dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

778 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

778 ogłoszeń

777 000 zł42,50 m² 18 282,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Elegancki apartament o powierzchni 42,50 m2 mieści się na pierwszym piętrze bloku przy Placu Nowy Targ. Otoczenie nieruchomości: okolica mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 684 zł27,21 m² 18 952 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46,81 m² 12 176,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku/plombie z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł87 m² 74,71 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy apartament, położony bezpośrednio przy wrocławskim Rynku, w sercu tętniącego życiem historycznego centrum miasta. Lokalizacja: apartament znajduje się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

949 000 zł69 m² 13 753,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

4 pokoje po generalnym remoncie | Klimatyzacja | Balkon | Pełne wyposażenie | Ogrzewanie miejskie Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie, zaprojektowane według indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł63,50 m² 15 433 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrocław | Plac Dominikański | 63,5m | 4 piętro | Widok | Garaż | Komórka lokatorska Wyjątkowe mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta, na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł92,81 m² 21 010,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Wyjątkowy apartament na sprzedaż, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,77 m² 22 050,53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzeń, światło i styl w samym sercu Wrocławia - przy Jodłowej 4 czeka elegancki, dwupokojowy apartament o powierzchni 40,77 m , położony na 4. piętrze nowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł65 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe, w budynku oddanym do użytkowania w 2016 r., piętro 2. Mieszkanie jest dwustronne, 3 oddzielne sypialnie, duży salon z kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł62 m² 11 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie usytuowane w centrum miasta, z widokiem na zielony skwer. Mieszkanie jest nietypowe, ale przez to bardzo ciekawe. Obecnie ma dwa pokoje i kuchnię, ale bez problemu można je.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł45,70 m² 18 490,15 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie premium w centrum Wrocławia lofty platinum Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45,70 m , zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Lofty Platinum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ciche mieszkanie 2-pokojowe. Umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W skład jego wchodzą: -salon, -sypialnia, -kuchnia, -łazienka, -przedpokój. Metraż w kw to 39.5m2 ze.

Szczegóły ogłoszenia

832 749 zł48,01 m² 17 345,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 11 414,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przedstawiam Państwu na sprzedaż komfortowe, rozkładowe położone w samym sercu Wrocławia, w okolicy Dworca Głównego i Placu Dominikańskiego. Nieruchomość znajduje się na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 364 000 zł100 m² 13 640 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

998 856 zł52,34 m² 19 083,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Cicha kawalerka w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim obok Placu Legionów. Mieszkanie o powierzchni 27m2. Składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki z prysznicem -.

Szczegóły ogłoszenia

708 676 zł32,58 m² 21 752 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 638 zł75,69 m² 15 242 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowy do wprowadzenia 3-pak w bardzo dobrej cenie! 3 osobne kawalerki z pełnym wyposażeniem! Opiekun oferty: łukasz Szajkowski Nr licencji pfrn 29569 tel.   Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kępa mieszczańska / nowe mieszkanie 2023 r. Prezentujemy Państwu ładne i praktyczne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacja o pow. 45 mkw zajmujące się na vip. budynku przy ul. R.

Szczegóły ogłoszenia

594 999 zł35 m² 16 999,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł26 m² 24 038,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio inwestycyjne w budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo dogodna, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 400 zł35,42 m² 19 181,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Również pracuję wieczorami i w weekendy - zapraszam O inwestycji Ogromny potencjał inwestycyjny Ponadstandardowa wysokość do 3,91 m Zadbane tereny zielone na terenie inwestycji Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł54 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, ul. Więzienna (150m od płyty Rynku) Oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe (54 m2 + balkon 4m2, klimatyzowany + możliwe miejsce postojowe pod budynkiem) położone.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł55,26 m² 15 019,91 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Słoneczne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, o powierzchni użytkowej 55.26m2, z loggią 12.58m2, komórką lokatorską (2,56m2), na 4/9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł19,43 m² 21 873,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Inwestycyjna perła W centrum | Ogrzewanie Miejskie | 800m do pkp | Cisza i Design Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz kompaktowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ulokowane na VII piętrze w bloku z windą w samym centrum miasta, tuż przy Dominikańskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 269 900 zł46,67 m² 27 210,20 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywna oferta dla wymagających! Prezentujemy unikalny apartament o powierzchni 46,67 m , usytuowany na najwyższym, 23. piętrze prestiżowego kompleksu Quorum Apartments w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł55 m² 16 345,45 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2 zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie mieści się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 422 277 zł54,13 m² 26 275,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dopasuję się do Twoich potrzeb - pracuję również wieczorami i w weekendy. Kupując bezpośrednio: oszczędzasz -0% prowizji, 0% podatku pcc O nieruchomości Apartament typu loft.

Szczegóły ogłoszenia

619 310 zł32,17 m² 19 251 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: julia Kowalska tel.   Oferta 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 32,17 m2, położone na podwyższonym parterze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowa kawalerka o powierzchni 27 m , położona na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Czystej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla singla lub pary szukającej komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka z balkonem o wysokim standardzie, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum - ul. Braniborska. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 900 zł57 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kamienica w nowym wydaniu | 2 pokoje | centrum Wrocławia Są miejsca, które mają historię. I są takie, które tę historię łączą z nowoczesnym standardem. To mieszkanie jest dokładnie.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł30 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rynek ściana południowa. Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy i jest po całkowitym remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 440 zł33,11 m² 14 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł63,98 m² 8 361,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokalizacja: przedmieście Świdnickie | ul. Wysoka, metraż: 63,98m , Kuchnia: oddzielna ze świetlikiem, piętro: 3/4, kamienica 1901r, informacje dodatkowe: do mieszkania przynależy piwnica 7,76m2, stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 849 250 zł148,75 m² 32 600 zł/m²

 

Piętro:33/37

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pionowa prywatność. Perspektywa. Czystość formy. Apartament 148 m na 33. piętrze w inwestycji Quorum we Wrocławiu. Przestrzeń z pełną infrastrukturą prywatną, concierge.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 988 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie przy Rynku - ul. Ruska, wrocław Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta! Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.