dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Sołtysowice

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 338 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: maciej Szczepaniak tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 25,08 m2, - sypialnia 11,59 m2, - przedpokój 2,57 m2, - łazienka 3,9 m2, - garderoba 1.77 m2. - loggia 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy z dostępem do rozwiniętej infrastruktury. Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! III kwartał 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

744 000 zł64 m² 11 610 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun nieruchomości: tel. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny. Mieszkanie do własnej aranżacji z południową wystawą okien, dzięki czemu jest bardzo dobrze oświetlone. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

799 000 zł61 m² 13 200,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z tarasem oraz ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 247,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł61 m² 12 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsap Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Sołtysowicach. Lokalizacja: sołtysowice Ilość pokoi: 3 Metraż: 60,53 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł46 m² 12 244,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

829 000 zł73 m² 11 367,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Promocja Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

769 000 zł64 m² 12 000,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł60 m² 13 071,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogrodem oraz tarasem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł64 m² 12 624,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

759 600 zł62 m² 12 351,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

579 000 zł45 m² 12 892,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja -30000 zł cena transakcyjna 549000 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 786,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

420 548 zł38 m² 11 117 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji o powierzchni 37,83 m2. Położone na parterze w 3-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

563 750 zł39 m² 14 567 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 40 m2, z balkonem. Kuchnia w aneksie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

914 123 zł73 m² 12 522,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

614 000 zł46 m² 12 247,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena transakcyjna 584000 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł39 m² 14 526,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość o powierzchni niemal 40 m2usytuwaną na trzecim piętrze budynku, który powstaje przy ul. Herbsta na wrocławskich Sołtysowicach. Jest to inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł60 m² 12 918,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł60 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

894 000 zł73 m² 12 258,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł60 m² 13 071,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

869 123 zł73 m² 11 905,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

569 000 zł44 m² 12 908,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja -30000 zł cena transakcyjna 539000 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 250 zł38 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: sołtysowice/ ul. Wojaczka Metraż: 38 mkw Kuchnia:aneks Piętro:3 (winda) * liczba pokoi :2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od Zaraz. Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

709 600 zł62 m² 11 538,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Poprzeczna

Sołtysowice,Wrocław

1 890 zł25 m² 75,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English description below. Wihout commission! mieszkanie wolne od 1 Marca. Możliwość pierwszych prezentacji już teraz. Bez prowizji. Jeśli szukasz klimatycznej kawalerki - w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

945 000 zł63 m² 14 969,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,13 m2, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2019 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

508 970 zł46 m² 10 948 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wróciło mieszkanie! Oferuję do sprzedaży nowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,49mkw usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy balkon. Mieszkanie składa się Z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

399 000 zł38 m² 10 581 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! wyjątkowa okazja! Polecam do sprzedania wyjątkowe mieszkanie na ul. Sołtysowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 37,71m2, usytuowane na drugim piętrze ( trzeciej kondygnacji ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 14 015,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

529 000 zł39 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży nowocześnie urządzone mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni całkowitej 38,7 m . Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w budynku sześciopiętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

739 000 zł60 m² 12 255,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz możliwy duży rabat! nawet 50000 zł! cena transakcyjna 699000.