szukaj gdzie indziej! Mieszkanie na 7 piętrze w budynku 8-piętrowym z 1999 roku, z dużą windą, przy ul. Kościuszki róg Pułaskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł94,50 m² 8 455,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z duszą pod niebem Wrocławia 95 m na poddaszu zabytkowej kamienicy Szukasz przestrzeni z historią, światłem i ciszą, gdzie można żyć jak w małym domku ale.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł90,66 m² 9 695,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Wyłączny Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 063 zł38,79 m² 15 649,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

490 000 zł45,38 m² 10 797,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1907

Kamienica z windą, po rewitalizacji. Na sprzedaż przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 45,38 m2 na 4 piętrze 5 piętrowej kamienicy z windą na Krzykach -.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł60,40 m² 13 062,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

. 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50,90 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Dworcowej. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Dworcowej obok Dworca Głównego. Dostęp do rynku.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł22 m² 21 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwupak nowoczesnych kawalerek zlokalizowanych przy ul.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, Przedmieście Oławskie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij