dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Klucze do odbioru- listopad 2023r. Inwestycja realizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto - tuż przy Odrze (ul. Gnieźnieńska). Charakteryzująca się nowoczesną architekturą osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł80 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze z windą w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 80 m2. Świetna lokalizacja nieruchomości. Ścisłe centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Wrocław

590 000 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie idealnie jako inwestycja pod wynajem, lub lokata kapitału na przyszłość. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień Dobry, mam do zaoferowania mieszkanie znajdujące się w centrum przy ulicy Legnickiej 30. Informacje o mieszkaniu - Dwupokojowe -38 m2 -2300 pln + 600 pln czynsz do spółdzielni + prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł56 m² 12 312 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,96 m2 z dużym balkonem 13,95m2 mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł29 m² 19 386,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Piękna kawalerka / aranżowana przez projektanta W pełni umeblowana / do wprowadzenia / od zaraz / piękny budynek stylowo odrestaurowany Z windą genialna lokalizacja / blisko tramwaj / piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 018 000 zł72 m² 14 119 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowy apartament w Centrum Miasta z dużym tarasem z widokiem na park Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel: otoczenie: nowoczesna inwestycja, składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

432 000 zł27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękna kawalerka położona w Starym mieście we Wrocławiu Kawalerka zadbana, po remoncie nadająca się od razu do przeprowadzki mierząca 27 m2, składające się z : Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

2 282 880 zł95 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament na sprzedaż w prestiżowym budynku Młyn Maria. ( opcja wynajmu) Apartament usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających nabywców. Przestronny salon z widokiem na rzekę połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł51 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Opiekun oferty *** Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Dwupokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem o powierzchni 50,70 m2 (pow. całkowita ok 62 m2) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

735 000 zł56 m² 13 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3 pokojowe z tarasem i balkonem w centrum miasta - 2 km od Rynku! oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

389 000 zł27 m² 14 407 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty: telefon: kawalerka W samym centrum! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrej lokalizacji. Znajduje się zaledwie 15 minut pieszo od Rynku oraz 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 220 000 zł64 m² 18 914,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,5 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki. Na podłogach położone są deski z bambusa karmelizowanego, niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Litomska

Stare Miasto,Wrocław

949 000 zł65 m² 14 636 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 2258 oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości super mieszkanie na starym mieście W apartamentowcu Z 2017 R.! Polecam na sprzedaż luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł51 m² 10 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią , ścisłe centrum, tylko kilkaset metrów od Rynku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, nie ma pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszenna

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł57 m² 8 713,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, 1 km od centrum. Oferta dla klienta gotówkowego. Zakup mieszkania z hipoteką gminy Wrocław ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

688 000 zł28 m² 24 598 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. ***I speak English (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Zainwestuj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaolziańska

Stare Miasto,Wrocław

625 000 zł67 m² 9 358 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy z balkonem przy Powstańców Śląskich! Możliwość zaaranżowania 3 pokoju! Ogrzewanie miejskie! ***rezerwacja***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 034 000 zł43 m² 23 787 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. ***I speak English*** Centro Domini to jedyna we Wrocławiu luksusowa inwestycja, która znajduje się w bezpośrednim centrum Wrocławia, przy Placu Dominikańskim. Apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

619 920 zł47 m² 13 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Gotowe w Centrum capitol/dla rodziny/inwestycja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 46m2, w centrum Wrocławia, blisko renomy - Rynek 5 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

795 000 zł50 m² 15 996 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

WE speak english Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się nieosiągalna w tej części miasta cisza i położenie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł36 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne i kompaktowe mieszkanie dwupokojowe 36 mkw, znajdujące się na 1 piętrze w 8 kondygnacyjnym bloku z windą. Mieszkanie zostało gruntownie odremontowane - Wejdź i zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

455 155 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy w Rynku o powierzchni 43m 2 w pełni rozkładowe, słoneczne z balkonem i piwnicą przy Rynku! Okolice Szewskiej we Wrocławiu (ścisłe Centrum)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

477 000 zł34 m² 14 029,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Świetna lokalizacja! Ścisłe Centrum! Możliwość odliczenia podatku 23% vat! ( działalność gospodarcza jak i osoby fizyczne) Lokal wykończony "pod klucz"! Oferuję na sprzedaż gotowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 800 zł63 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 3-pokojowego mieszkania, znajdującego się w sercu miasta, na Kępie Mieszczańskiej, przy samej Odrze. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

618 499 zł46 m² 13 393,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokoje w ścisłym centrum Wroclawia - pl. Kościuszki, 46.18 m2. 500 metrów do rynku! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze Z 4 w bloku z grubej cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

494 000 zł30 m² 16 223,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sądowa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,91 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: stare Miasto/ Plac Legionów /ul. Sądowa Ilość pokoi: 2 Metraż: 34,71 m Piętro 2 Dodatkowe informacje: duże okna, jasne pokoje. Dostępne od zaraz. Ogrzewanie miejskie. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł63 m² 15 190 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun Oferty nr Licencji pfrn 28425 Nowe, świeże mieszkanie idealne dla rodziny lub pod wynajem na starym mieście! Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Starym Mieście. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

577 875 zł46 m² 12 503 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Brak podatku pcc. Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 46,22m2. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

478 336 zł32 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frycza-Modrzewskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***dwa pokoje rozkładowe*** ***piękne mieszkanie *** ***ogrzewanie miejskie*** ***balkon / piwnica *** ***rewelacyjna lokalizacja *** zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowa kawalerka w okolicy ul. Oławskiej we Wrocławiu, przy spokojnej bocznej ulicy w samym centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie w Centrum Wrocławia - okolice ul. Grabiszyńskiej Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 55 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

757 999 zł52 m² 14 548,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Staremiasto/centrum/tęczowa/2 kawalerki/lux/balkon superinwestycja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość w samym centrum Wrocławia, w dzielnicy Stare Miasto, przy pl. Orląt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł60 m² 10 967 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny Kredyt 2%. Opiekun oferty tel. Zamieszkaj na wrocławskim Starym Mieście. Otoczenie.