dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

559 999 zł44 m² 12 727,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m2, położone w dzielnicy Stare Miasto na ulicy Grabiszyńskiej Usytuowane jest na wysokim parterze/4p., ocieplonego bloku z 1986r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefa

Stare Miasto,Wrocław

1 630 000 zł90 m² 18 089 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż. Komfortowy apartament w eleganckim budynkuhb1820 Na 90-cio metrową przestrzeń apartamentu składają się: - słoneczny salon z aneksem kuchennym - wygodna sypialnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia! Zapraszamy do wynajęcia komfortowej kawalerki o powierzchni 37 m , położonej w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł21 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Polecam do sprzedaży jasną, cichą, ustawną kawalerkę z aneksem kuchennym, o powierzchni 20 m2, w znakomitej lokalizacji na Starym Mieście, ul. Piłsudskiego, pomiędzy dworcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Józefa

Stare Miasto,Wrocław

1 575 000 zł85 m² 18 438,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy komfortowego apartamentu o powierzchni 85 m2 w nowo powstałej inwestycji hb1820 na Przedmieściu Oławskim od renomowanego dewelopera eiffage immobilier. Charakterystyka apartamentu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł65 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Serdecznie polecam 3-pokojowe apartament z przestronnym tarasem 35m2, wykończony w wysokim standardzie znajdujący się w prestiżowej inwestycji city island. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł53 m² 68 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł54 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Serdecznie polecam do wynajęcia nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Czystej (zaraz przy Centrum Handlowym Renoma). Dwu pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

5 990 zł66 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Oferta na wyłączność W naszym biurze (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł49 m² 55,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp nieruchomość dostępna od kwietnia. Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia. Lokalizacja: stare Miasto- ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne na wrocławskim rynku. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Kotlarskiej. Lokalizacja, która z każdym rokiem zyskuje na wartości. Okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

349 999 zł20 m² 17 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 19,91m2 w centrum miasta. Doskonała lokalizacja w odległości zaledwie 2 km do Rynku (okolica pomiędzy Dworcem Świebodzkim a Placem Legionów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł19 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ~19m2. Mieszkanie znajdująca się w centrum Wrocławia, blisko placu Legionów. Do mieszkania przynależy balkon i piwnica. Cena podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł35 m² 94,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł39 m² 14 450,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Odnowione 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Kruszwickiej podstawowe informacje: cena: 565 000 pln Mieszkanie z księgą wieczystą bez obciążeń. Czynsz: 425 pln Powierzchnia: 39,10 m2 udogodnienia: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio apartament blisko ostrowa tumskiego doskonała lokalizacja spacerem do wrocławskiego rynku W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

559 999 zł44 m² 12 727,20 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł38 m² 13 840 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,5m2, usytuowane na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym blok mieszkalnym z wielkiej płyty. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

9 000 zł95 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 28616 tel. Luksusowy, dwupoziomowy apartament w samym sercu Wrocławia z tarasem i widokiem na rzekę! Otoczenie nieruchomości: inwestycja Bulwary Książęce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *komfortowe mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji *składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym, sypialni z łóżkiem małżeńskim, mniejszej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoskórnicza

Stare Miasto,Wrocław

5 999 zł87 m² 68,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***super lokalizacja, świetna przestrzeń na biuro lub gabinety*** I invite you to see 3 spacious rooms: 29 m2, 20 m2, 15 m2, an additional spacious hall of 20 m2 - perfect for a reception or.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dyrekcyjna

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł38 m² 16 901 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Top lokalizacja! Ścisłe centrum i okolice Dworca pkp! Oferta dla osób, które docenią nowoczesny budynek, okolice ścisłe centrum i całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

815 000 zł54 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe w centrum w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu z ochroną i siłownią. Wysokość mieszkania 290 cm! oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

947 000 zł54 m² 17 424,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci płaci podatku pcc! Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż w Centrum Wrocławia! Wnętrze tego mieszkania stanowi połączenie elegancji i funkcjonalności. Kuchnia, wykonana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł47 m² 18 510,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu na Starym Mieście we Wrocławiu, przy ul. Krawieckiej 1. To idealne miejsce dla osób ceniących kameralny klimat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

848 990 zł38 m² 22 395 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie w Centrum o powierzchni 37,91 m2, zlokalizowane na ostatnim piętrze 6-piętrowego budynku z windą. * oferta zawiera wizualizację wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 110 000 zł58 m² 19 042,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

For english - please scroll down Na sprzedaż w pełni umeblowane, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie we Rynku - centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł52 m² 13 119,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

50 M / 2 pokoje Z balkonem/os. Kuchnia/ zamknięte osiedle Z ochroną/ tęczowa Do sprzedaży ładne, w pełni rozkładowe , 2 -pokojowe mieszkanie ,położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 334 000 zł101 m² 13 224,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Oddane do użytku Apartament na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

419 000 zł27 m² 15 404,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu na starym miaście zaledwie 300 m od rynku! Pomimo że kawalerka znajduje się w samy sercu Wrocławia znajduje się spokojnym miejscu. Media Miejskie!.