dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Przedmieście Oławskie

232 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

232 ogłoszenia

Kawalerka umeblowana Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości z przyjemnością proponuje przestronną kawalerkę (z wydzieloną kuchnią) w atrakcyjnej, spokojnej lokalizacji - blisko Centrum, rynku i Dworca pkp!.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2004 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Przedmieściu Oławskim. Atutem mieszkania jest bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

825 000 zł66,60 m² 12 387,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64,09 m ( 66,60 m wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych). Lokal jest dwustronny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł61 m² 9 655,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 61 m przy ul. Łąkowej. Oferujemy przestronne mieszkanie na 4 piętrze z dużymi oknami co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł64 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60 m , położone na wysokim parterze w budynku z cegły (tzw. plomba) z 1970 roku, w znakomitej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł45,48 m² 11 631,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe , rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45,48m2 położone blisko ścisłego centrum Wrocławia w okolicach Sky Tower. Z racji lokalizacji blisko uczelni wyższych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1899

Spektakularny apartament zajmujący całe piętro W przedwojennej kamienicy 3 balkony | Wysokie sufity 3.2m | Ogrzewanie podłogowe | System smart home | Klimatyzacja kanałowa | Centralna lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł80 m² 10 624,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania z duszą, które łączy elegancję klasycznej kamienicy z ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To wyjątkowe, dwustronne i słoneczne mieszkanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,81 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73,41 m² 10 216,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, zlokalizowane w centrum Wrocławia w plombie z lat 90-tych. Dobra inwestycja na wynajem, w tej lokalizacji bardzo łatwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł42,77 m² 16 226,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę | Przystań Reymonta | 42,77 m Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,77 m , zlokalizowane na 4. piętrze (z 6) nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

648 000 zł34,40 m² 18 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone studio w prestiżowym apartamentowcu atal City Square z roku 2023. Wysoki standard wykończenia, gotowe do zamieszkania, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł82,78 m² 8 456,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,78 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Stanisława Worcella 2 we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł58,41 m² 17 462,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Loftowe mieszkanie Z dwoma balkonami | nowa papiernia | ul. Kościuszki Kto z nas nie szuka miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z czymś więcej niż tylko czterema.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Miernicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł65,50 m² 12 198,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: mieszkanie 4-pokojowe 65,50 m + balkon, piwnica, komórka Lokalizacja: wrocław, śródmieście Powierzchnia: 65,50 m + komórka przy lokalu 5 m + piwnica 0,8 m Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł75,60 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Nowa cena! Teraz 700 000 pln Przestronne, wysokie mieszkanie w kamienicy przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, wszystkie instalacje nowe. Ogrzewanie gazowe. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

585 000 zł39 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy przy Ul. Więckowskiego , super lokalizacja pod kątem inwestycyjnym dojazd do Rynku możliwy w 5 minut do Placu Grunwaldzkiego w 5-10 minut. ( planowana.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł45,30 m² 21 611,48 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż stylowe 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Układ mieszkania: - salon z wyjściem na balkon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na nowym osiedlu, ul. Krakowska Komfortowe, całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Krakowskie Tarasy. Lokal nowocześnie wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Najem okazjonalny - dla pary lub singla -bez zwierząt Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia. Ul. Kościuszki / Pułaskiego. C.O. Miejskie, winda. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 188 zł41,29 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w prestiżowej lokalizacji! Bez pcc (faktura vat), bez prowizji! Stan deweloperski, gratis projekt aranżacji! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 108,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Unikalne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym. W budynku jest całodobowa ochrona z wejściem przez portiernię. Mieszkanie dwupoziomowe składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł27,87 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem i klimatyzacją w ovo, w samym centrum miasta, tuż przy Galerii Dominikańskiej. Świetna komunikacja z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

485 000 zł26 m² 18 653,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27m2 w centrum miasta. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestycje pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,19 m2(identyfikator mieszkania A1/5) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł89,36 m² 9 500,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy o powierzchni 89,36m2. Znajduje się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Zygmunta Krasińskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 900 zł20 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona w nowym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł46,29 m² 15 554,12 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Perełka w środku miasta, przestronne, słoneczne, ciche mieszkanie 2 pokojowe z którego do Rynku spacerkiem idzie się 20 minut, cały czas spacerując wzdłuż rzeki najpierw Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

520 000 zł37 m² 13 944,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Gotowe do zamieszkania | 2 pokoje | Po remoncie Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu mieszkać bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów? To jest dokładnie taki przypadek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

688 025 zł47 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne