dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Sołtysowice

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

385 000 zł41 m² 9 427 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sołtysowice/2pok/duży balkon/ miejsce postojowe+kom.lok./winda/budynek z 2019r. Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku z windą. Mieszkanie zlokalizowane na 3p. bloku z 2019r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

350 000 zł33 m² 10 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sołtysowice/2pok iip./balkon ok.6m2/miejsce postojowe/budynek z windą z 2019r. Bardzo ładne mieszkanie 2-pok, zlokalizowane na iip/iiip. nowego budynku z windą przy ul. Redyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

579 999 zł75 m² 7 733,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam serdecznie do obejrzenia pięknego i słonecznego mieszkania położonego w zielonej dzielnicy Psiego Pola, sołtysowice, okolice Przejazdowej. Lokal o powierzchni 74,29m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

579 000 zł74 m² 7 794 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: telefon: trójstronne, piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Sołtysowicach. Mieszkanie o pow. 74,3 m2 znajduje się na pierwszym piętrze. Zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- okazja! sołtysowice - śliczna kawalerka, przytulna, z balkonem, klimatyzacją, alarmem - do zamieszkania. 1 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

450 000 zł71 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskich Sołtysowicach, co czyni lokalizację za bardzo spokojną oraz przyjazną. Wokoło mamy wiele terenów zielonych, a transport do centrum jest znakomity ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

540 756 zł79 m² 6 805 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do odbioru dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 79,64 metrów kwadratowych na nowoczesnym osiedlu w Sołtysowicach. Prezentowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

1 750 zł38 m² 45,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lipca 2020. Polecam do wynajęcia mieszkanie położone w nowym budynku na Sołtysowicach przy ul. Wojaczka. Na terenie osiedla żabka, baby clinic, sala zabaw i kawiarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

387 500 zł38 m² 10 197,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację *** balkon *** *** przestronne *** *** umeblowane *** *** super lokalizacja *** Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z: - sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Koszarowa

Sołtysowice,Wrocław

552 702 zł80 m² 6 923 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Inwestycja mieszkaniowa realizowana w północnej części Wrocławia z elementami stylu skandynawskiego. Osiedle mieści się 15 minut od Pl. Grunwaldzkiego, 5 minut od kampusów Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

450 000 zł71 m² 6 338 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 idealne dla rodziny bądź pod wynajem. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Układ: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

365 000 zł39 m² 9 359 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Agent prowadzący: tel: mail: narożne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem. Słoneczne, ekspozycja okien na północny zachód. Woda wliczona w czynsz, ogrzewanie z zasobów miejskich. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

423 990 zł67 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe do odbioru trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 67,3 metrów kwadratowych z tarasem na nowoczesnym osiedlu w Sołtysowicach. Mieszkanie jest duże, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarska

Sołtysowice,Wrocław

390 000 zł44 m² 8 764,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację swojszyce / kameralne osiedle / nowe osiedle Mieszkanie w nowym budownictwie na pierwszym piętrze, o powierzchni 41 m.kw. + 3,5 m.kw. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

1 450 zł27 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - sołtysowicka - nowe osiedle - wysoki standard Do wynajęcia od czerwca nowa, stylowo wykończona kawalerka na osiedlu nova sołtysowicka. Pow. 27 mkw. Piętro: parter/3p. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

297 037 zł41 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W sąsiedztwie lasu Sołtysowskiego oraz malowniczych wałów rzeki Widawy powstaje rodzinne osiedle. To wspaniałe miejsca do spacerów, rowerowych eskapad.W niedalekiej odległości od osiedla znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

565 883 zł86 m² 6 602 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. 4 pokoje 15 minut do centrum apartament posiada dwa ogródki Z tarasami! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 85,72 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

568 256 zł86 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Videorozmowa - prezentacja nieruchomości online zadzwoń I zapytaj O aktualne promocje dewelopera! Opiekun oferty: telefon Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

380 000 zł60 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem Oferty jest mieszkanie na Sołtysowicach na nowo powstałym Osiedlu. Mieszkanie oddane do użytku w 2019 roku Usytułowione na 3 piętrze z windą z (3). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* lokalizacja: psie pole/sołtysowice/sołtysowicka * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 46 m2 * Kuchnia: oddzielna * Piętro: parter * Informacje dodatkowe: dostępne od 01.04.2020, strzeżone osiedle. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

1 690 zł48 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w zielonej okolicy. Lokalizacja: ul. Wojaczka Osiedle Sołtysowice - ciche i spokojne miejsce. Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajdują się na nim sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Sołtysowice,Wrocław

368 900 zł56 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje, osobna jasna kuchnia, mieszkanie i budynek po remoncie, ogrzewanie miejskie. Polecam funkcjonalne mieszkanie 3 pok. z osobną kuchnią, położone na pierwszym piętrze w IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

509 550 zł65 m² 7 827,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji dla Rodziny znajdujące się na Sołtysowicach (ul. Lekcyjna). Możliwość obejrzenia bez wychodzenia z domucena 509 550 złprezentuję Wam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

555 872 zł96 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5 pokojowe z 4 balkonami o powierzchni 95,84 m2 na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

318 010 zł49 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 49 m2 w nowym budownictwie na Sołtysowicach Lokum znajduje się na nowym osiedlu. Okolica sprzyja aktywnemu trybie życia - znajdziemy tam boisko do gry, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,03 m2 ze dużym ogródkiem w cichej okolicy na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

1 450 zł27 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem - sołtysowicka - nowe osiedle - miejsce parkingowe W cenie Do wynajęcia do końca czerwca (z opcją przedłużenia) nowa, stylowo wykończona kawalerka na osiedlu nova sołtysowicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

565 883 zł86 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego, rozkładowego mieszkania z ogródkiem? Mam do zaoferowania gotowe w pełni ustawne, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85.87m2 z dwoma ogródkami w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

552 702 zł80 m² 6 940,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania? Mam do zaoferowania gotowe w pełni ustawne dwupoziomowe (bez skosów) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 79.64m2 na pierwszym piętrze z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

349 000 zł39 m² 8 949 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Klucze W biurze! mieszkanie dostępne od zaraz! oferta tylko W sdp! Prezentacje - tel. lub e-mail: ładne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w cenie 349 tys. zł na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

568 256 zł86 m² 6 592,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Brak podatku pcc i brak opłat za umowy przedwstępne! Rabat 25 500zł i miejsce postojowe w hali podziemnej gratis! cena : 568 256zł Ostatnie mieszkanie o powierzchni 86,2m2 Pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

279 000 zł42 m² 6 565 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości - klucze W biurze 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m2 znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

565 883 zł86 m² 6 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Termin realizacji: IV kwartał 2019 Inwestycja mieszkaniowa realizowana w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

530 000 zł74 m² 7 164 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie po remoncie na parterze domu na Sołtysowicach. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie po generalnym remoncie, rozkładowe (osobna kuchnia). Trzy przestronne pokoje. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

407 836 zł66 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do współpracy - bez prowizji za pośrednictwo i podatku pcc. Mieszkanie w zielonym zakątku Sołtysowic, termin oddania I kwartał 2020 roku. Zalety: - atrakcyjna cena 407 836 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

423 990 zł67 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do współpracy - bez prowizji za pośrednictwo i podatku pcc. Inwestycja zakończona, ostatnie mieszkanie w sprzedaży. Nieruchomość usytuowana w zielonym zakątku Sołtysowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

358 500 zł39 m² 9 263,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

| na sprzedaż bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie na Sołtysowicach, w nowym bloku przy ul. Wojaczka. Mieszkanie o powierzchni 38,7 m2, położone na 4 piętrze z 6 w bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

432 531 zł62 m² 6 949,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Gotowa inwestycja. Inwestycja zlokalizowana jest w północnej części miasta na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

555 872 zł96 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny z windą znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej. Atuty osiedla: - bezpieczeństwo (teren ogrodzony) - udogodnienia (winda do poziomu -1) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

325 000 zł43 m² 7 599 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam 2 pokojowe mieszkanie na Sołtysowicach. Mieszkanie dostępne. Możliwość wykończenia przez inwestora. Na obecnym etapie jest możliwość zakupu mieszkania w stanie deweloperskim w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

1 900 zł47 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament typu studio w spokojnej okolicy. Lokalizacja: ul. Wojaczka Osiedle Sołtysowice - ciche i spokojne miejsce. Teren osiedla jest w pełni zagospodarowany, znajdują się na nim sklepy,.