dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł54 m² 16 719 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy operze, 700 m do dworca pkp. Idealne pod najem krótkoterminowy! Otoczenie nieruchomości: stare miasto - Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

505 050 zł27 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w apartamentowcu "just in center" przy ulicy Krawieckiej w samym sercu Wrocławia. Nieruchomość: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę 25m2 w nowym budynku w samym centrum, inwestycja Bulwar Staromiejski. Salon połączony z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęty agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 050 000 zł47 m² 22 483,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Super oferta! Polecam mieszkanie składającego się z 2pok. z aneksem kuchennym, z balkonem I tarasem, z miejscem W garażu podziemnym - budynek z 2018r., WYSOKI STANDARD,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie w samym Centrum Wrocławia! Apartament wyposażony i umeblowany położony jest na trzecim piętrze, ma powierzchnię 38 m2 i składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł74 m² 9 488,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania przy ul. Grabiszyńskiej 55. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, genialną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok./balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (Przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł25 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Ładna kawalerka 25 m2 w centrum miasta na ul. Dworcowej we Wrocławiu. Kawalerka po remoncie, czysta, w pełni wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

789 000 zł56 m² 14 164 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, zaledwie 150 m od płyty rynku. Jest to idealna oferta jako zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 410 354 zł67 m² 21 199 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3- pokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem, które mieści się w nowoczesnym budynku, w topowej lokalizacji, w centrum miasta. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

689 316 zł38 m² 18 202 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku w topowej lokalizacji. Opiekun oferty: tel. Otoczenie: inwestycja powstaje w Centrum miasta nieopodal Galerii Renoma, teatru Lalek oraz Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białoskórnicza

Stare Miasto,Wrocław

840 000 zł52 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 52m2, znajdującą się w centrum miasta, nieopodal wrocławskiego rynku, w urokliwej kamienicy przy ulicy Białoskórniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 116 900 zł52 m² 21 641,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy na prezentację apartamentu na sprzedaż w sercu Wrocławia. Zlokalizowany jest na 13 piętrze w budynku Odra Tower - Podwale 2. Ogłoszenie prywatne, bezpośrednio od właściciela - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł53 m² 54,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 53m2 na Starym Mieście- pl. bp Nankiera. Mieszkanie znajduje się w samym centrum Wrocławia, tuż przy znanych zabytkach: hala Targowa, ostrów Tumski, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż piękne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Nowy Świat. Mieszkanie znajduje się 4 min piechotą od wrocławskiego rynku. Jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł52 m² 17 096,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonała lokalizacja - 15 minut spacerem do rynku panoramiczne okna W apartamencie prestiżowy adres W ścisłym centrum W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł34 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Stare Miasto, okolice Rynku. Do wynajęcia spore 1-pokojowe mieszkanie w bloku. W jego skład wchodzi przedpokój, pokój z aneksem kuchennym, wnęka sypialna, łazienka i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 551,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solny

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w samym centrum miasta - Plac Solny. Widok na Ratusz Dostępne od zaraz Opłaty: 2500 zł + 520 zł czynsz + opłata za prąd i gaz wg zużycia Kaucja: 3400 zł Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - od zaraz- bezpośrednio od właściciela- luksusowe, unikatowe mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27 m.-w apartamentowcu Justin Center przy ul. Krawieckiej 3 z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 005 210 zł52 m² 19 361 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ** I speak English (scroll down) ** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

619 000 zł56 m² 11 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowy zrewitalizowany lokal W sąsiedztwie ostrowa tumskiego I rynku kompaktowe lokale inwestycyjne Nasze lokale dają wiele możliwości aranżacji - ich uniwersalne metraże mają ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 034 586 zł43 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

949 000 zł60 m² 15 816,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku. Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

979 500 zł70 m² 13 893,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Rynek centrum miasta 2tarasy+parking/winda polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w ścisłym Starym Mieście Wrocławia (ok. 100 metrów od Rynku), ul. Więzienna. Budynek - galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł74 m² 13 498,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia Pod Klucz teraz promocja cena transakcyjna 950893,5 zł Idealne dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa Lokalizacja przy Rzece 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Rekreacyjnych Apartament w samym sercu Wrocławia w nowoczesnym Budynku Rezydencyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

468 999 zł25 m² 18 464,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka* nowe budownictwo* balkon! Cena: 469.000zł Gotowa do zamieszkania kawalerka z osobną kuchnią w nowym budownictwie. Osłonięty balkon. Dobrze skomunikowane z pozostałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł26 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Blisko ? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 900 m = 10 minut Do Dworca pkp/pks = 800m = 9 minut Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł26 m² 20 098,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

742 775 zł41 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: tel. Mieszkanie W inwestycji premium W centrum miasta! 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,70 m2 z dużym balkonem znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 260 861 zł71 m² 17 859 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Doradca klienta: tel. 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji w samym centrum miasta. Otoczenie: inwestycja powstaje w Centrum miasta nieopodal Galerii Renoma, teatru Lalek oraz Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł27 m² 17 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowa , kawalerka w budynku z windą z 2017r przy ulicy Tęczowej. Nieruchomość składa się z: oddzielnej umeblowanej i wyposażonej kuchni z oknem, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 219 000 zł92 m² 13 221,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Teraz Promocja! Cena transakcyjna 1159070 zł Przestronne mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł23 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie w samym Centrum Wrocławia Cena: 2100 zł Kawalerka z balkonem po generalnym remoncie, w pełni wyposażona i umeblowana - gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 900 000 zł187 m² 20 856 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2013

Unikat, w odra tower ul. Podwale/sikorskiego. Jedyne takie duże mieszkanie z pięknym widokiem na Rynek w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na 16 pietrze budynku Odra Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

390 002 zł25 m² 15 587,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Top Centrum- rynek uw 1-pok 25 m2 Piwnica' Przedstawiamy Państwu kawalerkę 25 m2 znajdującą się w samym centrum Wrocławia tuż przy Rynku, na ul. Nożowniczej, ( na wprost budynku wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

689 265 zł28 m² 24 643 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł38 m² 92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia apartament 2-pokojowy, o powierzchni 38 m2, znajdujący się w prestiżowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 Mieszkanie.